10 мая в 10:50

Як після продажу квартири вивезти кошти до Іспанії?

Як після продажу квартири вивезти кошти до Іспанії? Можливо хтось останнім часом вивозив кошти? Підкажіть як ви це робили?
Chaterbox 10 мая в 10:50
По 10тис)
3 1
Николай-b526 10 мая в 10:52
в трусах
1 1
Цветов Мне срочно 10 мая в 10:58
Декілька виїздів з дозволеною сумою , по іншому ніяк
3 1
Брехушечка 10 мая в 11:09
Декларування.
побольшомусекретику 10 мая в 11:11
В Іспаніі плануєте житло купувати? Які найбільші складнощі для украінців з цим,
Брехушечка 10 мая в 11:11
Знайомі ще до війни перевозили, бо купляли там майно. До 10 тис це без декларування. Понад 10 тис готівкою через кордон - декларування.
Зубачистка 10 мая в 11:11
Не дуже щось у вас пишуть, ви мабуть без компаньйонів тут? Сьогодні будь-яка тема перетворюється на тему про мобілізацію і законодавство. Цікаво спостерігати, тема про безчинства росії - анонімів зняли на першій сторінці, брудом поливають Україну - анонімів зняли на 45 сторінці)
4 1
Столічна штучка 10 мая в 11:14
а що означає зкдекларувати на кордоні? це щось заплатити? якщо суму всю везти і мати факт походження грошей, то так не можга?
Fresh 10 мая в 11:14
Ответ дляЗубачистка
Не дуже щось у вас пишуть, ви мабуть без компаньйонів тут? Сьогодні будь-яка тема перетворюється на тему про мобілізацію і законодавство. Цікаво спостерігати, тема про безчинства росії - анонімів зняли на першій сторінці, брудом поливають Україну - анонімів зняли на 45 сторінці)
Ніхто Україну брудом не поливає.
Влада не рівно Україна!
9 2
Брехушечка 10 мая в 11:16
Ответ дляСтолічна штучка
а що означає зкдекларувати на кордоні? це щось заплатити? якщо суму всю везти і мати факт походження грошей, то так не можга?
Треба дізнаватися правила і процедуру і в нашій країні, і в тій, в яку ввозиш. Про проплату не знаю додаткову, здається, що ні. Але документи мають бути ідеальні. Тобто договір про продаж майна, виписка з банку про зняття коштів тощо. Ці всі вимоги слід уточнювати, щоб не було проблем.
Руда ліса 10 мая в 11:16
Ответ дляСтолічна штучка
а що означає зкдекларувати на кордоні? це щось заплатити? якщо суму всю везти і мати факт походження грошей, то так не можга?
Звоніть в прикордонну. Вони розкажуть, які документи треба для декларування. Декларування безкоштовне. Просто треба по всім правилам зробити і пройти по червоному коридору і в Україні і за кордоном. Сума була раніше необмежена, можна було вивозити мільйонами. Зараз не знаю.
Булькаю 10 мая в 11:18
Вам пропонують вивезти по 10 тис, але без декларації ви, скоріш за все, не зможете покласти гроші в банк. Я теж в Іспанії і моніторю цю тему тут
Брехушечка 10 мая в 11:20
Ответ дляСтолічна штучка
а що означає зкдекларувати на кордоні? це щось заплатити? якщо суму всю везти і мати факт походження грошей, то так не можга?
Що ви маєте на увазі факт походження грошей? Це якраз і є договір про купівлю-продаж майна, виписка з банку про зняття коштів (хтозна, може навіть краще і перевести на мову країни, в яку планується ввіз грошей). Та йти по червоному коридору, декларувати. Попередньо уточнити в митній службі та в тій країні, в яку ввіз грошей, які документи при собі мати.
Брехушечка 10 мая в 11:22
Ответ дляБулькаю
Вам пропонують вивезти по 10 тис, але без декларації ви, скоріш за все, не зможете покласти гроші в банк. Я теж в Іспанії і моніторю цю тему тут
Чула, що в Іспанії банки блокують кошти навіть за 30 євро, бо треба з’явитися в банк і довести, звідки в тебе гроші. А як покласти суму 3 тис євро, то також караул - бігай, доводь, звідки гроші. Як думаєте, як наші чиновники вілли там купують по 3-4 млн євро? Навіть днями писали, що в мера одного нашого міста є рахунок в іспанському банку на 270 тис євро (наче й небагато для чиновника), але як? Як їхні іспанські банки не блокують? А для простих людей перевірка, що жесть.
автор А шо сталося? 10 мая в 11:24
Ответ дляБулькаю
Вам пропонують вивезти по 10 тис, але без декларації ви, скоріш за все, не зможете покласти гроші в банк. Я теж в Іспанії і моніторю цю тему тут
Були в одній компанії з нерухомості в нашому місті в іспанії, там сказали що можна через криптовалюту, в києві на холодний гаманець кладеш а в іспаніїї знімаєш, але з комісією, там 1 чи 2 %.
1 1
Столічна штучка 10 мая в 11:26
Ответ дляБрехушечка
Треба дізнаватися правила і процедуру і в нашій країні, і в тій, в яку ввозиш. Про проплату не знаю додаткову, здається, що ні. Але документи мають бути ідеальні. Тобто договір про продаж майна, виписка з банку про зняття коштів тощо. Ці всі вимоги слід уточнювати, щоб не було проблем.
але ж в Іспанії теж потрібно буде вказати походження грошей при покупці, чи ні?
автор А шо сталося? 10 мая в 11:27
Ответ дляСтолічна штучка
але ж в Іспанії теж потрібно буде вказати походження грошей при покупці, чи ні?
так, потрібно показати наприклад договір купівлі продажу кв в україні іспанською мовою
Булькаю 10 мая в 11:31
Ответ дляБрехушечка
Чула, що в Іспанії банки блокують кошти навіть за 30 євро, бо треба з’явитися в банк і довести, звідки в тебе гроші. А як покласти суму 3 тис євро, то також караул - бігай, доводь, звідки гроші. Як думаєте, як наші чиновники вілли там купують по 3-4 млн євро? Навіть днями писали, що в мера одного нашого міста є рахунок в іспанському банку на 270 тис євро (наче й небагато для чиновника), але як? Як їхні іспанські банки не блокують? А для простих людей перевірка, що жесть.
Залежить від відділення банка. Деякі блокують, але не за 30 євро, може кілька сотень і потрібно доводити звідки вони. Тоді краще закрити рахунок в такому відділенні. В деяких можна покласти кілька тисяч і нічого. Але якщо привезти умовні 100 тисяч налом і захотіти покласти відразу, то ще треба побігати по різним відділенням, які захочуть взяти таку суму.
Ну а щодо того, як можна обійти - можна поїхати в країну, якій не потрібне підтвердження грошей і яка залюбки прийме готівку до свого банку. Ну а потім перевести на свій рахунок в Іспанії. Сумніваюся, що цей чиновник привіз готівкою 270 тисяч і поклав її на свій рахунок. Можна через спеціальні фірми легалізувати їх.
Брехушечка 10 мая в 11:31
Ответ дляСтолічна штучка
але ж в Іспанії теж потрібно буде вказати походження грошей при покупці, чи ні?
Звичайно. Тільки гроші класти в банк, і банк спитає звідки гроші. Інакше банк не прийме. За готівку нерухомість не купиш. Лише банк.
Булькаю 10 мая в 11:33
Ответ дляА шо сталося?
Були в одній компанії з нерухомості в нашому місті в іспанії, там сказали що можна через криптовалюту, в києві на холодний гаманець кладеш а в іспаніїї знімаєш, але з комісією, там 1 чи 2 %.
Я в крипті зовсім не розбираюсь. Єдине, що мені попадалось, що при легалізації грошей в Іспанії через крипту можна втратити до 25%. Наскільки це правда - я не знаю
Брехушечка 10 мая в 11:33
Ответ дляА шо сталося?
Були в одній компанії з нерухомості в нашому місті в іспанії, там сказали що можна через криптовалюту, в києві на холодний гаманець кладеш а в іспаніїї знімаєш, але з комісією, там 1 чи 2 %.
А в цій компанії з нерухомості не сказали, як готівку в банк покласти потім іспанський? Адже іспанський банк питає про походження грошей. Чи достатньо буде пояснити, що це продаж кріпти? Для банку це якось сумнівно, хіба ні?
автор А шо сталося? 10 мая в 11:36
Ответ дляБрехушечка
А в цій компанії з нерухомості не сказали, як готівку в банк покласти потім іспанський? Адже іспанський банк питає про походження грошей. Чи достатньо буде пояснити, що це продаж кріпти? Для банку це якось сумнівно, хіба ні?
Так з договором купівлі продажу квартири і вже готівкою яку зняли з гаманця йти в банк, просто не потрібно буде по 10тис завозити, а все одразу можна
Брехушечка 10 мая в 11:34
Ответ дляБулькаю
Залежить від відділення банка. Деякі блокують, але не за 30 євро, може кілька сотень і потрібно доводити звідки вони. Тоді краще закрити рахунок в такому відділенні. В деяких можна покласти кілька тисяч і нічого. Але якщо привезти умовні 100 тисяч налом і захотіти покласти відразу, то ще треба побігати по різним відділенням, які захочуть взяти таку суму.
Ну а щодо того, як можна обійти - можна поїхати в країну, якій не потрібне підтвердження грошей і яка залюбки прийме готівку до свого банку. Ну а потім перевести на свій рахунок в Іспанії. Сумніваюся, що цей чиновник привіз готівкою 270 тисяч і поклав її на свій рахунок. Можна через спеціальні фірми легалізувати їх.
А яка це може бути країна в ЄС? Для ЄС наче ж всі правила однакові, плюс/мінус.
Булькаю 10 мая в 11:39
Ответ дляБрехушечка
А яка це може бути країна в ЄС? Для ЄС наче ж всі правила однакові, плюс/мінус.
Думаю, що ніяка. Треба шукати країну поза межами ЄС
Брехушечка 10 мая в 11:42
Ответ дляА шо сталося?
Так з договором купівлі продажу квартири і вже готівкою яку зняли з гаманця йти в банк, просто не потрібно буде по 10тис завозити, а все одразу можна
Цікаво. Нехай у вас все вийде. Крипта це щось дуже сучасно. Декларування якось надійніше виглядає. А ви довго житло шукали підходяще в Іспанії? Через сайти чи прийшли в агентство та вони запропонували?
Рассказница 10 мая в 11:44
Ответ дляЗубачистка
Не дуже щось у вас пишуть, ви мабуть без компаньйонів тут? Сьогодні будь-яка тема перетворюється на тему про мобілізацію і законодавство. Цікаво спостерігати, тема про безчинства росії - анонімів зняли на першій сторінці, брудом поливають Україну - анонімів зняли на 45 сторінці)
не брудом поливали, а правду писали
Руда ліса 10 мая в 11:48
Ответ дляА шо сталося?
Були в одній компанії з нерухомості в нашому місті в іспанії, там сказали що можна через криптовалюту, в києві на холодний гаманець кладеш а в іспаніїї знімаєш, але з комісією, там 1 чи 2 %.
Що?? до вас налогова прийде якщо щось купите в Іспанії на ті гроші. Вивозьие в чисту. Або відкриваєте рахунок в Іспанії, та переводете кошти від продажу з українського банку на іспанський, але там мені здається теж ліміти. Простіше за все в сумці налічкою через червоний телефон. З цими документами з печатками ви положене чисті гроші на рахунок в банку в Іспаніїї
2 1
автор А шо сталося? 10 мая в 11:57
Ответ дляРуда ліса
Що?? до вас налогова прийде якщо щось купите в Іспанії на ті гроші. Вивозьие в чисту. Або відкриваєте рахунок в Іспанії, та переводете кошти від продажу з українського банку на іспанський, але там мені здається теж ліміти. Простіше за все в сумці налічкою через червоний телефон. З цими документами з печатками ви положене чисті гроші на рахунок в банку в Іспаніїї
Так це ж те саме що по 10тис завозити
Руда ліса 10 мая в 12:10
Ответ дляА шо сталося?
Так це ж те саме що по 10тис завозити
Я взагалі не пропоную по 10 тис привозити. За ці гроші ви не зможете нічого великого офіційно купити, бо скрізь треба походження грошей.
Їжак в панчохах 10 мая в 12:12
А як задекларувати накопичені гроши наприклад?