А шо сталося?• 10 мая 2024

Як після продажу квартири вивезти кошти до Іспанії?

Як після продажу квартири вивезти кошти до Іспанії? Можливо хтось останнім часом вивозив кошти? Підкажіть як ви це робили?
Заместитель Анонима• 10 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Знайомі ще до війни перевозили, бо купляли там майно. До 10 тис це без декларування. Понад 10 тис готівкою через кордон - декларування.
10 тис дол?

автор А шо сталося? • 10 мая 2024
Ответ дляРуда ліса
Я взагалі не пропоную по 10 тис привозити. За ці гроші ви не зможете нічого великого офіційно купити, бо скрізь треба походження грошей.
Так інші люди завозять по 10тис * 10 разів і це дозволено
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
10 тис дол?
Так, до 10 тис валюти на людину без декларування.
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляРуда ліса
Що?? до вас налогова прийде якщо щось купите в Іспанії на ті гроші. Вивозьие в чисту. Або відкриваєте рахунок в Іспанії, та переводете кошти від продажу з українського банку на іспанський, але там мені здається теж ліміти. Простіше за все в сумці налічкою через червоний телефон. З цими документами з печатками ви положене чисті гроші на рахунок в банку в Іспаніїї
Під час війни мабуть гроші через банк не переводяться в такій сумі… слід уточнювати. Свіфти були заблоковані. Треба в банку питати, що там з готівкою зараз в Україні. Якщо людина щось продала і отримала на рахунок гроші від продажу, чи може вона їх без проблем готівкою зняти? Питання до банку?
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
А як задекларувати накопичені гроши наприклад?
Покласти в банк (питання під час війни, чи це надійно, хз), і зняти зі свого рахунку в банку (банк надає папери), так гроші вважаються «чистими» (як банк їх прийняв). Але… під час війни були блокування деяких опцій та ліміти, треба дзвонити в банк та уточнювати. Наприклад, раніше без проблем можна було здійснити Свіфт-переказ, це зі свого рахунку переказати валюту на рахунок іноземного банку (наприклад, сплата на іноземному сайті покупка чи за туристичні послуги тощо), з початку війни всі Свіфт-перекази для простих громадян були заблоковані. Гроші не можна було ні зняти, ні переказати. Як зараз, не знаю. Всередині країни точно якісь заборони знімали. А щодо іноземних переказів та ще й великих сум як за продаж майна, хз.