ОбережнаЯ• 11 мая 2024

Не сприймають серйозно

Мене багато людей не сприймає серйозно, а особливо чоловіки. Я працюю продавцем, буває, що підійду до клієнта, а вони просто сміються, наприклад вчора, стояли з колегою виставляли товару, ідуть два хлопці, побачили нас та почали сміятись. Поводять себе так, ніби я якась дурочка. Чому так?
Капуста Маша• 11 мая 2024
Может это они ведут себя как дурАчки?

автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКапуста Маша
Может это они ведут себя как дурАчки?
Є таке, але не приємно це сприймати
Капуста Маша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Є таке, але не приємно це сприймати
А почему вы принимаете это на свой счет?
В вас есть что-то, что может вызывать смех окружающих?
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКапуста Маша
Та ніби немає
всегдаДаДа• 11 мая 2024
Виглядаєте так чи поводитесь і не впевнені у собі
Капуста Маша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Та ніби немає
Так почему вы решили что они смеются с вас?
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Не впевнена у собі
7_кг_рыбы• 11 мая 2024
Захожу я в наш ТЦ в полпятого утра. Тишина , никого. Только слышу что-то стучит.Присмотрелся, с закрытого женского туалета стук. Я подошёл , за дверь дёрнул - закрыто. Замок повернул- дверь открылась. А там кто-то молодую продавщицу закрыл. Сколько она там сидела я хз.Но реально ржачно было))
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКапуста Маша
Я не впевнена у собі. Помічала багато разів

Хома з пастою• 11 мая 2024
Они вас вообще не замечают.
У вас высокое самомнение, вы думаете, что все крутится вокруг вас и любая реакция окружающих направлена в вашу сторону.
Капуста Маша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Не надо переносить неуверенность в себе на других. Люди могут просто смеяться, не с вас, а просто)
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляХома з пастою
Они вас вообще не замечают.
Ні. Ми викладали товар, а вони просто проходили. Побачили нас, почали сміятись, повернулись, ще раз пройшли та сміялись. Колега на роботі навіть при клієнтах з мене сміється, по різному підколює та виставляє мене якоюсь дурочкою, я вже разів 200 помічала.
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКапуста Маша
Я знаю) але бувають різні випадки.
Відкушу все що стирчить• 11 мая 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Вона всю ніч там сиділа??
НичеНипанимаю• 11 мая 2024
Прям шли какие-то мимо увидели вас и ржать ? Быть такого не может. Или у вас огромная жопа ?
Відкушу все що стирчить• 11 мая 2024
А що за товар у вас? Може в ньому справа.
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Так і було. Велика, і груди теж.
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Інструменти, перед цим техніка була
Копуша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Є таке, але не приємно це сприймати
Може вони сміялися з свого, а просто глянули на вас. Взагалі то погляд сам собою фіксується на рухаючіх предметах, людях. Я іду , кругом одяг, і тут розкладає речі продавець, я автоматично переводжу взгляд на рухи. То ви мнітєльна дуже.

НичеНипанимаю• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Так і було. Велика, і груди теж.
Фото є?
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Фото є?
Є, але не буду тут
Копуша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ну так поговоріть з тою тупою колегою, чого вона так робить?
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКопуша
Це хлопець
Копуша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Так і було. Велика, і груди теж.
Ну з лишньої ваги взагалі телепні сміються. Може ви навпаки сексі?
Копуша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Це хлопець
Це не означає, що він не тупий, раз таке робить)))
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКопуша
Та в мене не зовсім лишня вага, я вжу 56
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКопуша
Ну так, а головне кличе мене проконсультувати, тому, що не знає товар, та виставляє мене дурочкою
Копуша• 11 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Тоді ви сексуальна для тіх хлопців, і вони сказали , щось приблизно:’ я б з такою не відмовився’.
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
Ответ дляКопуша
Та всерівно образливо якось
автор ОбережнаЯ • 11 мая 2024
..