Я не тону• 12 мая 2024
Порадьте сиворотку або крем для зменшення темних кіл під очима
Я від природи бліда, розумію що на 100% не впоратися, але можливо є щось що зменшує напруження чула про сиворотку з віт с
OlenaMriya• 12 мая 2024
Попробуйте кубики льда если кожа не склонна к куперозу или холодный роллер
OlenaMriya• 12 мая 2024
Ответ дляБубль Гум)
Проколіть спочатку курс мезо під очі
А в мезо коктейле что?
Ло Шарик• 12 мая 2024
Мазюками это точно не исправить. Даже по логике… что это так должно кожу уплотнить?
Оле Лукойе• 12 мая 2024
Ответ дляБубль Гум)
Проколіть спочатку курс мезо під очі
Мне не помогает хоть и регулярно делаю
Я не тону
• 12 мая 2024
Ответ дляОле Лукойе
Не поможет , я прошла курс мезо под глаза , и синяки никуда не делись .
Те саме вже робила двічі
Бубль Гум)• 12 мая 2024
Ответ дляОле Лукойе
Мне не помогает хоть и регулярно делаю
А сенс тоді регулярності?)