Не худа ні разу• 12 мая 2024
Де можна взяти декларація відповідності
Потрібно на іграшки лол
Але я їх закуповую за кордоном
І Нажаль не можу отримати таку декларацію
Але я їх закуповую за кордоном
Сама купляю квіти• 12 мая 2024
Відповідності чому? Якщо це має бути документ виданий українським органом, здати іграшки на тест, а якщо закуповуєте, у продавця мають бути сертифікати якості, відповідності, безпеки.
Не худа ні разу
• 12 мая 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Продавець закордонний
А де таке всукраїні може бути?
Сама купляю квіти• 12 мая 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Продавець закордонний
А де таке всукраїні може бути?
Раніше ця організація називалась укртестмедстандарт, але там ціла процедура.
Патриоточка• 12 мая 2024
Гігієнічний висновок видає держпродспоживслужба, але окрім нього ще купу документів потрібно мати