Ася Карповна• 12 мая 2024

Велика кількість дитячих прольотів? Як продати?

До війни накупала коробками одяг для дитини. Все купувала через посередників. Тепер купа прольотів, бо дитина щось не встигла поносити, а щось не хоче (вже є свої улюблені кольори).

Готова продавати дешевше ніж купувала аби звільнити місце. Де зараз можна щось продати? Де є попит?

Варіант дещо роздати теж розглядаю. Але хотілося б людям, які цього реально потребують (фронтові міста і т.д.), а не халявщикам.
AmazingLady• 12 мая 2024
Да ніде. Кому оно надо, выбор огромен

Ухахайкина• 12 мая 2024
На олх спробуйте. Але сезонно.
ЗдесяЯ• 12 мая 2024
отдайте бедным родственникам
Мовчу, але хочу• 12 мая 2024
Якщо віддати, то раджу в Місто добра, там потребуючі дітки з всієї країни
Ласковая_львица• 12 мая 2024
Все попродавала на олх. Абсолютно. Тільки треба гарні фото робити і ціну не захмарну.
Успокойся_Успокойся• 12 мая 2024
Якщо ціна нижче ринкової. На олх заберуть
Викупана• 12 мая 2024
Виставляйте тут, в продавалке, чого б і ні.
Ласковая_львица• 12 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Да ніде. Кому оно надо, выбор огромен
Если вам не надо - не значит, что никому не надо
Весняний Марафон• 12 мая 2024
На олх выставляйте

автор Ася Карповна • 12 мая 2024
Ответ дляЗдесяЯ
отдайте бедным родственникам
У мене немає дітей у всех родичів. Всі доросліші за мою дитину.
Куплю орехи• 12 мая 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Наведіть приклад цін
AmazingLady• 12 мая 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Значит что многим не надо, доставка дорогая, куда то идти, и неизвестно что пришлют
Колгоспниця• 12 мая 2024
Халявщики беруть безкоштовно, особливо там де возять гуманітарку, сумніваюся, що вийде продати дорожче від 50% ціни нової речі
Викупана• 12 мая 2024
Я не розумію, чому мені наліпили антілайків, коли я запропонувала продавати на кідстаффі ? Я тут речі на дитину за 4 дні нові продала,теж з ін сайтів. Речей було багато.
Куплю орехи• 12 мая 2024
Ответ дляВикупана
А напишіть ціни для прикладу, які бренди?
Малявка ще та• 12 мая 2024
Прочитала відразу ’ПРИльотів’
Цветов Мне срочно• 12 мая 2024
у меня полно прольотов-не берут. 5-9 лет. Регланы ставлю 150грн, футболка 100, свитшот 200. Дорого? Так коннкретно эти вещи я покупала значительно дороже. И висят на олх.
Викупана• 12 мая 2024
Ответ дляКуплю орехи
Некст, Н&М нове, теж накупила багато до війни ( типа на вирост) , не встиг поносити рубашки , деякі джинси, нові плавки, ну все з бірками було. Продала на 20% дешевше ніж на сайті.
Пупс• 12 мая 2024
У меня тут 100 лет ничего уже не покупали.., а на олх редко, но берут. Зимнее только лучше продавалось, а летнее повыставляла, своего ребенка, шорты, футболки, никто даже не спрашивает. Вышиванку продавала, ее купили, правда пока купили, каждый день вопросы, а за 150-200 отдадите..продавала за 350, ну и минус олх доставка с этой суммы снимает.

Розбещена цяточка• 12 мая 2024
Не слушайте никого,все постепенно продаётся. Да сейчас туговато, но забирают. И шафа и олх и изи и клумба и кидстафф. Все продаётся, но может не сразу. Как говорится, продаётся всё. Любое барахло. Иногда для нас барахло а для кого-то ценность. Иногда очень удивляюсь, кому оно надо...забирают покупают в итоге всё...
Мальчун-задирун• 12 мая 2024
З власного досвіду на ОЛХ добре продається фірмове дитяче взуття, фірмові куртки згідно сезону і вишиванки. По ціні нижче ринку. Інше може висіти довго. Навіть, якщо ціну 100 грн ставиш. При чому бренди мають бути відомі українцям. Намагалась продати класні бренди, куплені за кордоном, але мало відомі у нас - довга історія
СКИБИДЫШь• 12 мая 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Смотря какая марка. В синсей ещё дешевле. В нм тоже на скидках дёшево.
Цветов Мне срочно• 12 мая 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Крейзи8, Чилдрен, Н/М...
СКИБИДЫШь• 12 мая 2024
Дело а том что ваши пролеты это как обычно пишут не успел поносить а значит из прошлых коллекций. Значит цена должна быть значительно ниже.
Милота• 12 мая 2024
А при чем тут ’ прОлет’?
Вырос и не понравился цвет - это не пролет

Просто куча новой одежды,
Да_Я_ТакаЯ_• 12 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
На олх спробуйте. Але сезонно.
И дешево
Ухахайкина• 12 мая 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
И дешево
Залежить від одягу. Щось і не дешево можна. Просто зараз зимові комбези нікому не потрібні, наприклад, а восени заберуть на раз-два
Зілля до весілля• 13 мая 2024
На олх выставляйте
Нетутешня• 13 мая 2024
Якщо до війни замовляли то по курсу і ціни були адекватніше. Пробуйте продати. Сестра продає все з малої 3 роки, каже що зара йде на ура, навіть взуття ношене продає і купують.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 мая 2024
Ответ дляУхахайкина
Лет 15 продаю детские бу вещи своих детей, сейчас интересуются только фирменными дешевыми весенне- летними вещами