Мрії у вирії• 12 мая 2024
Серіал Дівчата. Легкий, простий)
По стб 4 серії.
Голову розвантажити
Денесенко грає. Люблю її))
Голову розвантажити
Денесенко грає. Люблю її))
Анонім Завгосп• 12 мая 2024
Опять сняли какой-то сериал под копирку рашистам?)
Женский доктор, Деффчонки
Мрії у вирії
• 12 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Женский доктор, Деффчонки
Не знаю. Не дивлюсь таке((
Мрії у вирії
• 12 мая 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А я дивлюсь встигнути до 30. Теж прикольний
Серіал?
Добрая свекровь• 12 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
Серіал?
Так, це міні серіал. Там не дуже багато серій
90x60x90• 12 мая 2024
Доя чого знімати лайно з журналів типу Наталі, Ліза. Такі казочки, це не є реальне життя, все наігране, та кафешніца сама повар, бармен, офіціант...дивмшся і розумієш все постановочне аж солодке, Оленка, Наталка, Надійка, мова постановочна, все наігране, казкове, аж сололко, приторно, прямо директор фірми буде днями сидіти і стерегти її кафешку
Мрії у вирії
• 12 мая 2024
Ответ для90x60x90
О то ви подивились)
Уравнобешенная• 12 мая 2024
Ответ для90x60x90
Нафіга мучитися і дивитися раз лайно? Ви мазохістка?
Аноним НаВсеГда• 12 мая 2024
Сорри, но сериал для недалёких или тем кому до 16, более тупее может быть только Букины или те же Деффчонки по которому снят этот идиотизм
Бачу_майбутнє• 12 мая 2024
Ответ для90x60x90
Це легкий, красивий серіал з хеппі-ендом. Не весь час дивитися ж драми.
З «Деффчонками» там взагалі нічого спільного.
90x60x90• 12 мая 2024
Ответ дляУравнобешенная
Я глянула лиш початок 1 серії, ще Байрачка любила таке несправжнє знімати
Анти-анонім• 13 мая 2024
Ответ для90x60x90
Это правда, ожидала большего от сериала,слишком приторно, слишком наигранно,какие-то нереальные сцены,не до конца досмотрела первую серию