От по справжньому, дивитися на вас з ніжністю, милується, компліменти, є бажання часто торкатися вас, хвалить, пишається, ну і все таке інше...?
Ответ дляLove_Love_Love_
То це що ви описали то і є кохання?
На мою думку так, саме це, а на вашу?
Love_Love_Love_• 14 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
На мою думку так, саме це, а на вашу?
Кожен проявляє любов по різному
Ответ дляLove_Love_Love_
Кожен проявляє любов по різному
Моя мама після розлучення познайомилась з чоловіком, дівчата, як він на неї дивився, вона справді для нього була богиня, вірші писав, як його очі горіли...😍
Сама не знаю• 14 мая 2024
мой муж уважает меня , считается с моим мнением,хорошо относится ко мне ,не обижает меня считаю, что любит , а то что вы написали какая ж это любовь?!
годовасик• 14 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
а чому в мунулому часі ?
Ответ длягодовасик
а чому в мунулому часі ?
Вони обоє загинули.
Ответ длягодовасик
співчуваю
Дякую, вже 18 років пройшло, а я досі зберігаю їх листівки, вірші, таке щире, романтичне кохання я споглядала.
Ответ дляСама не знаю
Ви описали гарного сім´янина, порядного чоловіка, так в більшості сімей.
Советничаю тут• 14 мая 2024
Нет, относиться хорошо, но такого нежного отношения как Вы написали нет. Более сухое и по делу.
Партизанка• 14 мая 2024
мій чоловік мовчун, тільки богу відомо про його почуття. Мені здається що не кохає, просто звичка була. Зараз я за кордоном з донькою, 2 роки не бачилися, час покаже чи будемо ми ще разом. Я його кохаю.
Українська зірочка• 14 мая 2024
Так, любить. Тільки він тепер колишній, бо ще й робити щось треба.
Ответ дляУкраїнська зірочка
Розкажіть, тобто пристрасть є, і на тому всі його пориви закінчувались? Нам треба розібратися, яке ж воно ідеальне співвідношення!😄
Ласую колобками• 14 мая 2024
Я его когда спрашиваю: ты меня любишь?
он отвечает: конечно!!! как собака палку!
Шутка 🤪
Ответ дляПартизанка
Оце в мене так, якщо б мене питали любить чи ні, я б вибрала ні, от щиро, як кохання всього життя, хоча сім´янин чудовий, або дійсно, кожен любить по своему, як вміє, який характер...хоча жінки напевно повинні це відчувати 🤔
Українська зірочка• 14 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Так, я завжди знала, і досі знаю, що він мене кохає. Він теж не дуже балакучий про відчуття, але, ви ж розумієте, що в такому випадку слова ще дорожчі. Він так само, як на початку відносин обожнював і мене, і моє тіло, і можливість бути зі мною і говорив іноді про це. Просто тупориле виховання його мамусі, яка тепер і розгрібає на старості літ. Якби не побут, то він був би ідеальним чоловіком. Я завжди з ним почувалася у безпеці, я завжди знала, що він буде вирішувати мої проблеми, він надійний і турботливий. Але завжди є але.
Ответ дляУкраїнська зірочка
Шкода, в цілому непоганий чоловік, а на свекруху плювати, у вас своя сім´я, чоловік повинен ставати на сторону дружини.
Бибер-анонимер• 14 мая 2024
Ну не мацає постійно, по-щенячі в очі не заглядає, але коли загреміла у лікарню то баночки для крапельниці грів на животі, щоб руки в мене не мерзли, бо ті банки як з холодильника були й у палаті дубак. Бульйончики тягав (незнаю де брав 😂, маму примушував варити, скоріш за все). Загалом так шуршав, що усі бабки у палаті заздрили 😂
Кохає мабуть 🙄
Ответ дляБибер-анонимер
Кохає мабуть 🙄
Мені теж носив котлети з пюрешкою в лікарню, останнє сам готував😁 я це пам´ятаю і ціную❤️
Вообще не факт• 14 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
Я таких чоловіків не люблю
Ви просто неправильно їх готуєте
Бибер-анонимер• 14 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
І це важливий показник.
Ще у самий скажений розпал корони (нічого ніде не достанеш й лікарні переповнені) у мене запалення сильне 2-стороннє було, то десь дістав кисневий концентратор (коштував як крило літака тоді, бариги-собаки) бо ’не переживе, якщо раптом знадобиться, а він не зможе нічим допомогти, бо не знайде вчасно’. Отак поряд з генератором (теж не згодився поки що) стоять, як пам´ятки наших гамняних, вибачте, часів.
Зате у кінці лютого 2022 квіти припер - розрадити хотів. Відкриваю двері, а він з темними колами під очима, пачкою солі, здоровим пакованом туалетного паперу наперевіс та жмутом квітів 🥹...теж його кохаю
Скляна миша• 14 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
На мою думку так, саме це, а на вашу?
Вам 20 лет?
Скляна миша• 14 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
И?
Скляна миша• 14 мая 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
У вас травма