Скажений гудзик• 14 мая 2024
Ліжко Прага, маркет мебелі. Може хтось замовляв?
Дивлюсь на це ліжко, потрібно не дуже дорого. Може хтось замовляв в цьому магазині, чи може в Києві подивитись в живу. Дякую.
Скажений гудзик
• 14 мая 2024
Наче своє виробництво в Дніпрі. Звичайно хотілось щось по типу блес або frankoff ,але там кільки ліжко 30000 + матрас. Це для мене захмарно зараз
Скажений гудзик
• 14 мая 2024
Ответ дляоксема
Я замовляла це ліжко прошлим літом для сина подростка. Ліжко кустарного виробництва.
Скажу чесно яка ціна така і якість.
Я була дуже засмучена.
Скажу чесно яка ціна така і якість.
Я була дуже засмучена.
Дякую. Буду шукати ще
Попихтю та й годі• 14 мая 2024
Я замовляла рік тому. Саму дорогу комплектациію, масив сосни, підйомний механізм, посилені ламелі. Дуже задоволена.
За такі гроші краще я не знайшла. 16 тис приблизно тоді вийшла з доставкою та зборкою. Сусіди подивились, теж замовили. Пів року користуються. Все добре.
З недоліків тільки менеджер навʼязливий у них. І сусідам прийшлось довше чекати, бо чоловіків там на виробництві позабирали(
Скажений гудзик
• 15 мая 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Дякую.