Ашотакоя• 14 мая 2024
доставка новой почтой наложкой, не забирают
Бывает такое, что на 5 день забирают или если в первые 3 дня не забрали уже все?
Скользкая• 14 мая 2024
бывает. Им пофигу что продавец и без товара, и без денег. Главное им удобно.
Борщик• 14 мая 2024
Бывает на 4й забирают.
Отключила ее вообще (сделала НП Польша- оформить не могут)
Сорока-ворона• 14 мая 2024
Було, що забрали в останній день зберігання, я думала, що назад приїде.
Железобетон• 14 мая 2024
На 5 день забирають, бывает. Олх после 3 посылок, которые не забрали, блокирует аккаунт покупателя. Поэтому по ОЛХ доставке забирают чаще, чем по обычной с наложкой
Щось не спиться• 14 мая 2024
В мене одна притрушена замовляла олх доставку в якусь кончезаспу, 5 днів пролежало, не забрала. Не встигла та посилка мені повернутись як вона з іншого акаунту знову замовила. Якби я одразу зрозуміла що то той самий покупець то не приймала б замовлення, а так прийняла, знову їй відправила і воно знову не забрало. А прикинулось дурочкою ніби то не вона другий раз замовляла, хоча та сама річ, в то саме село, і фамілія отримувача однакова.
Кукусикиииииии• 14 мая 2024
Ответ дляЩось не спиться
Може ви були конкурентом з таким самим товаром) Блокувала вам продаж тимчасово
Щось не спиться• 14 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Скоріш просто неадекватне) Це було одразу зрозуміло з переписки, сотні смайликів і питання по типу: ’’чи підійдуть ці штани на вагу 60 кг і об´єм грудей 90 см)’’
Кукусикиииииии• 14 мая 2024
Ответ дляЩось не спиться
Може дитина гралася у дорослі покупки