Пасти Ла• Изменено 14 мая 2024
Закінчуємо ремонт в будинку. Ви б починали нове будівництво?
Біля того будинку хотіли раніше зробити ще пристройку, (літня кухня) з с/в і з бесідкою
Київ. Але там треба буде робити з газоблоку як ще одну хатинку
Добродійка• 14 мая 2024
Да, мы вот купили квартиру и будем делать ремонт. Отремонтировали дом под Киевом и продаем, спрос есть. Живем дальше
Пасти Ла
• 14 мая 2024
Ответ дляДобродійка
Ми підрахували що 30000$ треба на той проект…
Планшетница• 14 мая 2024
Я продала квартиру на последнем этаже и купила дачу в области. Тут ремонт был свежий, но все равно внутри не мой стиль.
Ремонт начинаю 1 мая, у меня водопровод заведен в дом но буду переделывать кухню и ванну, и баню хочу перекрасить. Обои обновить или под покраску сделать. Я беседку не хочу, у меня там трасса будет ( на нее купила уже мебель, шторы) И главная покупка это дрова и генератор.
Колдунья-вещунья• 14 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Закончить нужно до августа
Пасти Ла
• 14 мая 2024
Ответ дляПланшетница
Ціна питання $30000
Добродійка• 14 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Есть др варианты куда вложить? Удобно жить без и копить деньги? Или сделать сейчас как нравится и жить как хочется? Никогда не угадаешь, когда пора
Планшетница• 14 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Ціна питання $30000
Ну тут смотрите сами, как у вас с финансами
Беседка/пристройка классно, но не прям жизненно необходима если последние деньги.
Просто болталка• 14 мая 2024
Ответ дляДобродійка
Бажаю вам щастя в новій квартирі🌻
Пасти Ла
• 14 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
Якщо фінансово була б можливість, то так
Вона є
Але мене лякає що буде в майбутньому
Щоб не було такого що всі гроші влупили і все… збираємо далі. А далі збирати не виходить по щось станеться в нашій країні.. чинників багато
Але мене лякає що буде в майбутньому
Просто болталка• 14 мая 2024
Ответ дляKROX@
Тот же вопрос. Тоже стройку начинать думаем
Та не звертайте увагу, серпень є щороку 😉
Добродійка• 14 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
Бажаю вам щастя в новій квартирі🌻
Дякую. Всім бажаю мирного спокійного життя!
Просто болталка• 14 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Вона є
Але мене лякає що буде в майбутньому
Так може бути в будь якій країні, у нас звісно ризиків більше....але все буде гуд))) ну звісно який запас грошей має бути, а раптом ви захочете відпочити полетіти))
ПесиКот• 14 мая 2024
Ответ дляПланшетница
Ви вже мали почати. Сьогодні 14))
Планшетница• 14 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Ви вже мали почати. Сьогодні 14))
ой блин, в июне)
хотелось бы конечно в мае
ПесиКот• 14 мая 2024
Ми в 2023 закінчили терасу мангал. Ціна 18 тис(((. Зате радує, любимо посидіти вечорами...нікуди практично не їздимо то хоч вдома . До війни постійно грошей не вистачало, то подорожі то ще щось.
Пасти Ла
• 14 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Можете сфоткать як у вас вийшло за ці гроші
Ні грама• 14 мая 2024
Нет, я бы пока не рисковала. Деньги всегда деньги. Одно дело потратить на необходимое (жилье), а другое - на плюшки (пристройки, беседки - без них вполне себе можно жить).
Время стрёмное. Сегодня можешь заработать, а завтра на бобах сидишь. Пусть лучше деньги останутся. Если уж страшно хочется ту беседку - стройте из ежемесячных доходов.
Планшетница• 14 мая 2024
Автор, а кухню вы закончили?Что сейчас по ценам в среднем? Какие фасады у вас, доводчики и метраж?
Техника я уже купила, а по кухне еще вопрос открыт (стены не готовы для вызова кухонщиков)
ПесиКот• 14 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Ні, вибачте. Я заріклась тут що небудь показувати. Матеріали в нас більшість була, фундамент теж. Це оздоблення, сам мангал з умивальником і меблі, криша.
Пасти Ла
• 14 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Я вам покажу, приблизно таке.
Мангал ідентичний. Меблі внші
Гарно дуже
А стіни ц вас із чого і дах?
ПесиКот• 14 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Гарно дуже
А стіни ц вас із чого і дах?
Дах такий як в будинку, профіль. Це як продовження - вихід з кухні, стін не має практично, вікна Правда в кухні темнувато, але я звикла
Пасти Ла
• 14 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Тоді нам мабуть 30000 не вистачить
Там все з газоблоку
Дах перекриття бетонне
Там все з газоблоку
Дах перекриття бетонне