черная мамба• 14 мая 2024
Пропаганда в серіалі
Яку пропаганду ви помічали в серіалах ? Я маю на увазі не на рахунок України ,а взагалі пропаганду
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Чому у мене? Пост ваш про пропаганду # 3?
Я дивлюсь різні фільми і мені таких сцен чи сюжетів не траплялось. Тому я запитую вас, що саме ви дивитесь, щоб таке стверджувати. Ви ж з особистого досвіду написали? На власні очі бачили?
Ні, не на власні, тут на форумі сюжет переказали, а я запам´ятала
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Вы удивитесь, но я смотрю фильмы об отношениях взрослых. Поэтому ’полно’ - нет, не видела. Хотя ... Ромео и Джульетта 1968 года и все последующие, вот это, пожалуй, пропаганда. Но считается классикой.
А к примеру, в ’Однажды в Голливуде ’ герой Бреда Питта отказывается от секса с молодой девушкой, так как не уверен в её возрасте.
Выбор фильма зависит от смотрящего, не так ли?
А ми тут про вибір фільмів вже дискутуємо?)
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Заспокойтесь, я вже зрозуміла, що аргументи і предметна дискусія - це не ваше.Ви, будь ласка, визначіться.
Підлітки і 16-18 це різні категорії.
Фільмів з підлітками мені не траплялось.
Секс у 16-18 - не пропаганда.
Зауважте, питань щодо ґеїв у мене не виникло. Ця тема у фільмах цілком розкрита.
Підлітки і 16-18 це різні категорії.
Секс у 16-18 - не пропаганда.
Жіночко, не ганьбіться) Вам не соромно бути такою неосвіченою? Ваша експертна думка вкотре зазнала фіаско?
Займіться самоосвітою (порада).
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А ви ж взагалі зможете назвати будь-який фільм, який (на вашу ЕКСПЕРТНУ думку містить пропаганду). Будь-яку. Споримо, що не назвете? Бо це для вас занадто важко. Чи назвете?) Предметно і аргументовано
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Та який вибір, ви ж не кажете, з чого вибирати. Хто з нас знаток фільмів про підлітковий секс? Сказавши А, кажіть В.
А ви довкола ходите і звкидуєте мене різноманітними скрінами. Непереконливо. Треба подивитись кіно, а не оце от ’не читал, но осуждаю’, бо хтось на форумі написав про ’багато пропаганди’.
Жіночка - то 100 балів )
Тепер уже 19 років. То що, до 19-ти сексу ні-ні? Може і заміж треба цнотливою?
Слухайте, та ж пропаганда і в цьому напрямку працює. Взагалі секс має бути 1-3 рази в житті, заради розмноження, так? А все інше - розврат і пропаганда.
Жіночка - то 100 балів )
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Пост #3 ваш? Ви почали - ви і доводьте.
Я вже написала , ’ Одного разу в Голівуді’ як антипропаганду вашому твердженню.
Тоді як ви лише якийсь старий серіал притягнули.
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Жіночка - то 100 балів )
Я чесно, ще таких недалеких не зустрічала)
Ок. Чекаю від вас назви фільмів, які містять пропаганду. Бо мені здається, що ви взгалі не розумієте елементарних речей.
Не чекати? Ще раз. НЕ про секс ( у тому числі 12-річних), не про геїв. А будь-яку пропаганду. Ще раз повторити, чи вам все рівно не зрозуміло?
P.S. І не антипропаганду.
ГЛЮкоза• 14 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Пост #3 ваш? Ви почали - ви і доводьте.
Ви ніде ніколи не зустрічали пропаганду, бо навіть не знаєте, що це таке?
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Добре, що ви все знаєте ) Тільки нічого конкретного написати не можете.
Не секс, не ґеї.
Чорношкірі? Бодіпозитив? Домогосподарки? Які там ще теми вас тригерять?
А ідіть-но ви в Гугл, він все знає. Топ-10 фільмів на будь-яку тему. Не дякуйте.
Не секс, не ґеї.
ГЛЮкоза• 15 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Не секс, не ґеї.
І де назви фільмів?)))
Ви така передбачувана) Це від мене вимагалось - конкретика, аргументи, назви фільмів. А сама фільми з пропагандою назвати не може ( навіть з допомогою гугла?))
А насправді пропаганда є в кожному другому фільмі/серіалі. Але щоб це зрозуміти, треба бути трохи розумнішою, ніж ’зовсім тупа’.
А тригерить вас саме тема сексу в неповнолітньому віці. І всім зрозуміло чому саме)
Ви така передбачувана) Це від мене вимагалось - конкретика, аргументи, назви фільмів. А сама фільми з пропагандою назвати не може ( навіть з допомогою гугла?)) А насправді пропаганда є в кожному другому фільмі/серіалі. Але щоб це зрозуміти, треба бути трохи розумнішою, ніж ’зовсім тупа’.
Залетна Я тут• 15 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
І де назви фільмів?)))
Чого ви так самокритично до себе?
Ви не зовсім тупа, он вже й смайлики навчились тулити. Трохи перебор як на один пост, видає істеричну натуру, але нехай.
Крім вас, ваша вивернута збочена логіка незрозуміла нікому. Тему пропаганди підліткового сексу підняли ви. Важкий підлітковий вік був? Співчуваю. А може, то пропаганда так важко повпливала на ваш цнотливий мозок і тепер вам скрізь щось вбачається? В кожному другому фільмі. У вашій палаті час вимикати телевізор.
ГЛЮкоза• 15 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Чого ви так самокритично до себе?
Ого, який спіч) Це доводить, що я влучила точно в ціль) І я навчилася не тільки смайлики ставити, а і вподобайки під постами, навіть по кілька під кожним (значить декому зрозуміло? на відміну від ваших постів- пояснення для тупеньких).
І якщо я так і не дочекаюсь хоч якоїсь назви фільма (які ви у мене так вимагали), цим ви самі визнаєте, що вивернута збочена логіка саме у вас, так?
Бачу, що у вашій палаті інтернет вже вимкнули?
ГЛЮкоза• 15 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Чого ви так самокритично до себе?
А ви молодець, вже починаєте трошки розуміти, що то не я зовсім тупа, а дехто інший) Хоч правда заплуталися, як хлопчик у шмарклях, щодо повноліття, віку згоди, підлітків, але якщо вас влаштовує секс з санітарами з 17 років, то це є неабияке досягнення у вашому житті