Бавовнятий Пупс• 16 мая 2024
В хімчистці не змогли відчистити фарбу для брів з одягу, вдома ще можна чимось?
По типу ваніш чи щось таке зможе відіпрати ? Чи це вже всьо ?
Бавовнятий Пупс
• 16 мая 2024
Читаю , що оце три можна потерти ? Але на тканину це не вплине погано?
З бісиками• 16 мая 2024
Ну, как-то мне в салоне заляпали футболку краской для волос.. Замочила в ванише с порошком, поставила под умывальник и забыла.. Нашла её через два дня, прополоскала и постирала в машинке с другими вещами... Всё отстиралось, не осталось и следа..
Бавовнятий Пупс
• 16 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
Та теж так думала зробити , але здала в хімчистку, там тримали три тижні і не прибрали пляму
Оце думаю чи після їх маніпуляцій і стільки часу пройшло чи візьме вже той ваніш бляха
З бісиками• 16 мая 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
А что Вам терять? Попробуйте, а вдруг)
Бавовнятий Пупс
• 16 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
А что Вам терять? Попробуйте, а вдруг)
Спробую