Пузата Хата• 16 мая 2024
Чувствую усталость от жизни
Статус Ква• 16 мая 2024
Так бывает. Но все проходит. И это пройдет. Как бы банально не звучало.
Леди Репях• 16 мая 2024
Обычно в таких ситуациях помогает поддержка близких) Ну или мурчание кота😉
Пузата Хата
• 16 мая 2024
Ответ дляЛеди Репях
С МЧ поссорилась, не разговариваем
Пьяная вишня• 16 мая 2024
Тож саме🫣 я втомилася, я хочу піти в інше життя, але мене щось тут тримає.
18 мнеУЖЕ• 16 мая 2024
Від такої нервової так. Просто добивають зі всіх сторін. І виходу немає, бо ми ні на що вплинути не можемо :(
Леди Репях• 16 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Советчица, наверное)))
Чеширская кошечка• 16 мая 2024
Ответ дляЛеди Репях
Мне только кот) но последнее время в 3 ночи решил петь зараза
Подтяжка• 16 мая 2024
я тоже. мне 49. и сижу думаю: идти на новую работу и выходить из зоны комфорта или думать уже о пенсии, подрабатывая где то в магазине)
Тихомандражная• 16 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Аналогічно... Ще такі думки, чому десь вбила ракета людей, які, можливо, хотіли жить... А я от не хочу і ніфіга.
Пьяная вишня• 16 мая 2024
Ответ дляЛеди Репях
Советчица, наверное)))
Можливо доречі. Можливо саме тут я зможу когось врятувати 🥹 щоб мені не лежати потім каменем
Мадам Подлинник• 16 мая 2024
Зазвичай втома від бездіяльності. Висипте все з шафи, матюкайтеся і складіть. І порядок наведете і стрес знімете
Тихомандражная• 16 мая 2024
Та я й сама собі поставлю негативний смайлик. Але ж в голові що маю, те й пишу... Дітям посміхаюсь.
Пьяная вишня• 16 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
И я. Как будто я вампир и прожила уже десять эпох
Ви вірите в реінкарнацію?
Ольга.Д.О.• 16 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Зазвичай втома буває від перевтоми)
Пьяная вишня• 16 мая 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Зазвичай втома буває від перевтоми)
Сто відсотків. Чомусь всім зручніше бачити лише вершини айсбергу.
Пилосмок працює• 16 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А як не можеш нічого робити? Сил не вистачає. Лежиш весь день і втомлений всеодно. Не настає такий бажаний відпочинок і підйом енергії і відсутнє бажання щось робити, бо просто не бачиш в цьому ніякого сенсу..нема радості від того, що ти живеш і щось робиш.
Стріляний птах• 16 мая 2024
Тоже в таком же состоянии, не так давно переходила дорогу, обычно смотрю трижды по сторонам, а тогда просто пошла.
Ник мне в тему)
Ольга.Д.О.• 16 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ви вірите в реінкарнацію?
Не раджу нікому вірити у казки і чекати смерті, сподіваючись, що після неї щось ще є. Віруйте в науку, хоч це і менш приємно. І, як би важко не було, треба шукати якісь рішення.
Пьяная вишня• 16 мая 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
А що там в наукових дослідженнях? Ми всі станемо атомними частками?
Пьяная вишня• 16 мая 2024
Ответ дляJENYABEST
Я верю, но если урок не пройден все начнется с начала :)
Здається, що цей урок я проходжу все сто разів. Дежавю ніхера не гра психіки. Я вже це бачила. І не раз, я як бачу дежавю, то знаю, що мені ще жити й жити, тому що це не останній момент.
Тільки не про гроші• 16 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ви вірите в реінкарнацію?
Не. Просто как будто так долго живу ощущение, устала капец
Ольга.Д.О.• 16 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ні, ми просто помремо. І все. Іпоки ми живі, треба цінувати кожну мить. І шукати хоч би щось, чим можна було б насолоджуватись. Хоч би щось, що надихає йти далі.