Як думаєте, завтра на дорогах між містами посилять перевірки? Чи буде, як і зараз?
Rosa Blanca• 17 мая 2024
Ответ дляTatius_ka
та я всіх питаю, а мені не відповідають :)
як часто ви були в цирку?..... )))
Я відповідаю. Ми в ньому живемо. Без права на вибір
Colombina.• 17 мая 2024
Ответ дляprospero
Продолжительность жизни бездомного?
Ну так не проще ли усадить просто за стол да и все. Если цель воевать дальше, то вы правы, такие действия только демотивируют, мягко говоря
Такое ощущение, что тут орудуют две ’фракции’ и каждая тянет ситуацию в свою сторону
Colombina.• 17 мая 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Не будет, у людей нет денег на штрафы, а у кого и есть не будут платить ибо ’какого х#я’. Плюс ко всему перестанут донатить, ибо см предыдущее предложение ). Короче, есть надежда на малограмотных, которых запугают штрафами и потерей имущества, но даже они из тиктоков набираются юридических лайФаков и будут сопротивляться по максимуму.
Честно, думаю, не будут. До этого не сопротивлялись же. Думается, сейчас таки наберут нужную ’массу’ из таких вот малограмотных, когда и это перестанет быть эффективным, еще что-нибудь придумают
Ответ дляColombina.
Я уже не берусь судить о целях войны высоких сторон, я восхищаюсь цинизмом и простотой решения проблемы по простым людям
Rosa Blanca• 17 мая 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Я не понимаю какой смысл ’вылавливать’ мужчин, которые не умеют воевать??? Какой от них там толк??? Просто лишь бы больше количество??? Этиж тцкашники и есть же подготовленые военные, которые учились воевать, они этому хотели учиться, они получили льготы в свое время, жилье, зарплаты и пенсии с наших налогов...а ну да, они же не рассчитывали что война вдруг начнется...а теперь ’ловят’ тех же налогоплательщиков, что бы шли на смерть за них...
А власти воруют, воруют, воруют...миллионы!!!!! Мы просто никто для них...мы никому не нужны...
Як це не потрібні? Краще були б не потрібні. А так, поки ти можеш платити - ти потпібен, якщо ні -в утіль.
Ответ дляColombina.
’между молотом и наковальней’...
Ответ дляВишніВишні
ні, не до тієї фільтрації, що ви подумали
фільтрацію наші почали робити, якщо що, під шумок, поки у всіх думки навколо нового закону,
поліція/тцк зайняті масовою категорією
а сбу відловлює всіх, хто починає задавати незручні запитання і закликає до активних дій на благо людей, а не владних іродів
працюють тихо і високоефективно
у мене купа переписки зі своїми знайомими на злободенну тему, у мене купа підписок на тг канали, в яких розповсюджують інформацію, щоб люди почали мозги вмикати
я пасивний читач, а мама так змінила свою думку з 2014 + має час, що стала активним читачем, у неї паніка, повинна завтра приїхати і привезти мені всі свої відповідні ’речі’, щоб спалила, розкаже деталі, по телефону вже боїться, у тг люди зачищають, що можуть, поки до них ще не прийшли
знаєте, що у цьому найстрашніше - що закон ніхто нічим не порушує і відповідно жодних доказів немає, але сбу це не зупиняє, у цій ситуації сам за себе, звернутися за захистом немає куди
так за що там війна????? за яку свободу слова?????
поліція/тцк зайняті масовою категорією
працюють тихо і високоефективно
що ви несете? які це відповідні речі спалити?
сама спалити не може?
пишіть ще, чесно, це смішно просто
сама спалити не може?
пишіть ще, чесно, це смішно просто
Natal_ka91• 17 мая 2024
Ответ дляsahkana
А путин чего желает россиянам?гробов побольше и город смерти бедгород с разрушенным крымом?когда русские перестанут терпеть и выйдут с протестами?
Боюсь що ніколи
Найгірше що ми теж перетворюємось на таких же рабів
Ответ дляOdilie
Сбегут. Или в случае оккупации, бодро перейдут на сторону оккупантов.
Переходить уже поздно,им грозит только тюрьма там, Нелли Штепа - вспомните чем закончила.Когда человек переходит по убеждениям - это одно,а когда он загнан в угол и ему просто нечем в тебя стрелять- это другое,там тоже не дураки
Colombina.• 17 мая 2024
Ответ дляВишніВишні
у моєму реальному оточенні поки непорушна стіна пасивності ’а що робити? таке життя, якось буде’
пробивається дуже повільно
моя особиста хронологія:
у 2014 за мою противоєнну/протимайданну позицію мало свої домашні не з´їли, у той же час допомогло відвадити чоловіка від думок про ато, тому не ображаюся; знайомі - дули пики
у 2022 деякі знайомі заблочили, деякі кілька місяців не спілкувалися, поступово відпустило, бо побачили наслідки, теж не ображаюся, бо двоє чоловіків-знайомих таки змінили свою думку і поки зберігають свої життя,
на зараз - мій чоловік просить мене нікому нічого не казати від гріха по далі на цю тему; мама вчора дзвонила і просила купити новий тел, нову сімку, створити новий ак у гуглі, а старе все знищити
моє коло спілкування - люди з вищою освітою, люди зі сфери розумової зайнятості
вже хочеться заплакати від цієї безпорадності, з нас знущаються, вбивають, а краще заховатися, промовчати - якийсь абсурд
пробивається дуже повільно
моя особиста хронологія:
Ну сами ж пишите, даже в вашем образованном кругу не мало несогласных с вами было. Увы, но так и есть. Большинство ничего не понимало и только начинает прозревает, когда уже кувалдой метафорической по башке бить стали. Слишком поздно
Colombina.• 17 мая 2024
Ответ дляIsa Dora
Думаю треш начнется недель через 5-6, а полный пипец через 2 месяца
Хотя знакомым знакомых наоборот сказали что первый месяц будет жуть(
Та это физически сразу невозможно. Согласна с другим комментом выше, что для этого и вводят штрафы и тд - а то всеми так гоняться не получится, все ж прятаться будут. Надо побудить людей иначе
Ответ дляTatius_ka
1. вони самі офіційно заявили що данні 61 млрд - то мало, треба мін 90+
2. Наочний, про які читали всі
Асоціація міжнародних перевізників (в тому числі авто, що возять пальне) заявили що з Пн жоден з їх водіїв не перетне кордон....
2. Наочний, про які читали всі
Де вони таке заявили? Вони лише розибили всілякі прес. конференції, щоб звернути увагу ЗМІ на себе. На їх сайті і в ТГ-каналі ніде не вказано, що водії не перетнуть кордон.
Anastasiya-f052• 17 мая 2024
Ответ дляsunholder
Так а шо буде? Є два місяці для оновлення, чому щось має бути саме з 18-го?
З 18 вступає в силу новий закон.
Anastasiya-f052• 17 мая 2024
Ответ дляdiana32
Последнее время все начинается ночью в выходные. В понедельник можно проснуться в новом статусе, счета заблочены, хата уже не твоя, та и жена может уже не твоя
’Понедельник начинается в субботу’
Anastasiya-f052• 17 мая 2024
Ответ дляAnet337
Это не цирк, а геноцид... у меня такое впечатление что наша власть в паре с русней работает по истреблению украинцев
К меня такое же
Anastasiya-f052• 17 мая 2024
Ответ дляTatius_ka
Задаю всім питання - риторичне (якщо що)
А як часто ви в цьому році були в цирку?..... )))
Вибачте, про наболіле..
Тут он 24/7 той ще цирк на дроті і ходити нікуди не треба
Ответ дляSergeevna-a227
а зачем кидать на фронт 5 тцк-шников? когда эти пять наловят по дворам и маршруткам 100 мужчин ? простая арифметика