Як думаєте, завтра на дорогах між містами посилять перевірки? Чи буде, як і зараз?
Ответ дляФернанда
многим, к сожалению, это неясно(( так же , как и многие до сих пор думают, что янык тогда сбежал, не по общему плану, а типа за свою жизнь боялся. А что тогда, что сейчас , четко все по плану и у к каждого своя расписанная роль((
ВишніВишні• 17 мая 2024
Ответ дляsunholder
мама готується до фільтрації чи що?
ні, не до тієї фільтрації, що ви подумали
фільтрацію наші почали робити, якщо що, під шумок, поки у всіх думки навколо нового закону,
поліція/тцк зайняті масовою категорією
а сбу відловлює всіх, хто починає задавати незручні запитання і закликає до активних дій на благо людей, а не владних іродів
працюють тихо і високоефективно
у мене купа переписки зі своїми знайомими на злободенну тему, у мене купа підписок на тг канали, в яких розповсюджують інформацію, щоб люди почали мозги вмикати
я пасивний читач, а мама так змінила свою думку з 2014 + має час, що стала активним читачем, у неї паніка, повинна завтра приїхати і привезти мені всі свої відповідні ’речі’, щоб спалила, розкаже деталі, по телефону вже боїться, у тг люди зачищають, що можуть, поки до них ще не прийшли
знаєте, що у цьому найстрашніше - що закон ніхто нічим не порушує і відповідно жодних доказів немає, але сбу це не зупиняє, у цій ситуації сам за себе, звернутися за захистом немає куди
так за що там війна????? за яку свободу слова?????
поліція/тцк зайняті масовою категорією
працюють тихо і високоефективно
Ответ дляTatius_ka
вибачте за цинічне згадування совка, але от прям в тему лягають слова Сталіна (..мать його):
людина - то маленьких гвинтик у великій машині війни
Різниця трошки є. За Сталіна навіть діти тодішньої еліти воювали. Зрозуміло, не всі, але багато хто. Та й саме протистояння мало іншій характер. Згадайте Крим, відданий у лютому-березні 2014 року.
Allisa_best• 17 мая 2024
Ответ дляsahkana
В тцк-бывшие раненые наши герои.Не хочешь воевать?Батальйон ботан паять дроны.Миллионная армия-это большой организм и много профессий.На хорошую должность в тыл-очередь.Воровство чинуш и власти разных партий есть,но коррупция у нас за 23 г ниже Турции и многих стран.Воры сидели годами и десятилетиями,на свое место детей и кумовей брали.Конечно,было бы хорошо,что бы сын Порошенко защищал свои фабрики,а не по Лондонах.Но маемо те що маемо
Знакомый служил по контракту 2года в ПВО, контракт закончился, теперь по повестке в… штурмовики.видно пвошники уже не нужны
_ЯгодаМалина_• 17 мая 2024
Ответ дляAllisa_best
Та же ситуация с дронщиками(((
Наталія-Ната• 17 мая 2024
Если в государстве нет прав, оно не должно существовать. Взяли они за основу « никаких прав, только обязанности» и теперь стрелять могут в каждого, но ведь жалко, кем воевать будут? Этот большой бизнес который делает людей богатыми не закончится просто так. А на простых людей (не мажоров) они плевали, новых завезут в случае чего
Ответ дляsahkana
Ви прям реально вважаєте, що людина має вибір ? Чоловік знайомої від вигляду крові втрачає свідомість, але разом з тим він , ремонтує всю техніку, маючи відповідну освіту і тут було б значно ефективніше використовувати людський ресурс з урахуванням вмінь і навичок. Але права вибору йому ніхто не дасть, після того, як ти перестаєш бути людиною цивільною, ти втрачаєш всі права і набуваєш тільки обов´язків.
Оксана-004e• 17 мая 2024
Ответ дляJimson
Немного ободряющих комментов от Партнеров. Они нас любят и ценят, мы для них наивысший приоритет.
30 тыщ надо заменить 500 тыщами
Ответ дляsahkana
дажe и добавить нeчeго!
Оксана-004e• 17 мая 2024
Ответ дляНина____
Интересно, как назовут ’эпоху’ правления этого нашего президента. Как- то ведь должны назвать.
Великое надувательство
Наталія-Ната• 17 мая 2024
Ответ дляВІТАМIНИ
2 месяца есть, а потом посмотрим что будет
Потом увидят что народ дальше брыкается, не идет в тцк и не боится штрафов, ещё что-то придумают. Хотя я надеюсь до того момента нелегитимный президент не сможет давать указания, хотя кто знает, будет как игрушечная страна. Все можно
_ЯгодаМалина_• 17 мая 2024
Ответ дляВІТАМIНИ
Ну уже завтра чтоб пересечь границу нужен штрихкод в военнике.....
Ответ дляTatius_ka
я з Вами абсолютно згодна: дякуємо Господу Богу за те, з=що є зараз і нині
Але якщо підняти голову вгору і подивитися вперед - то перспективи не радують.. (вище я вже писала чому)
Чи думаєте я помиляюсь?
Що пропонуєте? Здатися? В окупації теж є життя?300років мирилися з кацапами в одній країні і зараз якось замиримся?
Оксана-004e• 17 мая 2024
Ответ дляowl62
Не, до последнего украинца
Colombina.• 17 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
в чем логика? нашу власть поставил Запад и контролирует все ее шаги
А запад нам чего желает, процветания?) Все хотят, чтоб тут осталась затюканная перепуганная на все согласна необразованная масса
Сестры Гримм• 17 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Написали , что цнапы пока не могут
Позавчора писали, шо готові.