Loredana17• 17 мая 2024

Що буде завтра?

Як думаєте, завтра на дорогах між містами посилять перевірки? Чи буде, як і зараз?
diana32• 17 мая 2024
Ответ дляЖули-ули
Тем не менее в Днепре расставили блокпосты на больных улицах и поворотах)
Зачем? Если есть еще 60 дней.
А точно есть? Вы знаете что законы можно задним числом издавать, закон и к нему дополнение или поправка

СhanelKa• 17 мая 2024
Я не знаю, що саме буде завтра
Але, вчора стільки чоловіків на кордоні у черзі було
Перший раз так з початку війни. Що в кожній машині чоловік
Здалося, що їдуть в останній шанс
mari_klim• 17 мая 2024
Ответ дляВишніВишні
ні, не до тієї фільтрації, що ви подумали

фільтрацію наші почали робити, якщо що, під шумок, поки у всіх думки навколо нового закону,
поліція/тцк зайняті масовою категорією
а сбу відловлює всіх, хто починає задавати незручні запитання і закликає до активних дій на благо людей, а не владних іродів
працюють тихо і високоефективно

у мене купа переписки зі своїми знайомими на злободенну тему, у мене купа підписок на тг канали, в яких розповсюджують інформацію, щоб люди почали мозги вмикати
я пасивний читач, а мама так змінила свою думку з 2014 + має час, що стала активним читачем, у неї паніка, повинна завтра приїхати і привезти мені всі свої відповідні ’речі’, щоб спалила, розкаже деталі, по телефону вже боїться, у тг люди зачищають, що можуть, поки до них ще не прийшли

знаєте, що у цьому найстрашніше - що закон ніхто нічим не порушує і відповідно жодних доказів немає, але сбу це не зупиняє, у цій ситуації сам за себе, звернутися за захистом немає куди
так за що там війна????? за яку свободу слова?????
Що Вам мама такого зробила, що Ви її в СБУ вже здаєте? Коли це все пишете в вільному доступі?))))) До речі, і себе також. Молодець, ума палата😉😉😉
alencheg• 17 мая 2024
Ответ дляlikarka
К чему они готовы? Я ребенка прописывала, 4 часа очередь, куда им еще люди, ползают как сонные мухи и чаи гоняют
В якому це районі? В мене це зайняло 15 хв., зайшла між іншим в кінці дня, просто так. Це не та послуга, на яку черга стоїть
likarka• 17 мая 2024
Ответ дляalencheg
Дніпровський
Харк.шосе
Рая Ивановна• 17 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Вчера человек бежал к границе венгерской убили выстрелом в голову , то есть уже и отмашку на отстрел дали .
Новости с лента.ру? Ссылки нормальных источников покажите
Злючкакусючка• 17 мая 2024
Ответ дляРая Ивановна
Эта новость уже везде , какое ру 🤦‍♀️
https://t.me/UaOnlii/76029

Рая Ивановна• 17 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Эта новость уже везде , какое ру 🤦‍♀️
https://t.me/UaOnlii/76029
Дайте ссылку на нормальных журналистов
Sonnig• 17 мая 2024
Ответ дляСhanelKa
Я не знаю, що саме буде завтра
Здалося, що їдуть в останній шанс
Теперь понятно почему наш перевозчик никак не доедет ...
Видать застрял на кордоне..
Solnet• 17 мая 2024
Ответ дляУслада
а зачем в тцк? вон ЦНАПы уже во всю приглашают для обновления.
А под цнапом 😂
Inno4ka-ya• 17 мая 2024
Ответ дляAnet337
Это не цирк, а геноцид... у меня такое впечатление что наша власть в паре с русней работает по истреблению украинцев
И самыми трусливыми оказались полиция и военные, которые сидят по домам. А это их профессия, вообще-то, людей защищать
Vlada-Maria• 17 мая 2024
Ответ дляBe_me
Відповіді тут не читала, може вже було. Побачила десь мельком в коментарях у ФБ, що люди цілком серйозно роздумують на майданом біля західних кордонів, з метою прориву їх. При чому не на пунктах пропуску, а по всьому периметру. Що далі: туди стягнуть всіх можливих прикордонників, замість того, щоб вони захищали кордони на фронті? Почнуть стріляти по мирному натовпу? Спілкуючись з оточуючими складається враження, що десь скоро має бути досягнута точка кипіння. Типу дійшли до етапу «а що нам втрачати» і вже відключається здоровий глузд, як з тими, хто пливе через Тису.
Все через жо.. адже можна було мобілізаційну кампанію по-іншому будувати, заохоченнями,в тому числі оплатою тими, хто воювати не хоче чи не може. Вирішили силою. Але будь-яка сила викликає виключно опір. Що тепер? Мастаки завести ситуацію в глухий кут, як вони взагалі планують це тепер розрулювати..
так може це і є ціль? Видать, Оман все сильніше яйка щемить.... кгбісти не пробачають, коли їх ’кидають’ через той орган, котрим по роялю грають
Vlada-Maria• 17 мая 2024
Ответ дляЕленнн
ну да. 27 із 450 багато значить ... але якщо народ вирішив ,то хто вони такі?все як хотілось.
+1, не треба заважати ’мудрому наріду’ насолоджуватись своїм вироком. Є набагато важливіші справи: волонтерка просіла, фронт фактично відсікають від допомоги
Vlada-Maria• 17 мая 2024
Ответ дляTatius_ka
а ота Бояукраїночка вже злилась?.. бо так цікаво було спілкуватися з панянкою...
так то і є манька, вже новий нік склепала sahkana
Vlada-Maria• 17 мая 2024
Ответ дляира-мама-полинки
А клоуни про це не думають! Нічим думати !!! Та й зайняті розпилом бабла...
Ви недооцінюєте джокерів. приймаючи їх за безневинних клоунів. Якраз таки все продумано. Просто українці в перші дні все зіпсували. Москальня недарма їхала з парадною формою
ИринаК1976• 17 мая 2024
Ответ дляalencheg
Сьогодні з донькою зайшли в ЦНАП м.Запоріжжя, теж потрібно її прописати. Нам відповіли, що вже так не можна, всі працівники дуже зайняті. З понеділка відкриється онлайн- запис о 8.00, тож треба встигнути записатися і тільки потім приходити.
meatlug• 18 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
в чем логика? нашу власть поставил Запад и контролирует все ее шаги
Надо же. А донедавна главная версия была, что президент народный, 73%, блабла. Ну, или, что марионетка Коломойского.
А тут, хоба, уже запад.
Не, Запад бы нашел кого-то умнее и красивее.
Ирина_Б_• 18 мая 2024
Ответ дляmeatlug
А тут, хоба, уже запад.
такого умного как Байдена например? ))))