Ms. Сама прямота• 19 мая 2024

One by one, я что-то не пойму

Это, что за цены такие волшебные? Платье из синтетики 3000, футболка обычная 1500. Причем качества никакого там нет от слова совсем, обычные шмотки. Кошлатчтся за пару раз. Обычный ноунейм укр магазин, они себе цены не сложат?
Клевотница• 19 мая 2024
Да, но фасоны интересные,особенно пиджак. Заметила укр бренды ставят высокие цены

Пампушечка• 19 мая 2024
Брала у них спортивный костюм через месяц была половая тряпка . Ужасного качества , вообщем как часто наши шьют из всего дешевого только ценник на дурака
Нагайна• 19 мая 2024
Да я тоже не поняла цен. Они под копирку друг у друга прут еще.
Но думаю, цена продиктована обьемами, они не могут позволить большие обьемы, от этого и удорожание на сырье и т д.
Гербарія сушу• 19 мая 2024
От чесно також не розумію ціни на саме цей бренд. Якість жахлива. Хоча ніжно люблю укр.бренди такі як фромус, кнтрл, дак сайд, але там розкішна якість бавовни і адекватні ціни, я навіть на подарунки іноземцям беру. В мене є футболки фромус якім 4 чи 5 років і сукні ктрл якім років 6 і досі як нові. Ще є бренд зе лейс, от дуже гарно, але умовно за таку ціну, та навіть трохи б дорожче зробили, але щоб ті сукні були не з полієстеру, а з віскози. Бо є кілька суконь, по разу вдягла і не можу носити, я б краще доплатила, аби натуральну тканину зробили. Бо ото і місце займає і шкода викинути
KROX@• 19 мая 2024
Ответ дляГербарія сушу
футболка фром ас порвалась по горизонтали, когда я ее одернула, поправить хотела))) было очень смешно)))
Гербарія сушу• 19 мая 2024
Ответ дляKROX@
Капец)) співчуваю)) але дивно, в мене є ще ті що вже зняти з виробництва, я деякі в походи в гори вдягала і все з ними гаразд)
дякую аж підскакую• 19 мая 2024
Ответ дляКлевотница
Да, украинские бренды себе цены не сложат

БезникаяЯ• 19 мая 2024
Я в них шарюсь в знижках (дефекти), там можна іноді вихопити щось нормальне по адекватній ціні. Наприклад, сорочка з малесенькою, гарно зашитою, дірочкою, що знаходиться за карманом була на 60% дешевша. Відразу й не знайшла де той недолік, вони продають тільки з невидимими ззовні, можна брати. Джинси з таким же дефектом з внутрішньої сторони пояса теж набагато дешевше узяла.