Девочки, подскажите детские crocs,которые как сандали, стоит брать? Они натирают?
Юльчик Счастливая• 21 мая 2024
так, коли пісок потрапляє, але ми любимо їх все одно, легко мити, 10 хвилин і сухі, низенькі носочки ношу з собою, да і все
Юльчик Счастливая• 21 мая 2024
старший років 4 підряд носив, кожного літа, менший зараз перший рік, подобається...
також зручно, коли від підгузків відходили, то коли ’простріл’, серветками витерли і сухі, а сандалі, шкіряні і тд, також прати треба, бо запах буде і вологі будуть..
FireKitten• 21 мая 2024
У племінника були, не натирали. Класні.
Я своєму сину дивилась такі - на широку ногу вони не сідають. Вони для вузької ножки. Для мого тільки клоги норм, і ті не всі )