Мене цікавлять насамперед ті журналісти, які не транслюють наративів єдиного марафону та не співають дифірамби президенту, а показують реальний стан речей, який би жахливий він не був. Я зараз дивлюсь Бутусова, може спільнота підкаже хто ще в нашій країні не боїться критикувати діючу владу та їхню політику.
K.Yurchenko• 22 мая 2024
Дивлюсь Олега Жданова. Чітко і по суті. І Олега Петренка, якщо вас цікавлять суто пересування по лінії фронту і його щоденні зміни (двічі на добу подає аналіз).
Ответ дляLudaSHS
Дело не в марафоне
Вон Суспильне было, но вышло с марафона, у них качественные репортажи про людей самих, со всех областей
Про эвакуации, прилеты
И т д
?
Про эвакуации, прилеты
И т д
?
Так, на суспільне підписана, подобаються їхні матеріали по моєму місту (Харків) та області.
Ответ дляLudaSHS
Золотухин
?
Дякую за поради, буду ознайомлюватися!
Ответ дляLudaSHS
Шрайк работает с цифрами, по пакетам помощи, по картам
На Шрайка підписана, подобається
Anonimka ya• 22 мая 2024
Есть те, кто поет дифирамбы и говорит что всё супер, есть те кто поливает грязью и говорит, что всё пропало.
Интересно, как Вы определите, кто говорит правду ? 😀
Ответ дляAnonimka ya
З марафоновськими новинами я ознайомлена, хотілось б й альтернативні думки почуити . А правда як завжди десь посередині
Соната любви• 22 мая 2024
Ответ дляzhara
Константин Машовец, з моїм чоловіком разом в Академії навчались
при этом он ни разу не озвучил реальное положение дел в Бахмуте, Авдеевке.
Соната любви• 22 мая 2024
Ответ дляK.Yurchenko
жданова можно смотреть, как в песенке.
все хорошо, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо.
Соната любви• 22 мая 2024
Ответ дляВладина
Євген Дикий. Пошукайте відео ’Новинарні’ з ним. Або й на інших майданчиках він буває.
ну да, отличный мужик.
Перелякані пацюки кусаються’: заявив про готовність ’зачистити’ ухилянтів
Ухилянти можуть представляти небезпеку, якщо почнуть організовуватися в групи. Якщо це станеться, їх доведеться ’зачистити’, зокрема ’поза межами правового поля’. Таку думку висловив воєнний оглядач, Євген Дикий
’Це, як у російського класика – ’тварь дрожащая’. А от коли ця ’тварь дрожащая’ за цим же класиком починає вважати, що вона ’право имеет’, і коли вони починають збиратися (...) в зграйку, то це вже як перелякані пацюки. А перелякані пацюки, коли в зграйці, вони кусаються’, – каже він.
Соната любви• 22 мая 2024
почитала я темку, теперь понимаю, почему у нас в стране все так.
с такими экспертами ничего хорошего нам и не ожидать.
Ответ дляСоната любви
А кого Ви можете порадити? Ясно, що не все що говорять експерти та журналісти треба сприймати як 100% правду. Але різні точки зору все ж варто розглянути