Телефон Рубика• 22 мая 2024
Очень медленно худею после родов….
Разъелась очень, прошло два года после родов, а я все худею…. Минус вижу, но очень маленький. Хотелось бы сразу -20 кг на весах, а так не получается. Осталось еще 13 кг лишних.
Гуру троллинга• 22 мая 2024
Це вже не після пологів
Рахуйте калорії, займайтесь силовими тренуваннями
Іншого виходу нема
Забула що?• 22 мая 2024
Аналогічно, раніше було проще худнути, а тут просто треба голодувати і при цьому спорт+постійний актив з дитиною і можливо побачу хоч якийсь мінус на вагах
Телефон Рубика
• 22 мая 2024
Ответ дляГуру троллинга
Це вже не після пологів
Іншого виходу нема
Це все є