Я на хвилинку• Изменено 24 мая 2024
По следам соседней темы. А вы разбивали семьи с детьми?
Вам не было тяжело это делать? Коллега увела мужа из семьи с 3 детьми. Я ее напрямую не спрашивала, но никогда не могла понять, как так можно поступать. Совесть не мучает?
ДваДваВісім• 24 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Я не считаю их козлами). Я считаю козлами тех, кто бросает своих детей
Ну почему бросает? Абсолютное большинство советчиц, не доверит детей их отцу даже на день)
Ластоноша• 24 мая 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я знаю не одного чоловіка. У якого все було і є, за якими дівчата майже бігали, але сім´ю створювали з жінками у яких були діти. Є поняття кохання, коли все інше неважливо.
Ну так и в стартпосте наверно причина - кохання, вон у пескова, гордона куча детей от прошлых отношений, что совсем не стало помехой для новых жен.
Язикувата Хвеська• 24 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Ну, а я знаю женщин , которые встречаются только с женатыми,и рожают только от женатых. Сами замужем никогда не были.
Везде есть тю-тю
Ваш приклад трохи інший. Це різне.
Хоча це теж їх життя.
Мейк-ап форева• 24 мая 2024
Ответ дляДваДваВісім
Странные
пАлАвинкА• 24 мая 2024
Ответ дляДваДваВісім
Я довірила на декілька хвилин, у підсумку шрам на весь лоб
Мейк-ап форева• 24 мая 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ваш приклад трохи інший. Це різне.
Хоча це теж їх життя.
Это одно и тоже, люди решают свои внутренние проблемы как могут
пАлАвинкА• 24 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Везде есть тю-тю
Думка психологів, що це жінки яким потрібні яскраві емоції, емоційні гойдалки, якщо стане спокійно їй чоловік вже не цікавий
Язикувата Хвеська• 24 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Ні. Які внутрішні проблеми? Що не так з чоловіком, коли наприклад жінка вдова чи розлучена і вони будують нові стосунки? Їм комфортно разом, є почуття? Також і навпаки є варіанти. Всі нормальні і адекватні люди.
Ноу коммент• 24 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Не связывалась никогда
БУ мужики не интересовали никогда, так как я понимала шлейф бывших отношений будет преследовать всегда.
Мои родители были после браков и это я все чувствовала на себе. Быть второй это не мое, я бы не смогла
Вы девственника искали? Нашли?
Крихітка на всі• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
Ну присунув пару раз, ну на постійній основі. Але повністю міняти життя, як заставити? 😳
Вот о том же подумала.
Миллион тем , где любовницы пишут, что у нас мол такая сильная любовь была, но он из семьи не ушел.
Мужики уходят из семьи только если там полная опа..., точнее полное отсутствие семьи.
Получается, что он должен всю жизнь жить с нелюбимой потому, что есть дети ? Бред.
Впораюсь зі всим• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
От пишут:’ а мужик теля, що увели’. А хто? Ну хотів він підтрахати трохи іншу, побув би з нею, і знов у сім´ю. Якби дружина не знала, то так і жили. Жінки розумніші, і цілеспрямовано ідуть до своїх цілей. Просто почитайте психологію чоловіків, вони думають інакше. Ніхто з них не збирається йти від дружин. Але коханка, трохи піднапряжеться, трохи пошантажує, трохи зробить райську обставновку поруч з собою, і мужик саме настояще теля, бери і веди. Я це пишу із того, що бачила своїми очіма. В нас велике підприємство. Від адміністрації до робочих у цеху є зв´язки на стороні. Хто з жінок користує якогось одруженного, то вони роками разом і жінка нічого не знає. Як тільки коханка втімяшила собі в голову , що цей гавнюк повинен бути її, то вона це зробить, теля і кліпнути не встигне.
Ноу коммент• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
Поясніть мені, як можна увести дорослу людину? Він що, бичок на привʼязі? Чи хом’як, сунув в карман і йому пофіг, де клітка з кормом?
На самом деле можно. Некоторые женщины целенаправленно добиваются мужчин. Агрессивно и настойчиво.
Впораюсь зі всим• 24 мая 2024
Ответ дляНоу коммент
Ще і як. В нас одна, це так і зробила. Роздобула номер дружини свого теляти, скинула фотки за 4 роки!!!!!
Що за фото , не бачила, але кажуть дуже доказові))) І все. Жінка звісно вигнала того, а він поплівся до коханки, бо як же без мамки жити. Дуже рідко мужик наважується сам міняти сім´ю, жінку, це стрес ще той.
Крихітка на всі• 24 мая 2024
Ответ дляНоу коммент
На самом деле многие женщины думают , что мужики дебилы , а женщины такие умные.
В подавляющем большинстве, любовницы льют слёзки, что не уходит от жены.
А мужики продуманные и всегда там, где опе лучше.
Я не беру во внимание ситуации где жена узнала и выгнала . Я именно о выборе мужчины.
Но женщинам видимо нравится думать, что они самые умные и могут ’уводить’ 😀
Впораюсь зі всим• 24 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Жінки так думають, бо як дружина вигоне це чмо, воно іде до коханки і бреше, що само заради неї пішло. А так би фіг він пішов, якби не вигнали. От коханки так і вважають. Але є жінки, які цілеспрямовано розводять родину.
Крихітка на всі• 24 мая 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если мужик с деньгами то да, его могут целенаправленно уводить . Но таких и жёны не выгоняют 😀
Ясамаякрасивая)• 24 мая 2024
Нельзя никого «увести», особенно мужчин, что всегда действуют только в своих интересах. Значит он сам так хотел
Впораюсь зі всим• 24 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Середняків повно, за чію матню коханки ладні на багато чого. Я іноді дивлюся, за кого боротьба іде, то смішно. Є такі, що гидко паличками взяти, і в анамньозі аліменти на двох дітей. В мене он поруч колега така. Питала:’ навіщо тобі цей телепень’. Відповідь під стать її інтелекту:’ бо ніякого не було, самій важко, і мужик поруч , це краще, ніж його немає’. Він і не збирався до неї йти, але ця дама зробила так, що про все дізналася дружина, і вигнала його. А так да, мужик не теля.
Крихітка на всі• 24 мая 2024
Далеко не все жены выгоняют
У нас на работе сотрудник сам ушёл. Был в отпуске и пока жена была на работе, собрал вещи и ушел к любовнице.
Так она раз десять прибегала на работу, плакала, просила его вернуться. Кстати, детей у них небыло.
Все ей сочувствовали . А я не понимала : мужик ушёл к любовнице, как можно просить его вернуться.
Птица Говоруша• 24 мая 2024
Мой отец был женат, когда встретил мою маму. Они полюбили друг друга, папа развёлся и женился на маме. Своего сына от первого брака он не бросал, алименты платил и решал его проблемы.
Папа говорил, что первый брак был ошибкой. Только маму любил.
Увести никого нельзя. Просто люди не рабы, не принадлежат кому-то, даже мужу или жене.
Бюст Березуцкого• 24 мая 2024
Мій колишній пішов до жінки,старшої на 10 років,коли нашому довгоочікуваному сину було 2,5 роки.
Та жінка і по гадалкам бігала, і все гори золоті обіцяла, ну він і пішов)) правда,через 2 роки вона сама його виставила,але то таке)
Коли мовчу- приємна жінка• 24 мая 2024
За кордоном спокійно собі розлучаються і з трьома дітьми, бо життя одне і хочеться бути з коханою людиною, а не поховати себе як жінку чи чоловіка, якось організовують спільну опіку, часто-густо в їх фільмах дитина розлучених батьків норм себе почуває, живе там і там чи ще як вирішать, всі задоволені і ніхто не страждає, жінка теж знаходить бойфренда а то ще й сама йде від чоловіка а не насилує себе сексом та проживанням з остогидлим чоловіком ’ради дітей’
А в нашому суспільстві культура мучитися і страждати поширена, хай всі мучаться і будуть нещасні, а хто посмів не мучитися той фу, осудимо й зафукаємо його.
Я сама дитина розлучених батьків і почувала себе норм в цьому відношенні, бо ні мати не причитала та обсирала тата, ні тато не припиняв зі мною спілкування та провадження часу разом.У них обох інші сім´ї, всім добре. Невже варто було їм страждати і мені жити в тій атмосфері де він гуляє бо покохав іншу а вона нещасна бо її не люблять та зраджують?
Я на хвилинку
• 24 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ще і держава сприяє тому, щоб мучились. Роз‘єднує сім’ї, не випускаючи чоловіків
Коли мовчу- приємна жінка• 24 мая 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
З трьома дітьми точно не роз´єднує, виїжджають всі разом при бажанні
Допоможіть знайти• 24 мая 2024
Ответ дляНоу коммент
Вы девственника искали? Нашли?
Почти, кто ищет....