Угги в горошек• 24 мая 2024
Жабуся дусить на відпочинок...
Але хочу в Туреччину а в Болгарії відпочинок теж може бути за такіж гроші! але разниця в морі природі...ну і вгрошах.. за яку ціну ви їдите на відпочинок в цьому році?
Результат:
вже голосів:
16 (47.06%)
Сидіти дома
15 (44.12%)
Їхати
3 (8.82%)
Ваш варіант!
А шо сталося?• 24 мая 2024
На троих, я муж и подросток, на Турцию выделили 5000€ на 2 недели, но едем не в олл
No problems• 24 мая 2024
простите, вы не пробовали перед отправкой читать написанное?
по теме. нет не едем. море в 15 минутах ходьбы, но нужно работать. брать отпуск нет возможности
halla-d95e• 24 мая 2024
НЕ обрала варіант ’ Турція’. Тепер шкодую. Але мене зупинив довгий переїзд автобусом. Боюся, що мої хворі суглоби не будуть в захваті. Тому їду в Болгарію. Ближча дорога.
Жаба не давить. Спеціально на відпочинок виділяється стаття розходів і збирається цілий рік.
рукиЖимолости• 24 мая 2024
Ответ дляА шо сталося?
С ума сойти , а я хату выбираю до 4 тыс.дол. Уже наверное не вернёмся домой. Что это за отдых? это же огромные деньги ..
Угги в горошек
• 24 мая 2024
Ответ дляhalla-d95e
Яка приблизна сума за путівку
Завжди мало• 24 мая 2024
меня душило но
я за всю жизнь не была на море заграницей
2 года в вечном стрессе и на чемодане
заеб... сильно
пообещала дочке что отвезу на море - воти поеду
2 года в вечном стрессе и на чемодане
заеб... сильно
halla-d95e• 24 мая 2024
Ответ дляУгги в горошек
Яка приблизна сума за путівку
Я в дешевий готель. Коло 400 Є виходить. Це на одного в одномістний номер.. В двохмістний вигідніше їхати.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 мая 2024
Ответ дляСонечко
’’Жабуся дусить..’’
На каком языке пишете, автор?
Дивне питання. То ж українська мова. Зменшувальна форма. Має право на існування.