begovelik• 25 мая 2024

Если в начале июня Китай нападет на Тайвань, как ответят Штаты?

Как думаете? Штаты «впрягутся» за своего союзника, или будут помогать только вооружением?

https://world.comments.ua/news/china/stalo-izvestn...
Bransoletka• 25 мая 2024
🤯Північна Корея може почати бойові дії в жовтні, — NBC News з посиланням на Білий Дім

Це може статися через прохання Путіна напередодні виборів президента США. План — повернути Трампа в Білий дім, з яким Путін планує домовлятись про закінчення війни в Україні на своїх умовах.
Bransoletka• 25 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Вчера случайно попался ролик Янины Соколовой, в нем, по ее словам, она согласна с Портниковым, который считает, что в июне Китай нападет на Тайвань, Штаты в ответ жахнут по Китаю и начнется 3 мировая.
Уже якось пох...я на це не впливаю. У мене є сьогоднішній день, завтрашнього може не бути
Bransoletka• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
Розміри Тайваню такі, що там війна може бути дуже швидкою.
Не встигнуть приплисти/прилетіти зі США
І китайці зробили висновки з війни в Україні
Висновки: США такий же імпотент, як і старий Байден.
На жаль. Поки не роз...їбати черговий Перл Харбор, нічого не буде....
viter33• 25 мая 2024
Ответ дляBransoletka
Щодо США/Байдена - 100%
Щодо Трампа - невідомо
Але перспективи - не райдужні(((