begovelik• 25 мая 2024

Если в начале июня Китай нападет на Тайвань, как ответят Штаты?

Как думаете? Штаты «впрягутся» за своего союзника, или будут помогать только вооружением?

https://world.comments.ua/news/china/stalo-izvestn...
viter33• 25 мая 2024
Висловлять глибоку стурбованість і на ІІ квартал 2025 запланують поставку 100 тис. снарядів
І оголосять санкції проти командира 4-го взводу 17-го батальйону 8-ої китайської штурмової бригади
автор begovelik • 25 мая 2024
Вчера случайно попался ролик Янины Соколовой, в нем, по ее словам, она согласна с Портниковым, который считает, что в июне Китай нападет на Тайвань, Штаты в ответ жахнут по Китаю и начнется 3 мировая.
СвітланкаОК• 25 мая 2024
Ответ дляbegovelik
З яких це пір Яніна стала великим військово-політичним експертом?
Kika-6655• 25 мая 2024
Ответ дляbegovelik
О Господи....
СвітланкаОК• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
Пришлють ще когось погуляти по вулицям Тайбею
_ЯгодаМалина_• 25 мая 2024
Штаты кинут ядерку на Тайвань осенью 24(сериал Годы,Великобритания 2019г)
viter33• 25 мая 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Якщо встигнуть(((
Solnet• 25 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Я бы сказала куда той Янине пойти- так забанят
СвітланкаОК• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
Якщо встигнуть(((
Ну у нас гусня нікого з поважних гастролерів не обстрілює, лише мирних і військових….
viter33• 25 мая 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Розміри Тайваню такі, що там війна може бути дуже швидкою.
Не встигнуть приплисти/прилетіти зі США
І китайці зробили висновки з війни в Україні
Filomena• 25 мая 2024
Навпаки чула, що до виборів в США ніяких рухів ніде не буде. Все домовлено.
Будуть мʼязами грати для свого електорату і все.
Для сі краще якщо виграє Байден.
Filomena• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
Не встигнуть приплисти/прилетіти зі США
Чому з США?
У них там поряд купа військових баз.
viter33• 25 мая 2024
Ответ дляFilomena
Для сі краще якщо виграє Байден.
Протилежна думка - Байден зараз впевнено ’пролітає’ на виборах
А Трамп чітко сказав, що Китай - ворог № 1 з усіма з цього наслідками
Тому якщо щось глобальне китайцям робити - то ’під час Байдена’
viter33• 25 мая 2024
Ответ дляFilomena
Чому з США?
У них там поряд купа військових баз.
Я про прогулянки амер.топ-політиків вулицями Тайбею
Політики ж не на базах живуть
І літо - починається сезон відпусток
А там і вибори в США
Не до Тайваню))
Ну, за 6 міс. в Конгресі розглянуть питання виділення допомоги Тайваню))
_Анна_83• 25 мая 2024
Уверена, что Китай нападёт на Тайвань, но когда это будет - хз. Так же уверена, что штаты ’впрягутся’. К чему это приведёт- тоже хз
viter33• 25 мая 2024
Ответ для_Анна_83
Перше - 100%
Друге - Тайвань цікавий Штатам, доки там зосереджене виробництво напівпровідників. А його вже зараз активно переносять в США, Японію, до саудитів. Як тільки перенесуть чи створять альтернативне по обсягах виробництво (пишуть - до 2 років) Тайвань стане Штатам нецікавий.
Максимум тоді - глибока стурбованість і ’пекельні санкції’))) на парочку китайських солдат)).
А, ну і мита на електромобілі BYD піднімуть (якщо Маск профінансує)))
Peres Lal• 25 мая 2024
Взаимное проникновение бизнеса США и Китая друг в друга настолько велико, что ни о какой войне между ними речи быть не может. Китай сейчас в шоколаде: дешевые энергоресурсы с рашки и весь мир в качестве рынка сбыта.
LudaSHS• 25 мая 2024
Консультациями ответят
LudaSHS• 25 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Он этот говорит как вариант, что запад проспал и допустил своим мямленям
Но не точный прогноз
рашка и Китай готовятся к большей войне чем наша
Tammy21• 25 мая 2024
Ответ дляbegovelik
А якщо не жахнуть, то вона почнеться пізніше( Тому що не можна посилати чіткі сигнали імпотентної слабкості і сподіватися що з цього щось добре вийде.
Гр@#₴_ний Китай(
ТА7НЯ7• 25 мая 2024
Будут сильно занепокояні
Tammy21• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
Не встигнуть приплисти/прилетіти зі США
Там купа зброї зараз, яку роками накопичували.
Звідки прилетіти? З Кореї чи Японії, яка досі базами нашпигована?
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Вам в ЄС більше немає про що голову ламати? Чи на з платі від подібних тем?
ok1904• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
Не встигнуть приплисти/прилетіти зі США
Логічно
Чумачечая Весна• 25 мая 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ток хотела написать)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3489726
samataka• 25 мая 2024
Не нападе
Чумачечая Весна• 25 мая 2024
Ответ для_Анна_83
У Китая другая философия жизни. Они выжидают столетиями, никто нападать не будет, просто плавно добьются своего и все
_Анна_83• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
Перше - 100%
Вот я как раз думаю, что все это случится до того, как перенесут производства.
viter33• 25 мая 2024
Ответ дляTammy21
Крім зброї на базах треба мати політичну волю
А не по 6 міс. розглядати питання в Конгресі
і не давати зброю ’із забороною бити по території ворога’
З політ.волею теперішнього керівництва США все зрозуміло((
Якщо чесно - мені просто дивно, чому Китай досі не напав((
Tammy21• 25 мая 2024
Ответ дляviter33
У них є власна зброя, вони точно сепаратистам здаватися не збираються. Скільки протримаються, не дай зорі, хз. Але штатам, імхо, дуже складно буде без провідників, ну і потім утримувати крихкий мир якось треба. Це я себе заспокоюю. Бо якщо Китай отримує Тайвань, то це буде пц(