Оля_с_киркою• 26 мая 2024
чоловік має сексуальний потяг до нашої доньки. Як діяти далі?
Жахлива і огидна тема, але я хочу щоб мені тут підказали, бо я не можу на чоловіка спокійно дивитись і страшно за доньку. Сама не вірю, що таке прийшло в голову
Доньці 12, недавно почались місячні. Чоловік про це дізнався, коли донька залишила труси у ванній. Він їх поправ.
З тих пір - постійно намагається її схватити, поцілувати і я неодноразово помічала ерекцію коли він її бачить
Я не знаю як це пояснити. Все почались от як тільки він дізнався про її місячні. Часто помічаю флірт з його боку. Донька рідна .
Мені дуже огидно і страшно, я вибачаюсь за цю тему. Що мені робити?
Marinamariana• 26 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Я маю надію, що це трольна тема, бо не хочу вірити в те, що таке взагалі буває.
Посмотрите на ютубе ролики на эту тему . Вам не хочется верить , но такое существует и не редко
Конотопська відьма• 26 мая 2024
Ответ дляТочу ляси
Кто спорит ?
Но этот тролль сегодня целый день озабоченные темы клепает .
А які ще теми були?
Чарівне зіллячко• 26 мая 2024
Ответ дляMarinamariana
А если это правда !!!
Щось ,автора ’травмованого’ не видно....І що, вважаєте форум допоможе вирішити такі питання?
Злюка-закусюка• 26 мая 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Имеет смысл в принципе
Но не продолжать жить с человеком, который реально уже делает какие-то ужасные намёки в отношении своего ребёнка
Это страшно
Как девочка будет себя чувствовать?
Это страшно
Как девочка будет себя чувствовать?
Ви розумієте що розлучення не вирішить проблему?
Працювати треба саме з дитиною.
В 12-13 років ми ще не усвідомлюємо що погано і що правильно.
Дорослий і тим більше батько - то мало не Бог і йому все довлено.
Відмовляти і скаржиися на дорослих не можна, то ти ще мала, дурна і ніц не розумієш.
Працювати треба саме з дитиною.
Marinamariana• 26 мая 2024
Ответ дляФима Собак
У Вас спросили про Ваш возраст, а не где Вы живёте и кем работаете.
Ладно… развлекайте публику… пошла я от Вас.
Какая разница какой у нее возраст , конечно старше своей дочки минимум на 20
Тро Нью-Йорку• 26 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
А те що дитина, наслідок згвалтування і інцесту, живе ’щасливо’ з батьком/дідом гвалтівником , і бабою яка прикривала насильника своєї дитини - це ок. То да. Коментарів немає.
Ще якісь хворі сердечки луплять
Так никто не отрицает её трагедии и травмы
Но не стоит нести эту информацию своей дочери, от который ты отказалась
Зачем? Эгоистично
Она нуждалась в прошении и ´пожалеть´, но не думала о чувствах ребенка
Зачем? Эгоистично
Квітка папороті• 26 мая 2024
Ответ дляТочу ляси
Та это тролляка , не ведитесь
Ну знаєте, я повірю в це. Бо таке буває.
Сама не знаю• 26 мая 2024
Ответ дляТочу ляси
С какой реальностью , троллячьей ? Тема полностью троллинг , еще и такой примитивный .
Конечно всякое бывает , но тут же тролля озабоченного за км видно , весь день темы клепает , то про жопы в Испании , то про месячные и батю .
У вас острая необходимость спасти мир от троллей?
Ищу-брожу• 26 мая 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
В 53 уже вялый
Да ладно. Мой немного младше, нифига не вялый, не думаю что именно в др станет вялый. Да и знаю не одного такого что е* все что шевелилось в таком и старшем возрасте
Квітка папороті• 26 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Це було б ідеально. І обмежити взаємини доньки наодинці з батьком поки не стане достатньо доросла.
Але як це зробити з практичної точки зору..
Просто зробити так, щоб зустрічі були при присутності матері. Але потрібна причина.
Точу ляси• 26 мая 2024
Ответ дляСама не знаю
Просто уже надоели эти озабоченные
Ушла и Пришла• 26 мая 2024
Ответ дляБла бла бла
Даже не представляете, какая ужасная правда бывает. Я даже написать анонимно не могу такую правду.
Те саме.. хоча дуже багато років пройшло. Травма на все життя.
Умничка-помощничка• 26 мая 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Зачем? Эгоистично
Тобто, бабка і дід/батько збоченці що виховують щасливу дитину це добре? І як дід/батько залізе й на цю дівчинку і зробить і їй дитину то це ок
тогдалия• 26 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
І в нього в 53 норм така ерекція?
Вы серьёзно? Моему мужу 53, у него встаёт только от мысли о сексе. Я могу прийти спать, когда он хропит во всю, но он просыпается и готов через 3минуты ! И я не хвастаюсь, это меня уже достало.
Чарівне зіллячко• 26 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Злочин - це те, що такі як ви пропонуєте замовчувати інцест.
Не подоба тема - вийдіть і спілкуйтеся деінде.
Аби що...Цікаво, чим допоможете, крім бла бла.
Marinamariana• 26 мая 2024
Ответ дляMichael s Girl
Во-во. Вот и спалился тролль
У моего мужа в 53 такая эрекция , что он каждый день готов. А у моего деда который в 80 лежал после инсульта была неконтролируемая эрекция когда до него санитарка касалась , не все импотенты как ваш муж
Квітка папороті• 26 мая 2024
Ответ дляТочу ляси
Повірте, ще і не таке буває. Як Вам новина про чувака, який тримав свою доньку у підвалі і гвалтував 24 роки.. що, теж видумане? По світу повно придурків ходить.
Квітка папороті• 26 мая 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Може людина вже речі збирає.
Из Кукуева я• 26 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
чого не буває? до мене приставав батько моєї подруги.
Огидна тварюка(
Ушла и Пришла• 26 мая 2024
Ответ дляКвітка папороті
Мені деколи хочеться в світ рожевих поні, в якому живуть коментатори. які не вірять що таке реально в житті буває....
Квітка папороті• 26 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Працювати треба саме з дитиною.
Залишати наодинці зі збоченим батьком так собі ідея. А говорити з дитиною треба.
Хропочка з гривкою• 26 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Скоко палок может?
Не любовница• 26 мая 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ні
Поговорити з ним відверто, що ви це помітили. Але я б не змогла з ним далі жити
Тро Нью-Йорку• 26 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Не ок
Но зачем нести эту информацию потом ребенку, от которого отказалась? Ребенку! Не взрослому
Привіт з ботойбіччя• 26 мая 2024
Ответ дляБла бла бла
Была на месте вашей дочери. Травма на всю жизнь. Мама развелась.
Батько рідний?
Приставав?
Квітка папороті• 26 мая 2024
Ответ дляMarinamariana
Я діда знала, який вже ледве ноги передвигав по хаті, а замовив собі Камасутру. Як він замовив, не знаю..))))але до смерті своєї про секс часто говорив. Це мені знайома розказувала, яка була соц. працівником.
Тро Нью-Йорку• 26 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Працювати треба саме з дитиною.
С ребёнком говорить нужно
И быть на стороне ребёнка
Но оставлять дитё в семье, где у папы на девочку эрекция - плохая идея
И быть на стороне ребёнка
Боневтікла• 26 мая 2024
Ответ дляТайТаке
И зачем явилась?
Даже не представляю что вы чувствовали.
Чесно, она для меня кусок
Даже не представляю что вы чувствовали.
Чесно, она для меня кусок
ее изнасиловал отец
может это он кусок?
Сладкий лимончик• 26 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Це мій страх. Доньці 12, рідний батько помер.
Я боюсь строїти відносини з чоловіками. Жити точно них з ким не збираюся
В мене є подруга, до матері якої залицявся чоловік( дочка підліток) мати ніяк не реагувала на залицяння. Той чоловік поспілкувався з донькою, вона сказала мамі що їй подобається той мужчина. Мамо вже років 10 живе з ним і офіційно вийшла заміж. Не всі чоловіки погані. У неї чудовий вітчим, який до неї дуже добре відноситься, і вона до нього також))
Жена брата Админа• 26 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Господи, хоч би Ви були тролем…
У моей одноклассницы был такой папаша ,старался усадить её себе на колени,обнимал сзади ,Мон шлёпнуть ,смотрел на грудь.
Мать работала посменно ,часто в ночь .
Не знаю ,было ли что-то ,но Лена боялась отца как огня ,была зашуганная и тихая .
Потом они резко сбежали от него ,в другой конец области.
Мы одно время созвонивались ,я и сказала видела твоего папу в магазине ,она мне такая ,перестань пожалуйста ,иначе я брошу трубку ,слышать про него не могу . Что там было фиг знает . Могу только предположить . Но когда я его видела ,он вызывал у меня тревогу ,блестящий ,масляный взгляд .,бррр
Мать работала посменно ,часто в ночь .