размахер• 26 мая 2024
Порадьте реконструктор волосся
Волосся дуже тонке, ламке, сухе(((
Порадьте може ботокс, може холодний кератин, може якісь ампули чи маску…
Щось терміново потрібно зробити.
Natal_ka91• 26 мая 2024
От зробила недавно ботокс. Розчарована.
Волосся - це стан організму, починайте з вітамінів, омеги. Дівчата тут радили продукти Керастаз, можливо, хтось більш детальніше напише які хороші у вашому випадку.
размахер
• 26 мая 2024
Ответ длявре_Динка
Можу порадити перукаря, який допоможе зрозуміти що вам потрібно
В якому місті?
размахер
• 26 мая 2024
Ответ длявре_Динка
Думаю там також дівчат профі вистачає
Як зрозуміти, що вони профі?
размахер
• 26 мая 2024
Ответ дляSanta_n
Можна реконструкцію взяти, можна ампули
В мене такі останні були, непогані, але хочу щось нове..
Жена миллионера• 26 мая 2024
Ответ дляразмахер
Спробуйте brae, на керастаз не витрачайте гроші.
размахер
• 26 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Керастаз був колись.
Жена миллионера• 26 мая 2024
Ответ дляразмахер
Керастаз був колись.
Сподобався, бо я пробувала різні серії, нічого не сподобалося. Поки ампули brae найкращі з усього.
размахер
• 26 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Нравился. Серия для блондинок Kérastase Blond Absolu.
Сейчас не блондинка, и хочу новое попробовать
Жена миллионера• 26 мая 2024
Ответ дляразмахер
Ну брае я думаю больше впечатлит. Только, если будете брать ампулы, держите минут 30, не меньше, эффект намного лучше будет.
Паратруперсупер• 26 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Как ими пользоваться?
Жена миллионера• 26 мая 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Как ими пользоваться?
Помыть голову, как обычно, промокнуть полотенцем, нанести брае, шапочку, полотенце, можно феном прогреть. Это мне мастер советовала так делать. Раз нанесла, как в инструкции, никакого толку.
Паратруперсупер• 26 мая 2024
Ответ дляЖена миллионера
Использовать всю ампулу?
Жена миллионера• 26 мая 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Использовать всю ампулу?
Не обязательно, смотря сколько у вас волос. Мне на несколько раз хватает.
месяцкие• 26 мая 2024
Питайте відразу фото у порадниць, які щось радять. Бо радити можна багато чого, а за фактом там «три пєра»))
Рассказница• 26 мая 2024
Ответ длявре_Динка
Реально рукастый и профи, умеет правильно стричь? ? Мне порекомендуйте пожалуйста.
размахер
• 26 мая 2024
Ответ дляoksana_mm
У Львові перукар є модний, до нього і з інших міст їздять.
Мне не нужен парикмахер…
Мне средство действенное