к.Буланова• 27 мая 2024
Секс. Я змучилася.
Вам підійшли б стосунки, в яких секс максимум 1 раз в тиждень , і то дуже швидкий ?
Чи то я забагато хочу ? Мені 27, я хочу постійно. А партнеру байдуже. Розмови - до одного місця. Відверто в очі. Макіяж зачіску роблю, парфуми наношу , миюсь , тобто проблем з гігієною немає. Я вже на стінку лізти готова(( і кожну ніч лягаю спати отак з бажанням, по доброму навіть заздрю тим в кого чоловіки чи хлопці хочуть весь час
Ну от шо робити? Я люблю і експеременти, і оральний секс (вибачте за подробиці ). І ніяк . Зранку теж іноді хотілось би класний ранковий секс , а бляха нема! Що мені робити? Що ви б робили ? Є спільна дитина .
Парова машина• 27 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
У мене такий же. Живемо разом більше 20 років. На початку спільного життя ще частіше було, а потім звелося майже нанівець. Тобто, йому не требується часто, хоча все працює там у нього. Були коханці в мене, і зараз є, просто вогонь)). Задоволена! Так і живемо. В остальному - чоловік повністю влаштовує
Ну ось бачите,автор свого не переробить.Я б теж не хотіла,щоб мене силою змушували до сексу, якщо мені не потрібно кожного дня
Цирк на дроті• 27 мая 2024
Ответ дляВеккy
Ужас какой. А реальная причина у вас секс? И вы заходили любовника?
Там очень много разных было причин, пыталась один раз завести любовника, не то. Оглядываясь назад, понимаю, что надо было сразу расходиться.
Боневтікла• 27 мая 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ага
Нам по 50
Я хочу постійно )
Може через рік набридне нарешті 😃
Нам по 50
Я хочу постійно )
Може через рік набридне нарешті 😃
І я так, але надіюся, що ще не набридне.
Вакцениро Вона• 27 мая 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Таблетки йому давайте
Але ж молодий ще
Моєму 50, то секс через день
Іноді таблетки купую йому
Але ж молодий ще
Моєму 50, то секс через день
Іноді таблетки купую йому
Якi таблетки?
Секретница• 27 мая 2024
Мені секс не потрібен, хочу щоб чоловік не хотів . Я так кайфую коли його не має. Це набагато краще того сексу
Я вже ленива.
А шо сталося?• 27 мая 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Я бы не выдержала, у меня когда с мужем такое началось поначалу завела любовника, потом ушла к нормальному мужчине
Я аналогично сделала) Развелись и потом искала второго мужа.
Терпела первого 3 года
к.Буланова
• 27 мая 2024
Ответ дляВеккy
Наверное он у вас от природы такой слабак. Низкое либидо. Мне вот секса не хотелось вообще . После 32 где то попёрло, а он тоже не может. Но ваш то молодой . Наверное в вашем случае будет развод или любовник
Та розлучення буде і так стосунки зіпсувались
Смажена полуничка• 28 мая 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Солоденька,якщо гарна фігура и київ,то я можу але люблю анальний секс
Удалено администрацией...
Аналогічна ситуація! Вже багато років, думав з часом все притреться,зашлифується (спочатку іноді були й світлини).Але марно все, з кожним роком складніше, бажання розбігтися не покидає й по данний час!Розумію що даремно згаяв роки.Ви повинні зрозуміти для чого Вам ця людина і як буде далі?Якщо двоє хочуть, то весь час квітуча весна, а в наших відносинах холодна сира осінь!Повірте то не Ваша людина.При бажанні можемо поспілкуватись в приваті!
к.Буланова
• 28 мая 2024
Ответ дляМиклош
Ох як ви праві…
к.Буланова
• 31 мая 2024
Ответ дляМиклош
Де Ви загубились ? Дайте будь ласка выдповідь.Так є про що побалакати!
Про що?))) скільки вам років?)))