Чеширская кошечка• 27 мая 2024

Яку країну для життя обрали б?

Дівчата, яка країна, на вашу думку, комфортніша для подальшого життя та легалізації? Можливо ви вже в них проживаєте, і у вас є свої висновки. Я в жодній з них не була, обирала просто ті, які сподобалися за описом (десь клімат комфортний, десь безпечно, десь мало мігрантів як арабів чи афроамериканців або ж менталітет близький).
Загалом, поділіться думкою:)
Результат:
вже голосів: 96
51 (53.13%) Свій варінат
12 (12.5%) Словенія
11 (11.46%) Хорватія
10 (10.42%) Бельгія
6 (6.25%) Норвегія
4 (4.17%) Естонія
2 (2.08%) Фінляндія
Проня_Прокоповна• 27 мая 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Везде хорошо, где нас нет. Мне в Венгрии норм
Вы в каком городе? Язык выучили уже? Мне из всей Европы Венгрия больше всего зашла. Переехала бы в Будапешт
Броніки для Моніки• 27 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
В Будапеште. Язык учу, когда выучу х з.
Бешене сарі• 27 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Вам бы в Индии тоже понравилось.
В Индии была. Не зашло.
мадам Везувий• 27 мая 2024
Я в Бельгії клімат для мене жахливий, постійно дощі, в дворі вже штучне болото качки дикі прилітають.
...аяприкольная• 27 мая 2024
Дуже шкодую що поїхали з Польщі у Англію,хто ж знав що це така діра...очікування і реальність дуже відрізняються. Самі мігранти навколо,ціни великі навіть при великих зп, наркотики неконтрольоване,сервіс і медицина відсутні. Мені у Франції сподобалось ще,але не вся вона гарна, навколо Ніцци і Канн непогано.
Леді Душка• 27 мая 2024
Живу у Фінляндії. З точки зору прозорості системи вона хороша, безпеки життя, спокою і виховання дітей - дуже хороша. От погода - гуано, і сфери обслуговування і розваг майже на нулі.

Не можна сказати, що одна з них 100% краща, це залежить від ваших пріоритетів. Хіба що Естонію викреслила б, та й у Хорватію краще їздити відпочивати
Пампушечка• 27 мая 2024
Германия. Кто .в что ни говорил про её медицину - сейчас пришла к доктору с жалобами без термина, сразу же сделали несколько анализов и ЭКГ.
Леді Душка• 27 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Ту где красивые мужики
А не Германию
Скандинавы душки
Не могу забыть отпуск в отеле, где были лишь семьи из северной европы. Часто пары состояли из очень средненькой женщины и мужчины почти модельной внешности, который эту женщину любит и уважает
Замороженная селедка• 27 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
У мене в критеріях окрім стандартних клімата, безпеки, віддаленності від росії, ще й низькі податки, можливість отримати громадянство менше, ніж за 10 років, рівень знання англійської, гарні міжнародні школи. Ідеала не знайшла, але потенційно розглядаю - Кіпр, Мальта, Болгарія, Румунія, Чехія, Іспанія.
Але, наразі, ми в Україні)
Кіпр, ага-ага, про віддаленість від росії.
Ви там були? Там вже все скуплено расіянцями. Багато хто з них живе там давно, дуже давно. І в багатьох настрій не проти війни. Готуйтеся до того, що працювати доведеться в компанії з расєянами. В школах, в класі може бути 15 рос. з 20 дітей.
Пампушечка• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
для мене, як успішної багатої жінки з купою бабла, основним аргументом для країни є можливість послати 3 поверховим матом козу, яка мені перейде дорогу. Там я ніде такого не дозволю, а тут я можу усе.
Ментально вони навіть не зрозуміють моє ламане фак ю з акцентом, як би я там не пижилась
Признавайтесь, вы один из акков юры?))
автор Чеширская кошечка • 27 мая 2024
Ответ дляЛеді Душка

Чому викреслили б Естонію? Чула, що вони подібні Фінляндії, тільки життя дешевле і клімат трохи тепліший.
автор Чеширская кошечка • 27 мая 2024
Ответ дляПатриоточка
Була у всіх, живу у Бельгії :)
Мігрантів багато, клімат гів..о, в остальному все норм тут. Менталітет такий самий, як рідні бельгійці прям
Обрала б де гори і море, може Італію якусь чи Іспанію.
А чому Бельгію обрали?
Краля-Галя• 27 мая 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Була. І тільки там )
Я ж написала, ідеала немає, кількість русні - це недолік Кіпра. Але є і плюси.
Якщо б наважилась туди переїхати, то дивилася б регіони, де їх менше, наприклад, Ларнаку, а не Лімассол.

Не треба стільки емоцій. Я вивчила детально плюси і мінуси кожного варіанту. Можу багато розказати
Леді Душка• 27 мая 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Клімат ненабагато кращий. Росіян як собак нерізаних. Життя дешевше, але відношення зп/витрати там гірше. З однієї сторони, вони ближче до нас, тому з розвагами і обслуговуванням справи кращі, з іншої - вже не той рівень чесності й безпеки. Переїжджати українцям знову ж комфортніше у Норвегію чи Фінляндію, кращі умови для тимчасового захисту.
Коротше, з точки зору фінки Естонія все ж програє
Г@Л@В@ломка• 27 мая 2024
В світлі останніх подій, ту де зможу стабільно заробляти на життя ну і з мовою труднощів не буде.
Стефанія• 27 мая 2024
Живу в Австрії - звичайно є свої нюанси, але в цілому мені подобається тут жити.
Чудова природа. Близько до моря(їздимо на авто). Все добре, якщо мати гроші)
СhanelKa• 27 мая 2024
Ближче до пенсії - в Португалію
неДодекаэдр• 27 мая 2024
Ответ дляСтефанія
С деньгами везде хорошо
Замороженная селедка• 27 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Була. І тільки там )

Я жила в Ларнаці і в Нікосії
неДодекаэдр• 27 мая 2024
Ответ дляспальное место
Пока выбрала Португалии, может , если выйдет позже поедем в Нидерланды. Из ваших стран не выбрала никого, хотя, может Бельгия, но неуверенна
Почему в Нидерланды?
Патриоточка• 27 мая 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
А чому Бельгію обрали?
Скажімо, не сильно обирала. Маю тут круг спілкування, плюс вільне спілкування англійською у Фландрії суттєво полегшують мігрантське життя.
Щебетушка• 27 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Але, наразі, ми в Україні)
В Чехии вам не светит гражданство за меньше чем десять лет
Стефанія• 27 мая 2024
Ответ длянеДодекаэдр
С деньгами везде хорошо
Не погоджусь. До Австрії мешкали в Іспанії (Барселона) - за два роки нам двічі вскрили автівку буквально серед білого дня. Дітей самих ніколи я там навіть в школу не відпускала. Якось небезпечно було на мій погляд. Австрія інша(більш безпечна чи що…навіть не знаю як пояснити).
Щебетушка• 27 мая 2024
Ответ дляСтефанія
Она такая же безопасная как и другие страны

Вы просто новости не читаете и не читаете, что пишут другие австрийские мамы, которые водят детей в школу и забирают их после школы
Баба на горошині• 27 мая 2024
Ми в Австріі, подобається екологія, соціальна сфера, транспорт, якість продуктів, відношення до дітей, законослухняність.
Стефанія• 27 мая 2024
Ответ дляЩебетушка

Я мешкаю в невеликому місті-можливо це також має значення. З Віднем не порівнюю