Жерица ночи• 27 мая 2024
Куди краще з дітьми школярами
Мають в вересні йти в перший клас.
Куди краще на Вашу думку або по Вашому досвіду.
Західні області - все ж таки + в плані мови для дітей.
Польща - підходить країна, мову я знаю. Мінус в тому, що візьмуть на рік менше, тобто не в перший клас. Хоча це мабуть від школи залежить.
Результат:
вже голосів:
10 (29.41%)
Польща
9 (26.47%)
Див.відповіді
6 (17.65%)
Ужгород
5 (14.71%)
Львів
4 (11.76%)
Свій варіант
Жерица ночи
• 27 мая 2024
Розумію, що у Львові стільки зараз людей, що школи мабуть забиті і не потрапиш. Хто знає як з цим справи?
Курочка-чубаточка• 27 мая 2024
На клас менше в Польщі - взагалі не мінус. Дивіться за іншими критеріями.
Курочка-чубаточка• 27 мая 2024
Ответ дляЖерица ночи
Та ладно, ніхто без школи не лишився. А от з орендою туго...
Жерица ночи
• 27 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
От переглядаю квартири. Треба спочатку житло знайти, потім школу, бо ціни космічні
Жерица ночи
• 27 мая 2024
Ответ длябЭйбА
В Польше в этом году в первый класс идут дети 2017ого года.
Ну без мови або хоча б найменших знань мови не візьмуть в перший клас. Чи то нам раніше така школа траплялась, у директорки великі запити були
бЭйбА• 27 мая 2024
Ответ дляЖерица ночи
Если ребенок 2017ого года то не могут не взять в первый класс вне зависимости от знания языка.
Ms. Dolly• 27 мая 2024
Якщо вибирати систему освіти, то мені подобається Франція,але життя дороге
бЭйбА• 27 мая 2024
А какие ’за’ Польши кроме того что вы знаете язык?
Тут помощи никакой, аренда космос, работы мало шансов на нормальную устроиться.
бЭйбА• 27 мая 2024
Мне просто интересно почему большинство проголосовали за Польшу.
Я тут 8 лет живу и плюсов для переезда сейчас не вижу вообще
Жерица ночи
• 27 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Чому не бачите? Поясніть будь-ласка!
Жерица ночи
• 27 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Я написала почему.
Оренда всюду велика.
В якому місті Ви живете?
Носки на подтяжках• 27 мая 2024
А де ви зараз знаходитесь і чи плануєте бути в Україні? Від цього я б і відштовхувалась
бЭйбА• 27 мая 2024
Ответ дляЖерица ночи
Оренда всюду велика.
В якому місті Ви живете?
Во вроцлаве.
Совершенно нет. Везде аренда разная.
мадамГрицацуева• 27 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Во вроцлаве.
Совершенно нет. Везде аренда разная.
Де менша? От ми в Румунії, хочеться в Польщу, тут наче я живу у нашому рай центрі) зате оренда норм
бЭйбА• 27 мая 2024
Ответ длямадамГрицацуева
В Болгарии к примеру меньше. В Украине
Полно стран где гораздо больше.