БезникаЯ• 28 мая 2024
Дівчатка, оцініть вартість цієї прихожої. Об´єктивно.
У використанні недовго. Якісний матеріал і фурнітура ( на доводчиках).
Дзеркало, комод, шафа ( на одну дверку), вішалка.
Смешнюча• 28 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Лише другий варіант можна впихнути в габарити невеликого житла. Але окрім рейок і шафи тут нічого немає.
А что кроме открытой вешалки и шкафа должно быть в минималистическом варианте?
Дюймовочка• 28 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Ви абсолютно праві. Різниця тільки в тому що поняття ´дорого´ для всіх різне. Те що для нас з вами дорого, для порадниць, три копійки, в них доходи як в жінок арабських шейхів.
І поки чоловік їй купує нові меблі і робить ремонт(дорогий же тільки, як інакше?), вона злітає кудись на відпочинок, щоб не по ’бомжацьки’..
Я погнала• 28 мая 2024
Девочки, а покажите мне качественную прихожую? Интересно очень, о каком качестве идет речь. И о каком современном стиле?
Natalia505• 28 мая 2024
Ответ дляСмешнюча
У автора є комод і дзеркало. Це додаткове місце зберігання ну і практичність звичайно. Всі меблі які роблять в стелю,за індивідуальним бажанням, зразком, ескізом,будуть коштувати мінімум втричі дорожче стандарта.
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Це як приклади більш сучасного вигляду. Ціль була розширення світогляду, а не сортування картинок за габаритами приміщення. Шафу можна зробити довжиною 3м, а можна 60см. Але ж диявол у деталях)
Весела бджілка• 28 мая 2024
Ответ дляБезникаЯ
Максимум на цю суму розраховую. Власники хочуть більше, звісно. Але об´єктивно це саме максимально скільки можна.
О...я думала нова ві виробника 10 тисяч
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Дзеркало в Епіцентрі 500грн. Комод в прихожій мені, наприклад, і нафіг не потрібен. Тим більше в маленькій. Я собі зробила тумбу для взуття, вузьку на 25см, щоб не загромоджувало простір, взуття вміщується. А в іншій квартирі взагалі місце було 16см глибиною, то в мене обувна шафа довга але вузенька. В шафі відсік з поличками для сумок, шапок, шарфів. Таку шафу як на фото, тільки під стелю, можна легко зібрати з одного листа еггеревського дсп, зараз є розпродажні пропозиції, ще і залишиться матеріал для зони з гачками. Це якщо ми говоримо про якісний матеріал. Якщо взяти той же свісс кроно, то можна тисячу зекономити. Я наприклад учора взяла лист Симфонії за 1300грн. А еггер був по 2500, обираю що дешевше), мені потрібні меблі для оренди. Шафу замовила готову на розетці 200х90см за 2000грн. Явно більшою вмісткістю ніж у автора на фото.
Короче кажучі, варіант на фото автора ні ціною, ні функціоналом, ні зовнішнім виглядом мені не подобається.
БезникаЯ
• 28 мая 2024
Ответ дляВесела бджілка
О...я думала нова ві виробника 10 тисяч
Ні, вона зроблена під замовлення. Вартість її нової 1000 Дол ( так говорить продавець).
Хочуть 12 к грн. Думаю, що задорого. Передісторія: купили квартиру і там ця стінка, яку вони не можуть продати, а я вже хочу швидше заїхати)
Обижулька• 28 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
Мої вішають тільки у відкриті, а шафа буде або забита бардаком, або місця не вистачить усім.
Не совсем поняла Ваше сообщение. Те же самые крючки, но в закрытом шкафу это уже помеха? Моя вообще любитель на кресло все скинуть, мне повесить не проблема в шкаф.
пані Солоха• 28 мая 2024
Ответ дляНаша взяла
Ви хоч розумієте скільки це буде коштувати за індивідуальними замірами? Чи так, спор ради спора?
Дюймовочка• 28 мая 2024
Ответ дляОбижулька
Так
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляпані Солоха
Відфільтруйтесь по моїм постам, це такий значок під картинкою з ім´ям, я там все розписала. І доповню спеціально для Вас. За 10000 грн я зроблю більш сучасне і гарне, чим зараз і займаюсь, якраз в процессі.
Дюймовочка• 28 мая 2024
Ответ дляНаша взяла
Покажіть дзеркало а епіцентрі за 500 грн, я теж куплю. Чи оте манюнє китайське, в пластику? І то, мабуть вже дорожче коштує.
Дюймовочка• 28 мая 2024
Ответ дляНаша взяла
Зараз одна шафа невелика коштує більше 12 тисяч, що ж Ви таке сучасне зробите за 10 тисяч?
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
Я ж не знаю який розмір Вас вдовольнить. Напишіть, я брошу всі свої справи і піду фільтрувати дзеркала в Епіцентрі, щоб потім вам запропонувати. А пластик можна і зняти якщо він не потрібен, але я не знаю чи він китайський. Бо бачила що виробник Україна.
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
55х85, підійде, не маленьке, зображення поміститься?
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
Ну комусь і діаманти мілкі. Таку шафу тільки під стелю з фасадами і корпусом з еггеру в 5000грн вкладуся легко. Ну якщо ще довгу торцеву ручку прикрутити, то може 5200 вийде)
Дюймовочка• 28 мая 2024
Ответ дляНаша взяла
Нема там таких цін років 5, я постійно дивлюся.
Дюймовочка• 28 мая 2024
Ответ дляНаша взяла
Підійде, бо зі знижкою. За повну ціну я б не купувала.
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляДюймовочка
От бачите, виявляється можна знайти. Мій підхід такий, шукаю акції, знижки, розпродаж, уцінку. В підсумку маю дуже непоганий результат, роблю другий ремонт в новобуді, по мірках порадниці за непристойно малий цінник. І повертаючись до питаня теми автора, я би таке за 10000грн не купувала. А те що попередні власники за це заплатили 1000$, то таке)) майстер їх непогано розвів на гроші. В мене якраз прихожа 3м під стелю, зроблена з дсп Еггер, фасади мдф з системою Wing Line+ тумба для взуття довжиною 180см з фрезерованими фасадами+ навісна консоль з висувною шафкою, все це 3 роки тому обійшлося якраз 1000$. Робив найнятий майстер.Тому я маю уяву що те що на фото таких коштів не вартувало. І для мене дизайн важливий, я не роблю і не купую аби що.
Весела бджілка• 28 мая 2024
Ответ дляБезникаЯ
1000 $???!!!
Ого, звісно у кожного свої смаки. Може матеріали дорогі.
Natalia505• 28 мая 2024
Ответ дляНаша взяла
Людина яка розглядає прихожу як на фото в темі, і сумнівається, не купує за штуку баксів меблі. І питання не в тому що хоче це купити,а в її можливостях. Є люди які не розмірковують категоріями будь що, чи не будь що вони дивляться на цінник. Це знаєте як виглядає, не хочуть їсти хліба, жріть тістечка
похизувались і добре, головне себе потішили
Natalia505• 28 мая 2024
Ответ дляБезникаЯ
Це брехня, автор.
Наша взяла• 28 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Причому тут хизування? Я що, про якісь італійські фільдеперсові меблі на віллі в Іспанії писала в контексті ваших ’тістечок’? В мене якраз все доволі скромно. Я на свою прихожу 2 роки гроші збирала. Автор пише про первісну вартість того що на фото. І цю прихожу вона розглядає тільки в контексті того що їй нав´язують ці меблі за 10000грн, і це взагалі не її вибір, а обставини. Ви хоч не фантазуйте, прочитайте чому взагалі автор винесла на обговорення це питання.