Юпитерная• 28 мая 2024
Хто має досвід проходження лікарської комісії при вступі?
Будь ласка. розкажіть. Дано, хлопець, який має в приписному статус "непридатний/обмежено придатний". в нього в спині замість 5 хребців внизу, 4. це йому ніяк не заважає, не видно, але воно є, просто факт. він проходить комісію для вступу в ВНЗ зі специфічними умовами навчання. пройшов повністю медогляд и всі необхідні аналізи, лікарі і обстеження. жодних порушень чи відхилень. виписка з карти за 5 років ідеальна. на обліку ніде не стоїть. лікар, незважаючи на всі позитивні висновки, не дає йому статус "придатний" до вступу, апелюючи виключно тим, шо до військової служби він непридатний ( по приписному). скажіть, чи це дійсно так?
Юпитерная
• 28 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
У мого сина схожа проблема, про яку теж не знали. Після навантаження закінчилось травмпунктом. І то вже були не його, а мої проблеми і фінансово, і фізично. І від травматолога і потім від ортопеда отримала на горіхи.
Але то моя дитина, а то Ваша.
моя дитина обрала шлях бути рятувальником і його ніщо не може зупинити. він іде до своєї мети. я хочу єдиного, щоб все було по закону.
Метровий сантиметр• 28 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
що саме з ним трапиться такого, що не може трапитися з будь ким іншим? він і так там вчиться, тільки студентом на тій самій спеціальності.
Ну якось ця патологія ж виявилася, якщо ви про неї знаєте.
У мене є дещо віддалено схоже - наявність рудиментних ребер в шийному відділі. Так я про них узнала в 43.
Метровий сантиметр• 28 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
я вам так скажу. якщо кожному курсанту зробити мрт, то там половину треба відсіяти. ми про сина дізналися аж в 12 років, коли він впав і йому робили мрт. так би жив пацан і не здогадувався навіть шо в нього не 5, а 4 хребців
А навіщо ви про цей факт говорили на влк?
Белочкой зови• 28 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
вона поки що на словах сказала шо тобі дорога закрита. я хочу, щоб вона офіційно написала на документах про медогляд свій вердикт ’непридатний’. як думаєте, напише?
Заявка серйозна. Але я не знаток медичних протоколів. Якщо дійсно є підстава, то напише.
Белочкой зови• 28 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
Багато чого трапляється - защемило, вивих, вилетів диск і т.д.
У здорових таке буває, а тут реальна проблема
І ви знаєте багатьох лікарів, яких притягнули до відповідальності за висновок?
Мені за 14 рокіа роботи юристом у мед закладі такі випадки не траплялися.
Белочкой зови• 28 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
підкажіть, будь ласка, а вам офіційно написали статус ’непридатна’ по такій то статті такому параграфу і штамп поставили?
Я вже не пам´ятаю що саме написали. Але у мед довідці точно було визначено ’непридатна’. Це було багато років тому. Просто ситуація для мене психотравматична, тому врізалася у пам´ять.
Юпитерная
• 28 мая 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
тому що влк проходив малий весною 2022 року. звичайно я як люба мати, напхала малому з собою все, шо тільки можна, шоб розкрутити цю тему, шоб його не забрали на війну(
Юпитерная
• 28 мая 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
він колись взимку впав на снігу. та забив спину. ми зробили мрт, шоб виключити перелом. отам і побачили (
Юпитерная
• 28 мая 2024
Ответ дляБелочкой зови
якщо підстава є, я не проти звичайно. але я переживаю, шоб вона просто на словах не відсіяла сина. нехай все буде по чесному. непридатний значить непридатний
Сиреневенькая• 28 мая 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я пишу з позиції мами, у якої син зі схожою проблемою недозволеними навантаженнями наробив собі біди.
А вигрібала то все я.
І як дружина фізрука, який викладав у курсантів, і теж відгрібав за такі випадки, а потім виявлялось, що мами довідки купили, щоб діти вчились
А вигрібала то все я.
Метровий сантиметр• 28 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Я вас не засуджую, я вам пояснюю, що не можна бути і хворим, і здоровим одночасно.