Yeva-c21c• 29 мая 2024

З ким Ви спілкуєтесь закордоном?

Чи відкриті Ви до спілкування з українцями закордоном чи намагаєтесь виключно з місцевими комунікувати?
Алтыншаш• 29 мая 2024
З донькою.
З друзями, які багато років, як виїхали.
З нині виїхавшими - ні. Дуже багато непорозумінь, просто не хочу лишній раз розстроюватись.
sukeviciene• 29 мая 2024
С детьми своими 😆
Ну, общаюсь со многими, но поверхностно, дружбы не ищу)))
С украинцами стараюсь свести контакты на нет, так как у нас часто несовпадение взглядов, мнений относительно ситуации в стране
alisarich• 29 мая 2024
Со всеми , с украинцами в том числе общаюсь, но вот с переселенцами и эмигрантами с ЗУ не сложилось, хотя, я их люблю, как турист много где были в Карпатах, всегда отношение супер было и есть, но вот за границей они борзые немного, не нравится мне это
Горськ• 29 мая 2024
Було б з ким,є знайомі.
NYC• 29 мая 2024
С мужем.
Sicillia• 29 мая 2024
З багатьма підтримую приятельські стосунки. Дружу з нашими дівчатами, до яких хожу на процедури з волоссям та з косметологом. Є дівчата, з якими разом волонтерили. Є українці з курсів різних мовних. Є, з якими просто познайомилися і які тут по 10-20-30 років. Вони часто помагають нам по будь-яким питанням. Зарошують в гості. Є одна, що стала прямо другом родини для нас. У будь-який момент я мчу до неї, а вона у разі проблем звертається до нас. Автор, це не сильно розумне рішення не спілкуватися. В Італії все часто через знайомих: робота, знайти квартиру, іспити мовні, всі питання по машині, правам, соціальні бонуси і підтримка, взнати щось в Консульстві і цим треба користуватися, бо країна фінансово не підтримує взагалі
TaFo• 29 мая 2024
у меня небольшой круг общения. Поэтому скоиее звоню своим. И в Украину, и в другие страны. Здесь мало.
Kuzne4ikSam• 29 мая 2024
Неплохо сдружилась с двумя украинками плюс ещё несколько знакомых тоже украинок
Ylena77777• 29 мая 2024
Ни с кем. И дети так же. Население кардинально отличается. Очень замкнутые и недоброжелательно настроенные.
Страна не нравится, нахожусь в глубочайшей депрессии.
Ylena77777• 29 мая 2024
Ответ дляNYC
С мужем.
Вы в Израиле? Давайте дружить.
автор Yeva-c21c • 29 мая 2024
Ответ дляАлтыншаш
З донькою.
А чим нинішні виїхавши Вас розчаровують?
автор Yeva-c21c • 29 мая 2024
Ответ дляSicillia
Дуже рада, що у вас таке привітне оточення!
Velenass• 29 мая 2024
Ответ дляYlena77777
А що за країна?((
Ylena77777• 29 мая 2024
Ответ дляVelenass
А що за країна?((
Израиль.
Contento• 29 мая 2024
И с украинцами общаюсь и с местными.