Мушля з Криму• 29 мая 2024

Відносини. Власний вибір чи доля?

Дожила до 50. У чоловіка вже здоров´я посипалося і не може працювати, як раніше. Тому в основному мій дохід.
Іноді згадую свою молодість і відносини. А чи був у мене шанс на успішного?

1 стосунки. Я без житла, він з мамою в трикімнатній квартирі в центрі міста. Мама все зробила, щоб ми розсталися. Підозрюю, що не тільки мені таке влаштувала. 5 років тому випадково дізналася, що він так і не одружився, працює десь на малооплачуваній роботі. Але і в 23 у нього не було потенціалу.

2 стосунки. Йому 30, мамина квіточка. Живе з мамою, працює 3 години в день, бо є дві квартири в оренду і квіточка не може працювати. Через 4 місяці зустрічей видав: "Ми з мамою порадилися, і вирішили, що ти нам підходиш, при умові, що будеш заробляти тисячу баксів мінімум". Звісно я очманіла і послала його. Коли йому було 40 у ньог вже було за плечима 5 шлюбів і на той момент він був безробіній, бо і оренди квартир достатньо та в пошуках тієї, яка достатньо заробляє.

3 стосунки з нинішнім чоловіком. Все добре було 10 років. Мої гроші це тільки мої гроші. А потім хвороба-дипресія після хвороби. Вилікувався, але посипався весь організм. Болячка за болячкою. Працювати на повну не може. Все лягло на мене. І от 6 років прошло з моменту постановки одного діагнозу. Стільки всього пережито і зараз вже купа нових діагнозів. Не смертельних, але заважаючих нормально жити і працювати. Так по дому робить все. Побут взяв на себе. Якихось 10-15 тис в місяць принесе.

І от я думаю, це в мене доля така була, що мені зустрічалися потенційні невдахи чи як? Чи я така недалека вибирала таких?
Мию вікна у мороз• 29 мая 2024
Ну якби ви обрали когось з перших двох - це був би вибір. Ви ж бачили, з ким зв´язуєтеся.
А з тим, що зараз - на жаль, доля. Хворобу не передбачиш і статися вона може з ким завгодно.
Ну а з приводу того, що не траплялися вам потенційно успішні - так це мабуть і нормально, якщо ви сама без виняткових даних (не хочу образити, не обов´язково зовнішність, може бути харизма, почуття гумору, уміння створити приємну атмосферу). Це тільки на порадниці кожна касирка в магазині гідна мільйонера, в реальності може одна з тисячі і знайде такого, а решта зійдуться з охоронцями чи вантажниками, подібне притягує подібне.

Малинка• 29 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Не перживаю. Грошей достатньо і моїх. Просто задумалася, чи це так мало бути, що мені потрібно вирішувати всі питання в житті, чи я десь не те зробила.
У меня знакомая всю жизнь хотела успешного. Но выбрала себе чтоб её прям в сексе удовлетворил, это её в итоге по жизни была превалирующая часть. Были у неё ухажеры очень разные и богатые и успешные. В итоге её выбор и повлиял на всю жизнь. Муж стал как пэнсионэр в молодом возрасте. Постоянно укоряя что мало денег. И детей куча. В итоге она очень много как конь тянет на себе, сейчас и получает хорошо... а были интересные у неё, сейчас бы она не тянула и не пинала своего мужа, но там нужно было немного быть мягче и немного подчиниться, быть хитрее и мягче. Теперь о многом жалеет, что сделала выбор не в ту сторону. Это один так сказать из примеров. Всегда есть выбор, но мы отталкиваться внутренними ощущениями. Иногда это страх, а вдруг не получится, а вот с другим будет надёжнее и т.д.
В принципе, и любые отношения можно просто обесценить, и тогда любой брак будет в итоге плохой...если постоянно с кем-то сравнивать
Natalia505• 29 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Автор, заболеть может каждый, все мы в этом случае потенциальные неудачники. Судьба? Выбор? Отношения с людьми это не платья на полках магазина. Обычно выбор идёт из того, что есть в окружении. Вполне вероятно, что вы выбрали самое лучшее, что было вам доступно.
Сто відсотків
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляMurzeelka
Думаю, что это -соотношение выбора и судьбы.

Когда мы юные, у нас ничего нет за плечами, то мы в своем выборе руководствуемся своими эмоциями. Поэтому выбирают нас зачастую.
Когда имеем определенный багаж опыта, то уже выбираем мы.
Но жизнь- рулетка, ничего нельзя утверждать наверняка.
Самый точный расчет может оказаться трагичным, а дурость-шансом.
Как говориться- на Бога надейся, но сам не плошай)
Шикарно сказали. Життя, дійсно, рулетка.
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Дякую. Мабудь воно так і є.
Natalia505• 29 мая 2024
Ответ дляМушля з Криму
Дякую. Мабудь воно так і є.
Доля вам пропонувала варіанти, ви робили вибір. Але все сталося, автор, як мало статись. Всі хворіємо, всі ризикуємо, всі помиляємось. У вас є свій дохід, ви можете про себе подбати це вже добре.
автор Мушля з Криму • 29 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Дякую.

успокойте_Меня• 29 мая 2024
Якихось 10-15 тис в місяць принесе. ... побійтесь Бога. Це перше. А друге - ви тільки про гроші, гроші. А якби ви захворіли і не змогли б заробляти. А ваш чоловік би задумався, варто з вами бути, чи ні. Якась ви дивна жіночка, хоча я завжди вважаю, що кожен має право на свій стиль життя.