Дама с собачкой• 30 мая 2024
А Вы замечали в супермаркетах ?
Что во время акции работники прячут товар(не выносят на прилавок) ? Говорят, что он закончился. А в первый день окончания акции товар этот лежит горой.
Мира всем• 30 мая 2024
Но по лидлу вижу что акционный товар с утра все разбирают.
На следующий день уже новый завоз.
Тирамісу на терасі• 30 мая 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Нет такого
В найближчому АТБ таке постійно, в тому що далі такого не має. Напевно залежить від керівництва
ЛюбимаЯНЬ• 30 мая 2024
Нет такого. На обороте акционного товара как раз зарабатывают. Это просто кто-то не умеет рассчитывать заказы)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
скорее всего от руководства, в наших атб рядом такого не бывает
З вишневого садка• 30 мая 2024
Буває що докладають. Але часто після вихідних акційних товарів не залишається.
Шлях до зірок• 30 мая 2024
Помічала, що розподіляють рівномірно по дням, викладають в 11-12 дня.
Хочу барабульки• 30 мая 2024
А нащо з такою політикою взагалі робити акцію?
Думаю,все простіше, акційний товар розкуповують, а наступного дня завозять новий.
Котики-муркотики• 30 мая 2024
Ага, или в форме стикеры со скидкой отклеивают на кассе и говорят что ошибка
Шиворот Навыворот• 30 мая 2024
Його просто розбирають, або ще не довезли в магазин. У нас в АТБ інший прикол - на деякі акційні товари ’зникають’ цінники. Тому завжди на сайті замовляю і забираю самовиносом, або складаю список вдома. Або роблю скріни і по ним орієнтуюсь, бо в магазині інтернет не ловить.
БЦАшка• 30 мая 2024
опять филиал беженцев. Лидл, Алди , что там еще у европеек? Нам так ценно ваше мнение
Говорю-балакаю• 30 мая 2024
Я помітила як акційній товар, в моєму випадку, закупив місцевий підприємець, власник невеликого магазину нашого будинку.
Просто прийшов, набрав акційного морозива і відніс до себе в магазин.
Також в мене була орендатор квартири, яка працювала в кафе і вона сама бігала за товаром для кухні в найближчий супермаркет. Звичайно , вони будуть брат молоко, масло, сир, ковбасу і т.д. побільше, якщо акція.
Прийшли, вигребли все з полички і все. )
Тому потрібно приходити під розкладку товар в, якщо є можливість і необхідність зекономити хоч щось.
Ms. Анонимная• 30 мая 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
А у вас нет сканеров в атб чтоб цену глянуть? Вроде везде они их повесили.
Весела бджілка• 30 мая 2024
Нет. Это не так работает, как вы себе это представляете. Акцию на продукцию дают производители в основном.
Шиворот Навыворот• 30 мая 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Є, але мені це не зручно. Магазин маленький, багато часу витрачається на походи до сканеру, бо в кожному проході хтось з візком щось вибирає, треба чекати, поки від´їдуть, щоб кудись пройти. Витратити вдома 5 хв щоб перевірити ціни на те, що збираєшся придбати, як на мене, швидше і простіше.
Стебель березы• 30 мая 2024
Не замечала, даже если нет товара на полке, то заказываю онлайн и забираю на кассе.
Шиворот Навыворот• 30 мая 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Я собі гурме купую по акції в супермаркетах, хоча працюю в зоомагазині. В тому ж АТБ чи в Форі іноді виходить дешевше, ніж у офіційного дистриб´ютора.
БЦАшка• 30 мая 2024
а я постоянно прошу персонал выносить, если закончилось. И в АТБ например всегда выносят по просьбе
Байрактара• 30 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Ну так, Лідл і є АТБ. Але, писати і казати, треба закочуючи очі.)))
іронічна антитеза• 30 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
а им - ваше
іронічна антитеза• 30 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
за акціями не слідкую, можу купити повну ціну. Я багата і розумна
А пони тоже кони