Летюча помилка• 30 мая 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
На обиженых балконы падают
И воду возят))
Бокс-орун• 30 мая 2024
Обидно - это когда новые колготки одела, не успела их дома выйти, а они порвались. А когда муж ушел - это из другой оперы. Но если просто обидно, то наверное даже лучше)
AmazingLady• 30 мая 2024
Так без мужа же лучше, он ест ведрами и свинячит, ну по крайней мере на Советчице так рассказывают
Укр_жіночка• 30 мая 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
На обиженых балконы падают
Дурацкий коммент
Добродійка• 30 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Меньше нервов теперь что тцк его украдет, лучше найдете
може він до жінки з інвалідністю і 3 дітьми пішов))
Стигла полуниця• 30 мая 2024
В мене муж пішов 2.5 міс назад, 16 років разом. Перший міс я проридала, потім ми поговорили, я ще раз проридала і зрозуміла що більше цього не повториться. Життя перевернулось з ніг на голову, і тепер він проситься назад, а я розумію що більше не хочу і не можу з ним жити, він хоч і не поганий, але я наче в клітці була, а тепер вільна. Знайшла собі коханця, скинула 12 кг, підкачала губи, бо він завжди був проти, збираюсь на море. А його крутить, що я не кидаюсь назад до нього. Розвод він не оче, але мені немає куди спішить, тим більше всі документи через тцк треба, я медик
Первая ласточка инфляции• 30 мая 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Дурацкий коммент
Какая тема, такой и коммент 🤷🏻♀️
ежик в тумане• 30 мая 2024
Ну, автор, дивіться, якщо всі роки, що Ви прожили з чоловіком, Ви тільки те й робили, що ’кружили’ його, то, звичайно, Вам важко і ’обідно’. А якщо Ви працювали і працюєте, заробляєте і даєте собі раду, то немає нічого трагічного. Знайдеться інший, кращий. 🤣
Укр_жіночка• 30 мая 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Какая тема, такой и коммент 🤷🏻♀️
Тема нормальная