Мальдивирую• 30 мая 2024

Я очень переживаю, завышен онкомаркер на яичники, у меня две кисты, посоветуйте

Посоветуйте гинеколога, кто работает с кистами, пришли анализы, онкомаркер и Roma завышен, я боюсь и плачу, не пугайте. Стоит ехать в Киевскую облачную больницу?? Там помогут? Я была уже у 2 гинекологов, одна сказала вырезать, другая сказала не нужно, киста 5 см и вторая 7 см. мне очень страшно и плохо помогите
Щастя-здоровля• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
а знаєте номер и назву будинку щоб туди відразу їхати?
Інтернет пише що Богговутівська, 1
Я б на вашому місці продзвонила попередньо і зʼясувала щодо необхідних направлень і години/дні прийому
МаксХмара• 30 мая 2024
Я просто расскажу свою историю. Мне было 29, 11 лет назад, я только переехала в Киев и не имела своего гинеколога. Была задержка, пошла в поликлинику 5 роддома, сделали УЗИ- киста, впервые у меня была. Девочки на узи сказали- с месячными пройдёт. А гинеколог сказала- ойойой надо лапару делать, может лопнуть и капец. Отправила сдавать онкомаркер, сказала если повышен, то плохо дело. Дала свой номер, сказала если что тут же звонить и на операцию, но только именно к заведующему отделением. Онкомаркер был повышен, я была в полном шоке, прислушивалась к каждому шевелению в животе, он, конечно, болел. В панике собиралась на операцию. Но подруга уговорила меня проконсультироваться по телефону с доктором из Днепра, где я до этого жила. Я поговорила, приехала в Днепр, меня посмотрели, назначили лекарства и с месячными киста ушла. Она была функциональная. Доктор объснила тогда, что при любых нарушениях в яичнике этот маркер будет повышен. А в отзывах про того гинеколога из Киева я прочла потом, что у них связка с заведующим и они косят деньги на лапароскопических операциях. Вот такое бывает.
Білка в колесі• 30 мая 2024
У моєї сестри була кіста 7 см, С125 був понад тисячу. Кісту видалили, доброякісна, С125 приходив до норми ще півроку. Лікар сказала, що так повинно бути. Сестра вже понад 10 років жива-здорова, кіст більше не було
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Інтернет пише що Богговутівська, 1
звонила, до 16:00 працюють
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляБілка в колесі
в неї був полікістоз??
Білка в колесі• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
в неї був полікістоз??
Ні, одна кіста, багатокамерна, скільки вона з нею проходила хтозна, виявила при звичайному обстеженні
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляМаксХмара
то как вы вылечили свою кисту?
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
У меня при эндоиетриозной кисте были повышены. Сделали лапару, отправили на гистологию, все ок
вы рожали после лапары?
МаксХмара• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
то как вы вылечили свою кисту?
Я не помню, пила долго лекарства какие-то. 11 лет назад было
Вічний двигун• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
вы рожали после лапары?
Как раз после лапары я и забеременела, в 36 родила.
Вічний двигун• 30 мая 2024
Так а кисты какие? Мне на УЗИ сказали, что киста эндометриоидная. Сама не выйдет, будет расти.Бывают кисты функциональные, они сами выходят. Такая была после рождения ребенка, год ей где то был, вышла сама через пару циклов.
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
она не сказала какие кисты у меня. наверное плохой платный гинеколог
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
напишите пожалуйста к кому вы ходили, может и я пойду
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
мне щас 36 лет, в 25 лет сказали что у меня поликистоз яичников были маленькие размеры, сейчас 5 и 7
Вічний двигун• 30 мая 2024
А вы откуда?
Тетяна-e796• 30 мая 2024
Вам не потрібно себе накручувати, СА - 125 : 300 це звичайно не референтне значення, але й не критичне. Для початку вам дійсно треба знайти гарного лікаря, який розбереться якої природи у вас кісти і чому саме фони утворюються. Якщо кісти фолікулярні можливо взагалі не потрібно їх оперувати, а якщо ендометріодні, то в даному випадку абсолютно не випадкове завищення са 125, ендометріоз цей показник підвищує. Також я вам рекомендую, якщо ви не є наразі мамою поспілкуватись з репродуктологом, бо всі гінекологи в один голос говорять вирізати, бо це легше всього, але ніхто не говорить про те, що перед операцією потрібно перевірити свій оверіальний резер яйцеклітин методом здачі аналізу антимюллірового гормону, бо нажаль в 36 років запас яйцеклітин і так іде до виснаження, а якщо ви зробите операцію відразу на двох яєчниках, то цей резерв стане ще на 50% менший. Тому обов´язково озвучте це своєму гінекологу, що ви плануєте вагітність в майбутньому. Рекомендую перевірити діагноз у іншого гінеколога, а може і у двох. Якщо є можливість зробіть заморозку своїх яйцеклітин у репродуктолога. Чому я про це пишу, тому що я через це пройшла і нажаль яйцеклітини я не заморозила. Було мені 36 років. В мене була кіста 4 см, лапароскопія, АМГ - на день операції - 2, що є гарним показником зі слів лікаря (нажаль на той час я не знала що ендометріоз може давати завищення і антимюллірів гормону, про це мені вже сказав пізніше репродуктолог, по факту він в мене був явно менше), і передбачалось що він впаде рісля операції максимум до 1, а впав після - до 0,25. Хірургічний клімакс.
Тому не панікуйте, перевіряйте діагноз, поспілкуйтесь з репродуктологом, одужуйте і будьте мамою!
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
А вы откуда?
Киев
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляТетяна-e796
дякую вам!
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляТетяна-e796
вы не народили після операції цієї? діти є в вас?
Тетяна-e796• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Ні, нажаль не народила. Репродуктолог сказав, що з моїм показником лише яйцеклітина донора, тобто іншої жінки. І була в мене абсолютно така сама історія як у автора. Кіста, са-125 - 700. Кіпіш лікарів, онкоцентр і тл. Якби мене тоді так не перелякали панікою і онкоцентром, я б скоріше всього наблюдала кісту і спробувала б ще альтернативне лікування. Саме цікаве, що гістологія показала що кіста фолікулярна і по факту я могла її не оперувати. Наразі я на гормональній замісній терапії, мені 40 років.
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляТетяна-e796
і що ви будете тепер робити? дітей немає у вас? чоловік що каже? що ща лікарі скоти;((
Тетяна-e796• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Чоловіка теж уже немає))) нічого не буду робити, я прийняла наразі ситуацію такою як вона є, буду жити своє життя і намагатись бути щасливою. Може розгляну усиновлення, але для цього потрібен надійний партнер у житті.
автор Мальдивирую • 30 мая 2024
Ответ дляТетяна-e796
я вам бажаю щоб всі бажання ваші здійснилися і ви були завжди щасливі і щоб вам зустрівся самий классний кавалер щоб з ним життя у вас було яскравим і щасливим, і дитина була похожа на вас!
Тетяна-e796• 30 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Дуже дякую!!! Взаємно)
Карина250• 31 мая 2024
Я удалила кисту и уже забыла за нее.
На УЗИ была 3.6 см, на операции оказалось 5.5
УЗИ занижает очень
С кистой ходила 4 месяца, слава богу решилась на лапару.
Онкомаркеры были норм, только индекс рома был 10.7 тогда
По гистологии доброкачественная была
автор Мальдивирую • 31 мая 2024
Ответ дляКарина250
Я удалила кисту и уже забыла за нее.
УЗИ занижает очень
По гистологии доброкачественная была
вы родили после этой операции? а какая у вас киста была?
автор Мальдивирую • 31 мая 2024
Ответ дляТетяна-e796
так ви ж можете народити і з яйцеклітиною іншої жінки, головне кохання знайти, свою людину. Була я сьогодні в лікарні, наче сказали кіста ендометриоїдна, дали пить таблетку, сказали якщо не поможе через 3 місяці то видалять. плачу сиджу, за що мені така важка доля хезе. не виходить в мене бути щасливою, по самому болючому місці судьба тепер бʼє.
Вічний двигун• 31 мая 2024
Ответ дляМальдивирую
Блин, ну и врачи. Если киста этдометриоидная, она не уйдет с помощью таблетки. Только удаление. Визана или кок может только остановить ее рост. А три месяца, например, для визаны, это ни о чем.
Я не в Киеве. Но уверена, там тоже есть адекватные врачи.
автор Мальдивирую • 31 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
а если я удалю кисты и наступит хирургический климакс и я не смогу иметь детей?? я боюсь удалять я не знаю что делать
автор Мальдивирую • 31 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
цитологию я сдавала сегодня она должна показать какая у меня киста?