Чудовий каламбур• 05 февраля в 15:18

А чи є сенс брекети ставити в 48 років?

Алина-1240• 05 февраля в 15:19
Удалено администрацией...
Десь так, але...• 05 февраля в 15:20
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Блин, ну кто бы говорил
Не гоню• 05 февраля в 15:20
Для чего? Как то ж вы большую половину прожили с этими зубами
So_so• 05 февраля в 15:20
У каждого свой смысл, наверное. Но я бы спросила себя - насколько я готова (во всех смыслах) к возможным осложнениям?
И отталкивалась бы от ответа.
Домашня Зюзя• 05 февраля в 15:20
Никакого смысла
Не пью, не курю• 05 февраля в 15:21
Сходіть на консультацію. Мене відмовили в 37.
60 метрів сметани• 05 февраля в 15:22
ні))))воно нічого не дасть. просто абсурд,коли раптом 40-річні загадують про брекети. де ви раніше були???? пізно,дуже пізно.
Стоматолог в декреті. (терапевт). шанс мізерний,гроші великі. і по часу не один рік,переважно,без результату
Алина-1240• 05 февраля в 15:21
Ответ дляДесь так, але...
Блин, ну кто бы говорил
Вы видели стоматолога хорошего в брекетах? С винирами и прочим?
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:22
Ответ дляНе гоню
Зараз це роблять більше для вирівнювання прикусу і тому що зуби з віком починають гуляти в різні сторони.
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:23
Ответ для60 метрів сметани
У мене зуби стираються, нижні почали дуже хилитися в сторону,прикус теж під питанням,бо положення коли зуби лежать на зубах мені незручне,увесь час щелепа відкрита. Так краще?
60 метрів сметани• 05 февраля в 15:25
Ответ дляВстидаюся запитать
а зуби тільки зараз стиратися почали?прикус раптом в 40 з´явився?де ви були раніше?ви цього не бачили??ви можете поставити брекети,але шанс майже нульовий. просто не чекайте результату. це як гроші подарувати у всесвіт.немалі гроші
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:26
Ответ для60 метрів сметани
ну звісно ))) а в нашій юністі (тих, хто зараз 40 річний) прям на кожному кроці брекети ставили. А потім це було так дешево, що ми студенти, молоді батьки могли собі дозволити хоч щодня ) ага

скажу як 40 річна після брекетів (пів року як зняла) - це краще моє рішення щодо мого здоров´я
Кнопус• 05 февраля в 15:27
зуби вже нікуди не посунуться. навіть у 30
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:27
Ответ для60 метрів сметани
погано вчився стоматолог терапевт в декреті ...
60 метрів сметани• 05 февраля в 15:28
Ответ дляГуляю босоніж

а коли вам було 30 +,то де були? брекети ставлять вже мінімум 12-13 р поголовно. це якраз вам було 30 і вище...
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:28
Ответ для60 метрів сметани
гроші на них заробляла
60 метрів сметани• 05 февраля в 15:28
Ответ дляКнопус
+++САМЕ ТАК. посунуться лиш до 25 максимум
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:31
Ответ для60 метрів сметани
Ходила половтну життя латала пришийки, карієс лікувала,жила у стоматологів, ніхто жодного разу не порадив піти до ортодонта. А я що, стоматолог,щоб знати що це може бути від прикусу? Нижні зуби от тільки зараз почали сильно їхати в 40.
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:28
Ответ для60 метрів сметани
як же мої 40річні посунулись?
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:29
Ответ дляКнопус
У чоловіка все посунулось,йому в цьому році 40,зняв недавно брекети
60 метрів сметани• 05 февраля в 15:29
Ответ дляГуляю босоніж
гроші на них заробляла
то тепер час викидати)))) на вітер,при чому.
Відкушу все що стирчить• 05 февраля в 15:29
Ответ дляАлина-1240
так
from Ukraine• 05 февраля в 15:29
Рановато, уже дождитесь выпадения зубов и ставьте.
ОхиИВздохи• 05 февраля в 15:29
Ответ для60 метрів сметани
Горшей не було
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:30
Ответ для60 метрів сметани
Такі як ви казали що в 30 пізно,треба вже на пенсію і вставну щелепу)
Відкушу все що стирчить• 05 февраля в 15:30
Ответ дляКнопус
посунуться звичайно, у мене ж в 30 посунулись
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:30
Ответ для60 метрів сметани
так вже все добре ) зробила те, про що мріяла. все посунулося и правильно працює
Кнопус• 05 февраля в 15:32
Ответ дляГуляю босоніж
як же мої 40річні посунулись?
в мене була ситуація коли мені вирвали зуба а передні зуби в мене схрещені(травма була), тож консультувалася в ортодонта. ввона мене запевнила, що ймовірність мізерна
Встидаюся запитать• 05 февраля в 15:32
Ответ дляАлина-1240
Так,у Польщі,Англії)
Гуляю босоніж• 05 февраля в 15:32
Ответ дляКнопус
ну я кажу вже після того як сама зробила, а не зі слів будь кого