Забагаловка• 30 мая 2024
ДСНС та бронювання
Доброго вечора!
Відразу напишу тема не для страчу!
Чоловік працює в ДСНС на тому тижні видали військові квитки для проходження ВЛК щоб бронювати, а сьогодні дізнаюсь що 10% відсотків від працівників хочуть забирати на війну....
Можливо хтось щось чув на цю тему, можливо є тут юристи які підскажуть що робити... По закону працівників ДСНС не повинні забирати.
Відразу напишу тема не для страчу!
Рогнеда Карповна• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Що буде з тими ,яких відберуть примусово, а вони відмовляться туди йти ?
Дисциплінарне стягнення за невиконання наказу та розірвання контракту. Тобто звільнення.
Забагаловка
• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
По яким критеріям вибрали людей?
Не знаю....
ёжовые рукавицы• 31 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Зрозуміла. Дякую за відповідь.
Ду да ду да ду• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Це переведення має бути добровільне чи можуть наказом перевести без згоди?
Добровольное принудительное
Ду да ду да ду• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Цікаво,що буде з тими хто відмовиться ?
Увольнение
Забагаловка
• 31 мая 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Зрозуміла. Дякую за відповідь.
Вже створили петицію!!!
ёжовые рукавицы• 01 июня 2024
Ответ дляЗабагаловка
Вже створили петицію!!!
Дякую, підписала. Дуже сумніваюсь в силу цих петицій. Якщо закриють тему , не пропадайте, пишіть в особисті. В мене син в дснс.
ёжовые рукавицы• 01 июня 2024
Ответ дляЗабагаловка
Шановні підписуємо петицію!!!
Всім хто небайдужий!
Створіть окрему тему про петицію.