Ніка Найз• 02 июня 2024

У ЗСУ заговорили про створення підрозділу для жінок

Тисячі українських жінок на фронті захищають Україну від російських окупантів. Наразі поповнити лави Збройних сил жінки можуть виключно за власним бажанням, підписавши контракт. Проте в країні вже давно обговорюють імовірність мобілізації українок нарівні з чоловіками.

З цього приводу висловилася бойова медикиня, морська піхотинка Ярина Чорногуз в інтерв´ю проєкту "Станція Краматорськ".

Novyny Live Facebook linkі
Українські жінки-військові на фронті. Фото: 128 ОГШБр

Читайте також:
arrow
Мобілізація жінок на загальних умовах
За словами військовослужбовиці, вона є прихильницею обов´язкової мобілізації жінок на військову службу в Україні. Але, на її думку, до війська насамперед слід залучати жінок, які пройдуть ретельний відбір та будуть вмотивовані захищати країну від ворога.

"Я вважаю, що жінки також мають підлягати обов´язковій мобілізації відповідно до потреб армії", — сказала піхотинка.

Чорногуз додала, що саме з таких жінок-захисниць потрібно створити окремий штурмовий підрозділ чи хоча б роту.
Військовослужбовиця підкреслює, що у війську є чимало професій для жінок. Зокрема, жінки без жодних труднощів можуть опанувати професію оператора дрона, яка наразі є однією з найпоширеніших на фронті.

Ще одна професія, яку можуть опанувати жінки під час воєнного стану, — це бойовий медик взводу. Проте тут необхідно мати хорошу підготовку, холодний розум та не боятися крові.
https://mobilizatsiya.novyny.live/u-zsu-zagovorili...
автор Ніка Найз • 02 июня 2024
Адвокатиня
Психологиня
Членкиня
Пехотиня

Lora20• 02 июня 2024
Сейчас прибегут в тему, оденут вам кокошник и напишут, что все это раша ипсо
А вы из секты ждуних ’нададагаваривацца’
Re1ne• 02 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Адвокатиня
Психологиня
Членкиня
Пехотиня
3 часа назад у вас была брага от клубники)))
Анна-3f64• 02 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Адвокатиня
Психологиня
Членкиня
Пехотиня
Вот пехотыня пусть и идёт, рады за нее
max2013• 02 июня 2024
Мобілізація обов´язкова, але тільки для того хто пройде ретельний відбір.
Навіть уявити важко, це як?
Анна-3f64• 02 июня 2024
Статью мужчинка написал, он давно в пехотынях интересно?
О_Юми• 02 июня 2024
Ответ дляmax2013
Навіть уявити важко, це як?
ВЛК розбереться, там все ретельно перевірять
КАРКАРОН• 02 июня 2024
давно пора, сразу с детьми)))
уроды..
Svetljachokkkk• 02 июня 2024
Ответ дляLora20
А що , ні?

Lora20• 02 июня 2024
А тут ещё новое подразделение создают военная полиция. Дезертиры( наши ребята ) бегут с ноля, чтоб не умереть.
А формируют новые загран отряды я так понимаю как во вторую мировую
Или я не права и у военной полиции другие задачи?https://www.ukr.net/ru/news/details/society/104823...
Svetljachokkkk• 02 июня 2024
Ответ дляRe1ne
Вже скоштувала🍻
Aksinia 111• 02 июня 2024
’Наразі поповнити лави Збройних сил жінки можуть виключно за власним бажанням, підписавши контракт.’ Точка !
Всё остальное личное мнение и домыслы !
чаревна• 02 июня 2024
Пусть сначало мужиков мобилизируют, я не собираюсь пивные животы защищать, онинетакие, недлявойны, ухылянтов и прочий шлак
Re1ne• 02 июня 2024
Ответ дляLora20
’Загран отряды’ - это отряды заграницей? )))
Наталья557• 02 июня 2024
Мне бы не очень хотелось что бы меня мобилизировали, но хоть посмотрю на тех женщин, которые сегодня кричат, что всех мужиков на фронт.
чаревна• 02 июня 2024
Ответ дляLora20
Во многих странах она есть, почему не быть у нас?
Пусть останавливают, проверяют машины, кто там оружие возит. Занимаются расследованием, кто позиции сдает
Lora20• 02 июня 2024
Ответ дляAksinia 111
Всё остальное личное мнение и домыслы !
Вы наверное знаете как подписывают контракт с парнями до 25 лет?
В бусик запихнули добровольно, заберут телефон и три дня будут морально издеваться или бить. Подписывают контракт действительно добровольно.
Анна-3f64• 02 июня 2024
Ответ дляAksinia 111
Всё остальное личное мнение и домыслы !
💯
или хотят чтоб вобще все выехали
liss• 02 июня 2024
Пойду с Лэной в один батальон ..
автор а вы в каком ?

Lora20• 02 июня 2024
Ответ длячаревна
У нас никто не спросит собираемся ли мы защищать или нет.
Будет так же добровольно как и парней до 25 лет: шел в магаз, через 4 дня уже с учебки звонит родным.
_Alekssandra_• 02 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Адвокатиня
Психологиня
Членкиня
Пехотиня
Так, написано же ’піхотиНКА’.
И не адвокаТИНЯ, а адвокатЕССА.
liss• 02 июня 2024
Ответ дляmax2013
Навіть уявити важко, це як?
Будут называть суммы на полиграфе .. в зависимости от результата батальон ))
NastYulya• 02 июня 2024
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
roksinata• 02 июня 2024
Ответ длячаревна
А пивні животи чому повинні вас захищати?
автор Ніка Найз • 02 июня 2024
Ответ для_Alekssandra_
Так, написано же ’піхотиНКА’.
И не адвокаТИНЯ, а адвокатЕССА.
пихотесса
Lora20• 02 июня 2024
Ответ длячаревна
Благими намерениями вымощена дорога в ад.
Поставят этих военных полицейских за 5 км от линии фронта в тылу и дадут приказ стрелять в наших ВСУ кто решил дезертировать.
Svetljachokkkk• 02 июня 2024
Ответ дляliss
Пойду с Лэной в один батальон ..
автор а вы в каком ?
Залишить Лєну. Вона адекватна, вона більш за всіх відмовляла Зе йти у президенти і абсолютно (я так думаю) не прагнула бути першою леді.
Заручниця власного браку.
symbol• 02 июня 2024
Ответ дляRe1ne
А зранку тиск 180, мабуть, вже пройшов від браги..
_Alekssandra_• 02 июня 2024
Ответ дляNastYulya
Удалено администрацией...
Ещё женщина с ником ’кузякин’ туда же.
Re1ne• 02 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
пихотесса
А я думала, что вы уже ушли спать после бражки, а вы еще фонтанируете новыми мыслями))) стойкая