Натрапила на фото Бріджит Бардо і прошу допомоги з пошуком помади такого кольору )) 🙏 або, можливо, поєднання з якимось олівцем.
Дякую!
3@йk@• 02 июня 2024
Не поможет вам никто, цветопередача у всех разная, единого верного ответа не будет.
Хачапууури• 02 июня 2024
Як на мене, то тут темно-коричневий олівець і чкрвоно-коричнева помада. Стосовно відтінку вам вище правильно написали, що передача коліру у всіх різна. Та й на різних губах один той самий колір по-різному виглядає
Налогообложу• 02 июня 2024
Ives sent loran rouge pur couture номер 12 или 15 посмотрите. Похоже на вашу? В брокарде или на любом другом сайте