Дама_с_коготками• 02 июня 2024

Чи з‘ясовуєте стосунки, якщо чоловік випивший?

Я розумію, що це по- дурному, але не можу стриматися. І кожного разу нічого доброго з цього не виходить.
12 галюцинаций• 02 июня 2024
не бажано

Губи до вух• 02 июня 2024
А чим саме закінчується?
Ранковий базар• 02 июня 2024
У мене так само((випиває на кожних вихідних…незнаю що робити,якщо щось кажу,ще гірше
Вероятненько• 02 июня 2024
Які саме стосунки?
Кривая спроса• 02 июня 2024
Утром нужно его пилить, на похмелье. Пьяному все пофиг, можно и на агрессию попасть.
Перекус беру завжди• 02 июня 2024
Никогда. Ни с трезвым ни тем более с выпившим.
автор Дама_с_коготками • 02 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
А чим саме закінчується?
Скандалом. Він або каже не рухай мене, а я не можу стриматися , і продовжую його довбати. Або відразу переходить в крик
Спілий баклажан• 02 июня 2024
Зачем выяснять отношения с алкогольным существом, которое себя не контролирует? Берете вещи и уходите, или его вещи за дверь, если живете в вашей квартире
Я таке знаю• 02 июня 2024
Ответ дляДама_с_коготками
ну так і нащо кожен раз на ті самі граблі наступати? дивна якась.

Викасикрет• 02 июня 2024
Треба не стосунки з´ясовувати,а шось вирішувати,якщо чоловік регулярно пиячить. Може він ще і грошей не заробляє толком,і все на цигарки-вейпи прокурює,їсть відрами і купу грошей спускає на пальне своєї пропердженої машини?
автор Дама_с_коготками • 02 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Я не про це пишу. В таких випадках без варіантів.
ЛюблюДевчонок• 02 июня 2024
Напишите себе где то большими буквами. Не разговаривать с пьяным. Разговаривать только с трезвым.
ЛюблюДевчонок• 02 июня 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Куда Вы его рухаете?))
Кишмишная Мая• 02 июня 2024
Ні, ніколи. Усі з´ясування стосунків на ранок. Ігнорую його і все. Ну і в нас є правило, якого він дотримується - не чіпати мене коли випив (це і про обійми, і про спроби ініціювати секс).
пьЯНА• 02 июня 2024
звісно ні. на наступний день. але й не було такого шоб прям стосунки зʼясовувати.
Allein74999• 02 июня 2024
У меня конфликт гаснет на фразе « лех и сдох». Утром разберусь.
Папобус• 02 июня 2024
То вы така розумна, бо чоловік нормальний. Є такі, коли п´яні, то боїгся в його сторону і глянути