Зубная фея• Изменено 02 июня 2024
Хлопець дізнався, що колишня вийшла заміж
Доброго вечора. Зустрічаюся з хлопцем декілька місяців, до цього товарищували, давно знаємо одне одного, добре спілкувалися. Вчора він був сумний, сьогодні зізнався, що дівчина, з якою він прожив років 8, вийшла замуж. Мені стало погано, прямо запитала, чи це для нього проблема, бо шкодує. Відповів, що шкодує, що морочив ій голову так багато часу і не одружився, соромно, але зараз по-дружньому за неї радий, і це було передбачувано. А потім каже ’Зараз піду вішатися. Та ти шо, ха-ха, це я жартую так. Ми давно не бачилися, я радий за неї.’.
Я в шоці. Щось мені недобре. Скажіть що-небудь...
Мошей ницца• 02 июня 2024
А я писала сегодня в какой-то теме лучшая месть мужику - найти новые отношения и быть там счастливой, у бывших обычно аж подгорает)))))
175см55кг19лет (она)• 02 июня 2024
Ответ дляБавовна
Вибачте, що скажу різко, але ви в нього заміна і жилетка після неї.
Мы все у кого-то замена
Зубная фея
• 02 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вас он не любит. точняк. это обидно.
Да капець як.
Бавовна• 02 июня 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мы все у кого-то замена
Нет. Если поженились впервые и по любви, то не замена.
Не будь КакСвета• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Да капець як.
Вот про вешаться то точно обидно.
175см55кг19лет (она)• 02 июня 2024
Ответ дляБавовна
Такое бывает очень редко. Первая любовь часто в детском возрасте
Зубная фея
• 02 июня 2024
Тепер не знаю, що робити. Він ремонт в квартирі закінчує, каще про жити разом. Але після такого в мене все як впало-(
Я про іхні стосунки чула щось від спільних знайомих, за їх словами це він не хотів одружуватися з нею, а тут таке...
Впораюсь зі всим• 02 июня 2024
Ответ дляБавовна
Не все женятся на первой любви друг для друга, это скорее исключение из правил сейчас.
Впораюсь зі всим• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Жить вместе без предложения точно не соглашайтесь. Жил уже 8 лет с одной.
Штора с кисточкой• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Я бы устроила скандалище.
Выела бы мозг десертной ложечкой.
Вот и открылись бы его истинные чувства
Выела бы мозг десертной ложечкой.
Вот и открылись бы его истинные чувства
Роза в вазі• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
В чиїй квартирі?Як в своїй,то то його.
пані Солоха• 02 июня 2024
Ответ дляШвидкоруч
8 лет прожил, она ему не чужая
OMG, що можна робити 8 років з поряд людиною, нічого не створивши разом? Нахіба так довго? Варити борщі і трахатися , будучи ніким один одному? Дурня. Хоч ви з ним 8 років не тягніть
Зубная фея
• 02 июня 2024
Ответ дляРоза в вазі
В чиїй квартирі?Як в своїй,то то його.
В його квартирі
Хитрый Лис• 02 июня 2024
Ответ дляМошей ницца
А в обратную сторону это работает?))
Allein74999• 02 июня 2024
А что он думал, что она до пенсии будет в девках ходить?
Не он, так другой женился бы в любом случае на ней. Пробибикал свое счастье, пусть локти кусает.
Ситуация знакомая. Я так своему говорю. Но мой еще не осознал, что я могу в любой момент исчезнуть за горизонтом. Потом сюрприз будет.
Бутербродница• 02 июня 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мы все у кого-то замена
Нет
Адекватные проживают отношения, а не бегут сходу искать замену, чтоб заглушить боль и лишь бы не быть одной/одним
пані Солоха• 02 июня 2024
Думаю, це не значить, що він вас не любить. Просто жалкує за тим, що втратив, програв грубо
жінка незаміжня• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Ну, не хотел, получил опыт. еперь, может сделает выводы. В жизни все для чего то.
Невидимка• 02 июня 2024
Ответ дляЗубная фея
Якийсь він дивний. Не хотів одружуватися, а тепер жалкує. Тобто сам відшив дівчину, а тепер сумує
Цікавий писочок• 02 июня 2024
він вас не кохає, я б пішла.... колись так не пішла і маю купу проблем
Зубная фея
• 02 июня 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Скажу чесно, мені саме штапм неважливий, я б і так жила. В мене така ситуація, що дитину треба вже зараз, бо можуть бути проблеми, лікар сказав. Думала, оце мій шанс, хороший чоловік, турботливий. мені допоміг з моїми проблемами, хоче стосунків серйозних. А тут наче холодну воду на голову вилили.