Чемодан-Вокзал-Майами• 02 июня 2024
НМТ що з собою брати
В запрошенні написано, що треба взяти сертифікат (його скачали і роздрукували з особистого кабінету) і паспорт, все? Просто десь читала, що про якісь фото для документів казали, і заплуталася.
Айболитная• 02 июня 2024
О сейчас актуально .Насчитали 3 дока а это паспорт, сертификат и запрошення с фамилией именно с фамилией а то есть без данных личных
Малая Налегке• 02 июня 2024
На ЗНО був папірець з фото, куди ставили штампи, коли які предмети склав. Але на НМТ такого, може, й нема
Гірчинка• 02 июня 2024
Ручку не забудьте взять. Не помню уже пригодилась ли она, но в панике всучила сыну свой карандаш для губ))
Мусик Пусик• 02 июня 2024
Вчора здавав чоловік брав з собою ручку паспорт сертифікат запрошення і пляшку з водою.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 июня 2024
Ответ дляАйболитная
А, так запрошення теж роздрукували.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 июня 2024
Ответ дляМусик Пусик
Підкажіть будь ласка, а є перерви між предметами?
І як враження у чоловіка? Щось здивувало в завданнях? Можливо є поради, на щось звернути увагу?
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Я не бачу в запрошенні саме ПІБ, лише номер
АгатаХристя• 02 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дивилась одну блогерку, вона вчителька англійської. То здавала НМТ. Каже беріть печиво якесь на перекус, бо перерва там буде, і під час перерви всі щось жували.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 июня 2024
Ответ дляАгатаХристя
Дякую! Добре, що буде. Бо щось перекусити, якийсь фрукт чи батончик треба, бо довго, нерви і т.д..
Мусик Пусик• 03 июня 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так перерва є дві години пишуть перші два предмети в чоловіка були укр мова та математика потім 20 хв перерва і дві години інші два предмети історія і у чоловіка географія . На час перерви телефон не віддають . Ну для чоловіка мого це все було складно бо школу закінчив 20 років тому але все вдалося слава богу здав. Донька наша в минулому році складала НМТ після 11 класу то продивилася злив завдань в інтернеті сказала що наприклад математика і укр мова в цьому році набагато легші тести ніж минулого року. А чернетки тепер не віддають після написання тесту їх забирають. Не переживайте все буде добре успіхів вашій дитині нехай все складається як найкраще.
Мусик Пусик• 03 июня 2024
І у нас в місті одразу здають в укриттях тобто на сирену не перериваються. Бо минулого року писали просто в школах і під час сирени переривали складання тесту і йшли в укриття так у доньки моєї 1.40 сиділи в укритті без телефонів то ми перенервували конкретно бо ще й був ракетний обстріл.