Замороженная селедка• 03 июня 2024

Щось мені сьогодні стало дуже сумно.

За себе і за своє життя. Я його так просрала, по іншому назвати не можу. Нічого не добилась, в декреті просиділа 7 років, чоловік по класиці розлюбив і крапку поставив, але мені сумно навіть не через це, а через те що я в свої 30 нічого не досягла. Соромно перед батьками: ті діти знайомих десь за кордоном житло купили, ті собі особняк будують, ті машину дооогу купила, а я 0, повний нуль. Знаю зараз багато напише йди в терапію і що далі з цієї терапії, навіть не це коштів нема. Справа в іншому. Нехай моє життя стане уроком для молодих дівчат які тут є: ніколи в житті не сидіть в декреті. Ніколи! Робіть щось! Рухайтесь десь, бо будете як я в 30 сидіти і не знати чи йти прибиральницею чи касиром бо ні освіти ні досвіду роботи окрім чогось елементарного нема. 😔 я просто так поскиглити , нічого ні від кого не хочу. За кордом теж не пишіть, там теж всіх «халява» закінчиться рано чи пізно. Справа і в фінансах і втому що я не знаю чим хотіла б займатись… такий зараз конкурентний світ.
ivareka• 03 июня 2024
выйдите из инстаграма и займитесь своими делами, сразу пройдет.
Альфасамка• 03 июня 2024
сумно? чоловіків на м´ясо знищують, позбавили усіх прав, ти далі свого носа подивись.
автор Замороженная селедка • 03 июня 2024
Ответ дляivareka
Зараз піду видалю.
Like-995b• 03 июня 2024
Вам только 30, не гоните
ivareka• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Зараз піду видалю.
ага, и сразу полегчает, 100%)
Ответ дляАльфасамка
Боже, ви та колись знаменита рожева поні тутешня? Судячи з коменту так.
Альфасамка• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
нажаль ваші проблеми це НІЩО, з проблемами в країні.
В мене брат вже гниє десь в полях під Бахмутом
Ms. Сама прямота• 03 июня 2024
Мне 40 ничего не добилась, мужа богатого никогда не было.
А мне пофиг на всё.
Сижу себе дома и срать на все хотела
Ответ дляLike-995b
Вам только 30, не гоните
А чомусь мої навколо люди кажуть тобі вже 30. А не тільки. І наганяють ще більше страху
Ответ дляMs. Сама прямота
А мне пофиг на всё.
Сижу себе дома и срать на все хотела
А за що ви живете ? Значить можете собі дозволити
Розбійник• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
ви дуже молода, не слухайте нікого. при бажанні всіх знайомих зможете переплюнути. і освіта в нашій країні це умовно. головне навики, всього можна навчитися
Ответ дляАльфасамка
Я вам дуже співчуваю… дуже шкода що так вийшло… це страшна біда і трагедія.
Like-995b• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А вы свое мнение имели когда-то? Моя сестра в 30 осталась с двумя детьми на руках после развода. Кардинально сменила профессию, стала руководителем отдела и к 40 купила квартиру сама. Детей подняла. А потом и замуж снова вышла.
Ms. Сама прямота• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Вы не понимаете, дома сидят не богатые люди или которые имеют деньги.
Сидят дома разные и даже больше скажу нищие , ленивые и тд.
У кого есть деньги и пассивный доход дома не сидят
Розумна Губка• 03 июня 2024
З0 лет-это,можно сказать, начало. Я в 31 начала учиться в университете,поменяла профессию. В 45 начала заново учиться за границей. Жизнь полна возможностей,возьмите ответственность на себя и делайте что-то. На мнение других забейте. Я в 30 тоже плакала из-за неземной любви к абьюзеру. Потом поняла,что я -всегда на первом месте. Так и живу
Альфасамка• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
мені, не потрібно, у інших ше гірше. Я про то, що не варто паритись за дурню
Yul4ik06• 03 июня 2024
Так вам не 60, щоб сумувати, ще час є. Я в 30 нову професію опанувала і норм почуваюся
Ответ дляMs. Сама прямота
Я розумію, але за щось то сидіти навіть лінивому треба? Елементарно їжа , комунальні
Як міряти?• 03 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
В автора просто поганий настрій. Бо більших проблем не мала ніж просидіти 7 років в декреті, а потім нити я ніхто і ніщо.
Вакцениро Вона• 03 июня 2024
У вас хоч дитина є, в мене ні роботи ні дитини, але я не парюсь, ні на когось не дивлюсь і ні з ким не змагаюсь, просто п´ю каву в понеділок в 13:00 вдома, і кайфую☺️
Ms. Сама прямота• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Часто коммунальные долги , еда простая.
У меня пока нет долгов по коммунальным
ГендиреХтор• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Моя мама переїхала в 36 в Київ з 300грн. Купила собі квартиру і подарувала мені, возила нас завжди по відпочинкам і тд.
Вона 30 років вважає ще молодим віком.
Ответ дляYul4ik06
То вам хоч трошки легше бо знали хоч приблизно що опановувати, а тут плачевна ситуація взагалі
Водійка хімарса• 03 июня 2024
хорошо, у вас нет опыта работы, были в декрете, но почему лбразования никакого не получили до рождения детей?
В гости звали?• 03 июня 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
А мне пофиг на всё.
Сижу себе дома и срать на все хотела
Как так смогли абстрагироваться?амбиций не стало или их и не было?
Актуально,но я не могу совладать со своими амбициями,мне 41,ума нет,здоровья нет,мужа нет и вот живёшь эту нищенскую жизнь,понимаешь что уже ничего не будет хорошего..... только вот эти амбиции не дают покоя
Ответ дляВодійка хімарса
Бо тому що дурне. Вагітність звичайно була не запланована.
Як міряти?• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Менше слухайте тих диванних експертів. І не принижуйте себе. Ви народили дитину, ростите, виховуєте,ице вже багато зроблено вами. А робота знайдеться. Головне не впадати у відчай і не рівнятися на когось. Там особняк там машина дорога там ще щось. Чи в цьому щастя? Чому ви себе порівнюєте в негативі? Знайдіть плюси і одразу все стане не так погано, як вам здається.
Скоро_вчера• 03 июня 2024
У меня ребенок инвалид, я до 45 лет с ним сидела, сейчас ищу работу. Ещё думаю как на жилье зарабатывать, поскольку своего уже нет.
В гости звали?• 03 июня 2024
Ответ дляLike-995b
Можно подробнее)как сестра получила навыки?какие курсы/образование?какую сферу освоила? Благодарю
Ошеламиссимо• 03 июня 2024
Ответ дляРозбійник
Отож, бажання, а його нема. Бо автор пливе по течії як дрючок. А потім: мені 40 , 45, 50 все життя нічого не робила, хочу піти в АйТі бо набридло жити в злиднях, ага, щас