Замороженная селедка• 03 июня 2024

Щось мені сьогодні стало дуже сумно.

За себе і за своє життя. Я його так просрала, по іншому назвати не можу. Нічого не добилась, в декреті просиділа 7 років, чоловік по класиці розлюбив і крапку поставив, але мені сумно навіть не через це, а через те що я в свої 30 нічого не досягла. Соромно перед батьками: ті діти знайомих десь за кордоном житло купили, ті собі особняк будують, ті машину дооогу купила, а я 0, повний нуль. Знаю зараз багато напише йди в терапію і що далі з цієї терапії, навіть не це коштів нема. Справа в іншому. Нехай моє життя стане уроком для молодих дівчат які тут є: ніколи в житті не сидіть в декреті. Ніколи! Робіть щось! Рухайтесь десь, бо будете як я в 30 сидіти і не знати чи йти прибиральницею чи касиром бо ні освіти ні досвіду роботи окрім чогось елементарного нема. 😔 я просто так поскиглити , нічого ні від кого не хочу. За кордом теж не пишіть, там теж всіх «халява» закінчиться рано чи пізно. Справа і в фінансах і втому що я не знаю чим хотіла б займатись… такий зараз конкурентний світ.
ГонУрова дівка• 03 июня 2024
так вы молода, вам всего 30 !!! начните действовать, а то в 40 будете тут писать ,вот если бы мне было 30....
Аквис• 03 июня 2024
Автор, успокойтесь! Всего лишь 30. Всего лишь. А у вас уже есть ребёнок, есть какой-никакой жизненный опыт. Составьте себе план действий ежедневный и идите по нему. И не смотрите на других. Смотрите на себя вчерашнюю и улучшайтесь каждый день. У вас обязательно все получится и все наладится. Это просто по мозгам эта цифра бьёт, как рубеж какой-то. Но это глупости, честное слово. Держите цветочек .
Отчебучкина• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я вже забула що таке бути щасливою😭з кожного понеділка я починаю нове життя, а по факту я тільки втрачаю ще більше бо і нічого змінити не можу і щастя немаю.
А що саме Ви робите з кожного понеділка?
Контрольница• 03 июня 2024
Вся справа не в декреті, а в вашому мисленні, перечитайте свій пост, якби не дитина, то знайшлось ще б 100500 причин, аби нічого не робити, ви навіть зараз шукаєте собі відмазки, поки інші просто діють🤷‍♀️
Королева краси• 03 июня 2024
А я вообще не хочу существовать. Не хочу находиться в этом мире, мне он противен. Противно все его устройство, ни единой радости тут нет. Только каторга ежеминутная
Вакцениро Вона• 03 июня 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну очевидно у Вас є той/ті, хто утримує матеріально, чи не так?
Так, я мажорка + чоловік забезпечує 🤭
Контрольница• 03 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Так, я мажорка + чоловік забезпечує 🤭
Так вдало вийти заміж це вже успіх...
автор Замороженная селедка • 03 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Як я вас розумію….
Ви знаєте, побачила в Тік ток як каже одна що ця земля то і є пекло і аж задумалась
Дійсно де людські цінності і все решту
Ті війни ті вбивства(((
Вакцениро Вона• 03 июня 2024
Ответ дляКонтрольница
Так вдало вийти заміж це вже успіх...
Та моєї заслуги немає, це чоловік умнічка, трудоголік, в нього не тисячі $ дохід, але нам вистачає.
Отчебучкина• 03 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Так, я мажорка + чоловік забезпечує 🤭
Ну так ви ж ’трішки’ в різних ситуаціях з авторкою.
Ответ дляОтчебучкина
Планую «нове життя». Я на дієті , шукаю роботу і друзів
А закінчується все як зараз - виплакала і повернулась на форум
Ответ дляАквис
Дякую 🎩 так по мозгам дуже дає
булоТАЙминуло• 03 июня 2024
Ответ дляВ гости звали?
Как так смогли абстрагироваться?амбиций не стало или их и не было?
Актуально,но я не могу совладать со своими амбициями,мне 41,ума нет,здоровья нет,мужа нет и вот живёшь эту нищенскую жизнь,понимаешь что уже ничего не будет хорошего..... только вот эти амбиции не дают покоя
У вас не амбиции, а завышенные ожидания. И несоответствие потребностей и реальности.
Будь у вас амбиции, вы бы добились хотя среднего уровня жизни.
И муж в этом процессе скорее помеха, так как быт, декрет, рассчет на него, а не на себя
Королева краси• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Як я вас розумію….
Дійсно де людські цінності і все решту
Ті війни ті вбивства(((
Я именно так и думаю тоже
Отчебучкина• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я мала на увазі якісь реальні дії, а не оте все планувала, шукала друзів, плакала і іншу фігню.
Яку саме роботу Ви шукали? Щось зацікавило?
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви так чітко описали мій стан👍🏻а де ж знайти ті амбіції ?
Бла бла бла• 03 июня 2024
Автор, ваша проблема, що ви оцінюєте свої досягнення матеріальними благами

Я знаю супердостігаторів з машинами і будинками у яких жахливі відносини в сімї, їх діти ненавидять, там реальні трагедії за високими парканом, там нещасні люди, недолюблені діти.

У вас є дитина, у вас є прекрасні стосунки з нею (надіюсь), у вас живі батьки (а це велике щастя), цього достатньо.

Ви навіть не уявляєте, скільки достігаторів мріють про те щоб були живі батьки.
Ответ дляОтчебучкина
Шукала щось онлайн аби з дому не виходити
Поки нічо не зацікавило, але зараз відлік вже пішов на не зацікавило чи ні, а на реальну потребу вже
Ответ дляБла бла бла

З батьки я теж майже не спілкуюсь а з татом то взагалі. Мій тато багата людина, але йому після другого одруження я стала не потрібна. І нічим сказав мені не допоможе фінансово.
Малявка ще та• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А чомусь мої навколо люди кажуть тобі вже 30. А не тільки. І наганяють ще більше страху
Самое главное надо было про заграницу написать и про халяву, которая обязательно закончится. Вы и эту халяву не способны получить, потому что до нее еще нужно добраться и оформить кучу бумаг. Вы на это не способны, сразу видно. Поэтому увы, ничего вам в этой жизни не видать.
Бла бла бла• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Отож. Ціна багатства. Краще бути середняком з щасливою дружною сім´єю ніж отаким сімейством, де головне досягнення це гроші, і коли тебе кидають напризволяще
Пацака-задирака• 03 июня 2024
Не читала всю тему, но автор прчему-тт не рассматривает вариант ’не сидела в декрете, вышла на работу в 2 месяца ребёнка, пашу-пашу, а к 30 так ничего и не добилась’. Это, кстати, наиболее вероятный вариант и был бы, если бы автор в декрете не сидела. Дело вообще не в декрете.
Ответ дляМалявка ще та
А хіба я написала не правду? Я в жодному випадку не засуджую тих, хто виїхав чи навіть отримує допомогу. Якби я хотіла то теж спокійно могла б виїхати, маючи англійську мову на високому рівні, але я не хочу бо тут я ніхто а там і подавно.
Отчебучкина• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Схоже на роздуми якоїсь школярки) Перша фраза - це взагалі щось.
Як можна знайти роботу коли Ви шукаєте ’щось’? Це ніби піди туди не знаю куди)
По друге, Ви не в тому становищі, щоб шукати те, що зацікавить. Я так розумію, що у Вас з дитиною немає за що жити. Чи Ви на когось розраховуєте все ж, є фінансова підтримка від когось?
Ответ дляПацака-задирака
А в чому? В мені конкретно?
Ответ дляОтчебучкина
Мені немає на кого розраховувати.
Аквис• 03 июня 2024
Ответ дляВ гости звали?
Девочки, угомонитесь! Ну честно! Это просто период такой! Но и самим нужно чуть себе помочь. А именно: не быть злюкой и нытиком, помогать другим - для меня это очень важно , улыбаться себе и миру, раньше вставать, читать, чем-то интересоваться, держать дом в чистоте, говорить комплименты, ..... у каждого свой список, продолжайте его для себя, чем вы питаетесь. Даже не думайте отчаиваться! Такие времена тяжёлые, не позволяйте себя утопить.
Отчебучкина• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Мені немає на кого розраховувати.
А хто вас з дитиною зараз утримує? За чиї гроші купуєте їжу, комунальні оплачуєте?
булоТАЙминуло• 03 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Вони або є, або нема.
Але якщо нема, то теж не проблема. Всі не можуть бути лідерами. На 5 % лідерів потрібно 50% виконавців.
Сходіть в ЦЗ на профорієнтацію, почитайте вакансії. Щось спробуйте.
За чий рахунок ви зараз живете?
Ответ дляОтчебучкина
Кредитна картка 💳