Работать надо• 04 июня 2024
Дівчата, скільки кілограм в людини на фото?
Навіть не знаючи зросту, от так навскидку, скільки б ви сказали важить жінка на фото? Запитую бо знайома людина сказала взагалі нереалістичну цифру. Ми аж посперечалися. Дякую!
Чавонадо• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Всім дякую. А тепер ситуація. Хлопець із яким спілкуюся, поки що онлайн, я казала йому що сильно поправилася і тепер бігаю в спортзал щоб схуднути. Він недавно ляпнув що я на вигляд 53 кг 🤦 Я сказала що мій зріст 172, кажу була б моя вага 53, чи я б жалілася на лишню вагу? Я ж наче не складаю враження неадекватної. Кажу в мені 74 з копійками. Він категорично вважає що то я або важусь якось неправильно або в мене щось із електронними вагами не те. А я то свою вагу прекрасно знаю, протягом життя. Короче тепер я соромлюсь бачитися з ним вживу, бо буде ’ожиданіє реальність’. Чи то камера телефону ’худне’ мої фото, чи що? Так камера наскільки я знаю, навпаки візуально додає...короче розстроєна я
У вас хорошая фигура, на самом деле. Мне нравится. И думаю вы молода. Не расстраивайтесь
ПоЗиТиВнАя• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Каже то ти щось видумала хто зна що, де там така вага поміститься. А я прекрасно знаю що я, ну скажем так, крупна. Звичайно що вибираю вдалі фото. Комплексую тепер. Сказала, раз так, то не побачимося поки не буду 53 (п.с. такої ваги в мене не було навіть у 16 років, коли я була худа як палка. І то важила 55).
Ну куди Вам 53 кг, це ж буде катастрофа з Вашим зростом. Як на мене- то Ви на правильному шляху, спорт підтягне Ваше тіло ( і самооцінку), трохи підкоригуйте харчування і будете вогонь. Хоча і зараз все дуже симпатично.
Работать надо
• 04 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
ну Ви ж свої об’єми знаєте, розмір одягу
до чого тут фото
До ситуації і розмови з ’кавалєром’
Лорка-хлорка• 04 июня 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну ось, автор важить 74. Хто там ліпив рукалице і писав про 58?
Я ничего не лепила. Писала что 58, ориентируясь по себе. У меня почти такой же вес, рост тот же но я выгляжу больше автора)
Работать надо
• 04 июня 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Як таке може бути?
Грабля• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
До ситуації і розмови з ’кавалєром’
А який у нього зріст? Скоріше за все він дійсно просто не розуміє що ви висока
Лорка-хлорка• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Як таке може бути?
Ну, я не знаю)) У меня ОБ115 и грудь меньше может потому..)) А у вас?
Лівий Локіть• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
До ситуації і розмови з ’кавалєром’
високі з зайвою вагою, тим більше не великою, виглядають краще, скажемо так, ніж не високі
тому немає чого боятися, зустрічайтеся, не втрачайте можливості
Kusalochka• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Все мужчины думают, что все, что на вид не жирное весит около 50кг. Странно, что Вы удивляетесь.
Работать надо
• 04 июня 2024
Ответ дляГрабля
183 і каже що десь 63-65 кг. Виглядає не дрищом, спортивний, займається в залі. Я не розумію, чесно.
Работать надо
• 04 июня 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Об´єм стегон 107 здається. Мабуть у мене важчі м´язи, або кості. хіба що так.
Лорка-хлорка• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Наверное мышцы, да) И бедра уже. а у меня все в них и зрительно так как вы я в кг 60 и меньше выгляжу.. потому так и написала.
А встречаться вы зря не хотите, влюбитесь и похудеете)
ПоЗиТиВнАя• 04 июня 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Можливо, це Ваше самосприйняття?) я без сарказму. Є таке явище в психології, коли людина струнка, але в зеркалі бачить наче повна.
Лорка-хлорка• 04 июня 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та нет, я ж на фото вижу) И у меня бедра на 8 см больше автора))
ПоЗиТиВнАя• 04 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Це точно))
Не танцую- но пою• 04 июня 2024
75,це була перша думка коли глянула на фото.
В мене просто подруга такого ж зросту і ваги, тому я була впевнена,що плюс мінус кг) Так і виявилось.
В курсі діла• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
ні він невірно розуміється на вазі, але я б сказала що ви кг 67 важите)
Царевна_несушка• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Іще фоток для повної картини вам. Зріст 172 (сорі за антураж, так уж вийшло)
автор, скиньте кг 6-8 і будете фітоняшка. Всі задатки є. Талія, ноги, попа. Трошки жирку прибрати, якщо хочете звісно. Може вам і у вашій вазі комфортно.
Царевна_несушка• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
нікада чувак росто 183 і вагою 65 не буде НЕ дрищом)) це дрищ))) хай на ваги стане, мабуть памʼятає цифру з 9 класу ще)))
в мене син 176см, вага 63кг - і він худий.
Ответ дляРаботать надо
На фото в зеркале всегда худее это факт
Но видимо он плохо определяет вес на глаз
Работать надо
• 04 июня 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Та хочу, стараюсь. Скинула вже 7 кг...