Работать надо• 04 июня 2024

Дівчата, скільки кілограм в людини на фото?

Навіть не знаючи зросту, от так навскидку, скільки б ви сказали важить жінка на фото? Запитую бо знайома людина сказала взагалі нереалістичну цифру. Ми аж посперечалися. Дякую!
Самохвалова• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну ок, зріст 172
Самохвалова• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Всім дякую. А тепер ситуація. Хлопець із яким спілкуюся, поки що онлайн, я казала йому що сильно поправилася і тепер бігаю в спортзал щоб схуднути. Він недавно ляпнув що я на вигляд 53 кг 🤦 Я сказала що мій зріст 172, кажу була б моя вага 53, чи я б жалілася на лишню вагу? Я ж наче не складаю враження неадекватної. Кажу в мені 74 з копійками. Він категорично вважає що то я або важусь якось неправильно або в мене щось із електронними вагами не те. А я то свою вагу прекрасно знаю, протягом життя. Короче тепер я соромлюсь бачитися з ним вживу, бо буде ’ожиданіє реальність’. Чи то камера телефону ’худне’ мої фото, чи що? Так камера наскільки я знаю, навпаки візуально додає...короче розстроєна я
Автор, моя дочь 174/ 72 кг. Я намекаю,что нужно трошки сбросить. Зять абсолютно искренне кричит, куда, вона худееенька)))) Ето только тут все кто не 50- толстьіе. У мужчин все не так. У вас крутая фигура
Диверсификация• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну ок, зріст 172
65-68
После шести ни-ни• 04 июня 2024
Около 70
Лепешечка• 04 июня 2024
Значит 80
Кому там слова не давали• 04 июня 2024
Колгоспниця• 04 июня 2024
Кому там слова не давали• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
О, а я вгадала)
Ласковая_львица• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну ок, зріст 172
Юпитерная• 04 июня 2024
Ответ дляРаботать надо
Ну ок, зріст 172
Форточка• 04 июня 2024
Ответ дляФизрукая
та які 80!

в мене ріст 172, вага 65, я в ляшках більша
60, не більше
При 172 см 65 це дуже худа буде, а тут дебела статура
Не люблю натовп• 05 июня 2024
65-70
Скоро_вчера• 05 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Всі ж різні,в мене чоловік 194 ,ідеально це 85-90,все що більше то вже лише
Звісно, різні, але тут прям на зріст 180 см дуже низька вага вказана автором була) Тому описала власне не прикладі чоловіка свого
Смажена полуничка• 05 июня 2024
70-72
Кондуктор автобуса• 05 июня 2024
Ответ дляСамохвалова
Да в чоловіків смаки у всіх різні