ЖующаЯКонфету• 05 июня 2024

Як підняти лібідо, ресурси, щоб йти вперед ? Чого я лежу пластом тільки;((

мені себе жаль, просто лежу пластом і нічого не роблю щоб йти вперед. П’ю гормони для шитовидки і протівозачаточні по гінекології, при тому не маю ні чоловіка, ні дітей, мене криє від того що я ніби завмерла. як не зійти з розуму, для душі друзів чи подруг не маю щоб бути як сімʼя, є тільки знайомі і я нічого не розказую, що болить в душі. Хто був в такій ситуації, ви вибралися, що вам допомогло?
Не рахую, а вважаю• 05 июня 2024
Либидо и КОК - несовместимы, а еще у них одно назначение - контрацепция, для лечения есть другие препараты, а иногда достаточно изменения образа жизни

Замурмишка• 05 июня 2024
ну сядьте сверху
Виниловая пластинка• 05 июня 2024
Щитовидная железа вполне может давать такие состояния.
Анемии нет? На уровень витамина Д сдавали анализ?
долой_лама• 05 июня 2024
Я лежу пластом вже 7 років, втягнулась🤭
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
немає, все здала всі аналізи десь на 500 уе вже
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ длядолой_лама
Я лежу пластом вже 7 років, втягнулась🤭
гг🤗
Бочка порохУ• 05 июня 2024
Вам потрібен чоловік, щоб був обмін енергією. Я без чоловіка так само гибію.

автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ длядолой_лама
Я лежу пластом вже 7 років, втягнулась🤭
чим ви займалися? що душу гріло вам? і спокій в чому був?
Виниловая пластинка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Значит, ваша рутина такова, что мало движения и занятий разными делами.
Чем больше лежите, тем хуже состояние.
Я знаю, о чем говорю.
Плюс питание очень влияет. Если много углеводов и мало белка, то уровень сахара скачет в течение дня.
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Чем больше лежите, тем хуже состояние.
Я знаю, о чем говорю.
в спорт зал ходила, але впала, немає сил займатися
Чудовий каламбур• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так вы нормально еще лежите, раз только на анализы столько потратили.
Виниловая пластинка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Не ходите в зал, значит. Найдите что-то другое.
Зумба, танцы, гимнастика дома по ЮТ, в конце концов.
Как у вас обычный день построен?
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
в мене просто немає жаги щоб чоловіка шукати і весь час сама. Я хочу бути ресурсною, сильною як колись, щоб чакри відкриті були і бути єнергічною щоб преуспеть , а не виходить;(( топчуся на місці і чувствую вину
Чудовий каламбур• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
О ну з чакрами - це до чакроведів, вони ж тарологи, вони ж бабки з яйцями
Готуйте ще 500$
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Как у вас обычный день построен?
ели - ели вставала якщо вставала в 10 то норм ше, окащалсь шитовидка, пʼю гормон і вже легче, встаю в 5 ранку, але потім рішення ще спати до 8 ранку, встала, поїла, магазин , гугл, поки не роблю нема охоти, і так до вечора можу провалятися , уборка, їжа готовка, ютуб та советчица.
задумчивая мордочка• 05 июня 2024
Автор, що, на ваш погляд, могло би вам допомогти?
І чого вам не вистачає для щастя?
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
І чого вам не вистачає для щастя?
бути сімейною
Виниловая пластинка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вы ничем не заняты, я так и поняла. Нечего тогда жаловаться.
У вас ни целей, ни полезных занятий. Просерание времени и энергии.
Если бы учились хорошо, вы бы помнили из физики, что энергия никуда не девается - она переходит в другую форму, а также вырабатывается от затраченной энергии.
Наше тело создано для нагрузок, которые вы ему не даёте: ни умственные, ни физические, ни душевные.
Могли хотя бы волонтёрить пару часов в день.
Виниловая пластинка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
бути сімейною
На семью нужно ого-го сколько сил, а вы с дивана жопу оторвать не можете.

автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
всегда були сили коли чоловік був і секс.
Чудовий каламбур• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так в чем дело? Вам дать ссылку на СЗ?
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
у меня есть работа она и забрала с меня все сили
задумчивая мордочка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
бути сімейною
Скільки вам років?
Ви працюєте?
Як часто буваєте на вулиці?
Виниловая пластинка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Это беда, что ваша жизнь наполнена только тогда, когда есть мужик.
Это, по сути, инвалидность ментальная, когда, чтоб жить жизнь, нужен кто-то.
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Скільки вам років?
Ви працюєте?
Як часто буваєте на вулиці?
кожен день на вулиці, робота є, пасив доход . 36 р коли хочу працюю, не хочу, лежу, гуляю
Виниловая пластинка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вы же пишете, что не работаете пока.
Пересмотрите нагрузку на работе и свое отношение к ней.
Если вы выгорели, то это случилось не в один день. Значит, планомерно делали что-то не то, либо ценность работы была сверх нормы.
Покорительная• 05 июня 2024
Вас зрозуміє тільки той, хто сам в такій ситуації, навіть ті хто пережив таке і вдалося вибратися теж не розуміють, бо ж вони змогли, а Ви чогось не можете
Я така вже дуже давно і ніхто не знає в чому справа, хоча багато всього зроблено аби вибратися з цього стану.
Але я все ще сподіваюсь, і вірю в краще, бо як інакше?)
Вірте в себе, міняйте що можете, приймайте те, що не можете змінити.
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Вы же пишете, что не работаете пока.
да сверх норми, теперь откати, болею, щитовидка, сил не било, отеки страшние. надеюсь либидо станет високим і жизнь лучше
задумчивая мордочка• 05 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
да при чем здесь либидо?
автор ЖующаЯКонфету • 05 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
да при чем здесь либидо?
щоб хотілося пріключеній;))