Королева ганделику• Изменено 05 июня 2024

Колишня дружина хоче відправити дитину до батька за кордон

Чоловік та дружина виіхали на заробітки за рік до початку повномасштабного вторгнення.
У чоловіка є син від першого шлюбу, який лишився з матірʼю. Мати дитини вийшла заміж та сіла на повне забезпечення чоловіка, не працювала.
Батько допомагав сину весь час, періодично звав до себе в гості (хлопчик приїздив з бабусею - матірʼю чоловіка).
І тут через стільки часу колишня дружина розповіла, що розлучилась, лишилась без забезпечення, пішла на низькооплачувану роботу. І просить забрати сина до себе колишньому чоловіку. Хлопчик ще малий, він не може знаходитись сам вдома. Його потрібно проводжати та забирати зі школи. Готувати їсти, доглядати. Займатись з ним, уроки, секціі. Ані бажання, ані можливості у дружини батька хлопчика на це немає. Вона власну дитину не народжує тому, що безкінечно працює. Це зараз розкіш для неї - осісти вдома, вони не витягнуть на одну зарплатню чоловіка.
Чоловік може б і радий забрати сина, але він працює по 10-12 годин на день, щоб забезпечити нормальний рівень життя.
Дружина з чоловіком йдуть з дому о 7:30 і приходять увечері.
Колишня дружина істерить 🤬, так як хоче шукати другий підробіток і дитина їй заважає будувати карʼєру (тобто, у її 40+ все влаштовувало, а тут прокинулась!).
Колишня постійно телефонує та маніпулює: «ти ж батько», « тепер твоя черга дбати про сина» і все в такому дусі. 🤯
Їй вже було запропоновано виїхати з дитиною як біженець та перший час вчити мову і займатись дитиною, але тут вона починає розповідати, що не кине батьків, а батьки літні і не поїдуть нікуди.
Хтось стикався з подібною ситуацією? Яке рішення прийняли ?
Маю натхнення• 06 июня 2024
Ответ дляРассказница
Ну если б они оба свободны, то да. А так волей не волей это касается новых половинок
згідна, адже вітчим також в свій час жив з дитиною і розділяв обов’язки з дружиною, частково утримував її сина фінансово і приділяв йому час, який не приділяв батько..

Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А як він може це вирішити інакше, ніж залучити нову дружину до опікування дитиною?
Атнавіщо це теперішній дружині? Вона будувала своє життя так як їй комфортно, в її плани не входило виховання чужої дитини, вона й своїх не народжувала поки
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляМиззери
Ну бывшая права , она была с ребенком теперь ситуация изменилась и не выгребает значит очередь отца , у отца полная семья , выгребут
Права в части пары, но никак новой жены, это не ее головная боль
ПП-шница• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
То есть когда отец устраивал свою жизнь, оставив ребенка жене, откупаясь деньгами, совесть не мучила? И отдает мама ребенка не чужой женщине, а родному, горячо любимому папе. Вы, кстати, сделайте выводы, если родите от него, ваш ребенок ему тоже будет на фиг не нужен после развода.
Лучше , когда ребёнок нафиг не нужен, нежели если отец с концами заберёт ребёнка и спихнёт на кого-то, а мама больше никогда не увидит ребёнка.
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляКинДза
Да что вы )) а война-это не крайний случай? Или ребёнок пусть живёт в нойте, в нищете, мама из трусов выпрыгивает, чтоб тянуть все, пока папа счастливо ахается с новой дамой?
С законной супругой
Невісточка ж• 06 июня 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Як цікаво. Дитину робили разом, а доглядати і виховувати чомусь повинна тільки мама. Батько,значить, працює, живе , як хоче, а мама з дитиною і в хворобі, і радості. А, їм же гроші не треба.
Теперішня дружина, а не охрініли ви часом?
Ну таковы реалии менталитета украинских женщин и мужчин
вре_Динка• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Забезпечить та о, але ніяк не нова дружина
А протнову дружину мова і не йде. У дитини є батько, у батька забовʼязання перед дитиною такі як і у матері

Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Виходячи заміж за чоловіка з дитиною треба розуміти, що ця дитина може опинитися і в вашому домі. І причин для цього багато. Не тільки смерть матері.
Якщо це категорично неприйнятно для вас, то мабуть варто було шукати чоловіка без дітей
Тільки смерть колишньої
Маю натхнення• 06 июня 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Тут питання моралі «батько повинен», але й питання совісті, що мати вирішила влаштувати власне життя, відправивши дитину. Коли її забезпечував колишній чоловік - таких розмов не виникало, її все влаштовувало і вона не кричала, що колишній має бути батьком для дитини.
Невже можна так просто відправити дитину - школяра молодшої школи за сотні кілометрів і віддати малознайомій жінці ? Адже вона чудово розуміє, що більшість обовʼязків ляже на плечі дружини іі колишнього чоловіка.
Шукати няню ?
Вона відправляє дитину до батька, а не до його нової жінки. І так, мати також має право на самореалізацію .

Ну то не беріть на себе обов’язки по дитині))) Міняйтесь ролями. Нехай його рідна мати реалізовується, платить аліменти (так і повинно бути), запрошує дитину до себе періодично в гості, а батько нехай повністю займається своєю дитиною ) Ну а Ви.., Ви працюйте і заробляйте на сім’ю)) Чомусь чужий дядько це робив декілька років поки Ваш чоловік тільки частину фінансів виділяв на свою дитину..
Маю натхнення• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Тобто, якщо мужчина одружується на жінці з дітьми, він приймає цю ’головну біль’, а жінка, яка виходить за чоловіка з дітьми - ні? Суцільне лицемірство)

Більшість пар працюють обидвоє + мають дітей і нічого, справляються)
То може нехай татко трохи свій робочий час скорегує, раз в нього дитина є?
Злюка-закусюка• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Тільки смерть колишньої
На момент одруження це з майбутнім чоловіком обговорювалося? Щоб він знав, що у разі чого буде обирати між жінкою та власною дитиною?
Пожмаковна• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Оспадя На арене совковые училки-моралистки, которые знают что для кого лучше всего
Это своей дочке расскажите, когда новая баба ее БМ будет против их ребенка
Пожмаковна• 06 июня 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Удалено администрацией...
Вам виднее, больны вы или нет
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Серьёзно,так можно было?
Юристы говорят, что да. Видела такую информацию, выкладывал юрист.
Безпринципова• 06 июня 2024
Ну нова дружина не повиннв, звісно, нічого. Але от батько все ж батько. Не за бездітного виходила ж.
Маю натхнення• 06 июня 2024
Ответ дляРассказница
Дешевле будет если батько будет высылать деньги на няню или садик. Если реьенк будет жить у отца, то один из взрослых выпадает из заработков и содержать за границей дороже чем в Украине
чому хтось повинен випасти з заробітків? Дитина ходить в школу, тут декрет не потрібний.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 июня 2024
Ответ дляПП-шница
А с чего она его не увидит? Проживание ребенка с отцом не лишает мать родительских прав, если отец будет препятствовать общению, можно решить через суд. И что значит спихнет на кого то? Соседям отдаст? Нанять няню, это не спихнуть.
Безпринципова• 06 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Какие глупости вы пишите 😁 с таким подходом можно стать бывшей с детьми которых некуда девать
Це справа двох людей, які народили спільних дітей. А от згоджуватись на те чи ні мені - то вже моя справа. Чому люди так прагнуть вирішити чужі проблеми? Своїх мало?
КинДза• 06 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Женщины без детей ещё в каком плюсе! И выбор у них больше, и свобода, и все ресурсы её.
Ну ну ) если женщине 40+, то найти так можно мужчин искать без детей до старости ))

КинДза• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
С законной супругой
Это не столь важно)
КинДза• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Тільки смерть колишньої
🤣🤣
ПП-шница• 06 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Не несите бред
Если отец забьет на ребенка, его передадут матери
Вы новости смотрите? Там ребёнка забирают и отдают в приемную семью. А мать или отец в Украине должны приезжать в страну прибывания ребёнка и через суд , адвокатов и консульство , с большим усилием , отсуживают ребёнка себе под опеку и лишь тогда второй родитель забирает к себе в страну ребёнка. Никто в Украину ребёнка не отсылает обратно, а сразу забирают .Таких историй сейчас валом
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ну так я и написала, что не рассматриваю эти варианты.
Тілько смерть бывшей супруги и то под вопросом буду ли я воспитывать чужого ребенка
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення

Ок. Я буду заробляти на себе та свого чоловіка, але... Не на чужу дитину. Це не мій клопіт. Але , так як батько дитини звільниться то утримувати свою дитину за кордоном тепер повинна його мати, але ніяк нова дружина
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляМаю натхнення

Яке лицемірство? Я своєму чоловіку одразу сказала - мені не потрібна твоя дитина, це твоя, піклуйся, переймайся, але в мене буде своя дитина (на той момент ще не було), тепер в мене є наша донечка, то є переймаюсь, опікуюсь нею, а не чужими.
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так, а навіщо мені чужий клопіт? В мене свого достатньо
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Моя дочка большая умница, она прекрасно понимает и проговаривает, что в этой жизни будет рассчитывать только на себя и дети будут тогда, когда станет на ноги. Она прекрасно видит нынешним реалии и понимает, что женщина должна сама себя обеспечивать. Так что не переживайте за мою дочь, за своих переживайте
Пи Пи Пилюля• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
От і я про це кажу.
Колишня дружина, роблячі такі заяви, прекрасно усвідомлює, що виховання і догляд за маленькою дитиною ляже на плечі саме нової дружини.
Не гоню• 06 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Чоловік звільняється, нова дружина з ним розлучається, колишня утримує колишнього чоловіка та свою дитину. Загиюість рішення проблеми
ну а шо робити)
мені не шкода дорослих, мені дуже шкода цю дитину. Її як чемодан без ручки не знають, кому впихнути(
Играю у края• 06 июня 2024
Ответ дляБезпринципова
Я з Вами згодна на усі 100%, що батько повинен.